Be Yamal Nadym surinkti turistų iš viso pasaulio

 

Tion> www.rian.ru

Tion>

Daugiau nei 1000 užsienio ir rusų turistų Yamal Nadymą pamatyti ilgiausią Saulės užtemimą Rusijoje 1 rugpjūtis 2008. Tai daugiausia turistų iš Nyderlandų, Austrijos ir Indijoje. Taip pat Rusijos turistų iš centrinės Rusijos dalį, pavyzdžiui, iš Maskvos daug. Grupės iki 20, 40 ir 60 žmonių.

Pasak ekspertų

Maino (Pulkovo) Observatorija anksčiau, ilgiausiai žiūrėti dangaus stebuklas bus tiksliai iš Nadym ir lapkričio (Yamal). Kaip ir kitų regionų pigus skrydziai i airija ir Rusijos regionų, kurie bus surengti grupė užtemimą, Kalnų Altajaus ir Novosibirsko taip pat bus didelė tikimybė, stebint bendrą etapą. Taigi, vienas virš miesto yra virš jūros lygio, ir kita aišku oras per šį laikotarpį yra labiausiai tikėtina. Bet dėl ​​užtemimo trukmė gali būti laikoma Nadymą rekordas.

Vadovas bus specialiai įrengta aikštelė, palapinių rinkinys užtikrinančią visus saugumo standartus, sveikatos ir sanitarinių sąlygų. Pasak pigus skrydziai i bulgarija jo, iš Nadym planuojama transliacija astronomijos reiškinį vietos palydovinės televizijos kanalai.

Vadovas turizmo agentūra YaNAO Vladimiras Zobnin tikrai Nadymą valgyti daug turistų. Saulės užtemimas įvyksta tada, kai 2008 m Jamalo pusiasalis turi būti aiškūs rugpjūčio pradžioje, todėl galimybė pamatyti užtemimą visose savo šlovės yra labai didelis, sakė jis.

Metu bendro etapo saulės užtemimas smarkiai tamsa patenka, dangus atrodo šviesesnės žvaigždes pigus skrydziai i italija ir planetas, ir Saulės vietą matė tamsų diską mėnulio, apsuptas žėrintis viršutinę atmosferą Saulės – Corona. Netoli tamsus diskas mėnulio matyti rausvai iškilimai, kurie yra dalis saulės chromosfera. Be to, per užtemimą 1 rugpjūtis 2008 tai bus galima stebėti nedidelį paradas planetų: Merkurijus, Venera, Saturnas, Marsas bus ateiti gerai proporcijos skaičius pašalinės šviesos.

Pasak ekspertų

Observatorija anksčiau, 2008-ieji bus minimalaus saulės aktyvumo metais, ir retas astronominis reiškinys bus didelės mokslinės vertės. Būtent dėl ​​saulės aktyvumo minimumo būtų įdomu pamatyti ir fotografuoti saulės, jie sako.