5 priežastys, kodėl atkreipti dėmesį į produkto pakuotės

Maisto pasirinkimas vis daugiau ir daugiau žmonių atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir sudėtį ir kilmę. Perkame maisto produktus, kurie yra sveiki, bet dažnai pamirštame, kad geri gaminio savybės yra apsaugotas pakuotės. Todėl atėjo laikas galvoti ne tik apie organinių ir sveikų maisto pirkinius, bet ir į maisto paketą, mes pirkti. Be to, gerą įpakavimą ne tik apsaugo vertingų medžiagų, bet taip pat gali tapti žaliava kitų produktų gamybai ir kamino valymas kaune. Kas tada yra geras paketas ir jį reikia spręsti?

Geras pakuotės padeda apsaugoti maistą, išlaikyti jį šviežią ilgiau natūraliame būvyje. Paprastai pablogėjimas prisideda prie oro, šviesos ir temperatūros pokyčių. Geriausias iš išorės poveikio aplinkai produktus tiesiogiai gina dėžutėje. Pirma, ji yra ne skaidri, kad šviesos. Antra, kartono pakuotės yra hermetiška ir turi kelis sluoksnius nelaidus orui. Savo ruožtu, produktas užpildymo vyksta į uždarą, steriliu aplinkos, apsaugo nuo mikroorganizmų įvairovė. Būtent dėl šių priežasčių kartono pakavimas produktai suteikia geresnę apsaugą negu plastikinį ar stiklinį indą.

Taip pat galite pastebėti, kad maisto dėžutės, pavyzdžiui, apelsinų sulčių tinkamumo laikas gali siekti iki vienerių metų. Tai įmanoma dėka Tetra Pak aseptinė kartono pakuočių išradėjų ir technologijų kompanija, kurioje produktas yra supakuotas. Prieš produkto supilti į sterilų dėžutės, ji yra greitai šildomas iki virimo, siekiant užkirsti kelią mikroorganizmų vystymąsi, tuo pačiu išsaugant vertingų maistinių medžiagų ir vitaminų. Šis procesas yra panašus į kelią namo išlaikymo sulčių žiemą ir metalo lauzo supirkimas siauliuose. Priešingai, sterilių pakuočių leidžia saugoti maistą ilgiau švieži nereikia pridėti konservantų ir laikyti jį šaldytuve.