Anapa Paplūdimys: Viešbučio įvertinimai

Anapa – saulėtas miestas ant Juodosios jūros vandenyse krantų. Čia švarus oras, vaizdingas kopos, įvairios pramogos kurortas. Paplūdimiai – kurorto miesto pasididžiavimas. Tarp visų Šiaurės Juodosios jūros patyrę keliautojai rasti geriausius paplūdimius Anapa. Apžvalgą daug poilsiautojų Carefree mėgaudamasis po šilta Viduržemio jūros saule, patvirtina, kad tai iš tiesų atveju.

Be Anapa yra smėlėtas, akmenuotas ir žvirgždo paplūdimių. Atsižvelgiant į miesto apylinkėse, išskyrus siauras uolų žvyro, daugiausia paplūdimiai yra platus ir smėlingas.

smėlėti paplūdimiai

Smėlio paplūdimys driekiasi beveik penkiasdešimt kilometrų nuo uostamiesčio ir Žaliojo Kyšulio vadinamas geležies. Dėl šios pakrantės dalis pasižymi grūdėtos auksinio smėlio dalelėmis aštriomis jūros moliuskų, grūdų uolų ir last minute lauko špato. Kai granito skyriai dėl priemaišų turi rausvą atspalvį, ir net žalsva, jei jie pateikti epidote.

Smėlio kopos, kartais siekia 15 metrų, padengtas Tamarisk, barkūnais, sidabriškai lohom, iš Anapa krašto beveik visuose paplūdimiuose. Atsiliepimai pasakyti, kad čia ypač patinka atsipalaiduoti tėvus su vaikais. Pakrančių Brizas valo orą ir net karštas oras paplūdimiuose ne karšto. Patinka gylis saugus vaikams, rami jūra, kur Jūs galite plaukti net mažame paplūdimio miestelyje shtorm.Ranshe padalintas į dvi dalis: Centrinė ir terapija. Šiandien šis skirtumas neegzistuoja. Tai vienintelis poilsio zona – miesto centrinis paplūdimys. Taigi, poilsio čia kiekvienas trunka Anapa. Centrinis paplūdimys – labiausiai perkrautas keliones i egipta paskutines minutes vieta kurorte. Jo plotis – keli šimtai metrų, o ilgis – beveik kilometras. Infrastruktūra, gražus vandens parkas, pramogų vietų, kad į paplūdimį ir labiausiai mėgstamas tarp vietinių gyventojų ir turistų.

Į miestą ir apsigyveno netoli smėlėtų paplūdimių ir kitų Anapa. Atsiliepimai poilsiautojai ypač pabrėžti puikiai švarų smėlio paplūdimį su Apreiškimo, aukso smėlio paplūdimiai ir Vitjazevo Dzhemete kad gali būti vadinamas unikalus kaime. Skirtingai nuo pagrindinio paplūdimio, jie ne taip perkrautas, kad jie yra mylimi visi, kurie nori ramiai atostogauti. Beje, ant auksinio smėlio paplūdimio įsikūręs Dzhemete gana populiarus išskirtinis klubas viešbutis “White poilsines keliones i turkija Beach”. Anapa čia užima svečius, suteikiant jiems Europos lygio paslaugas. Jei būdas saugoti nuo Anapa, galite gauti vieną iš ramiausių ir nuošalesnėse atostogos dėmės – ant smėlio baras Kiziltashsky žiočių.

uolų ir žvirgždo paplūdimių

Pagal mėgėjams paplūdimio atostogų, ant Juodosios jūros pakrantėje geriausia yra akmenimis paplūdimiai Anapa. Atsiliepimai pirmiausia kalbėti apie paplūdimio Cordon ir labai populiarus paplūdimio “Shallow Bay”.

Paplūdimiai Didysis ir Mažasis Utrisha Sukkah ir švarus, su šlaitiniu įėjimo į jūrą ir idealias sąlygas maudytis. Tai graži vieta, padengtas žvirgždas, su vaizdu į jūrą, sveiką orą ir švariu vandeniu. Pebble paplūdimiai čia yra apsaugotas nuo vėjų, gerai sutvarkytas ir įrengtas. Tačiau, atsižvelgiant į šiuos gelmėse. Todėl pailsėti Utrish labiau tinka suaugusiems.