For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Bufetas, siena ir Viena kėdė: dizaineriai Zrobym

Bufetas, siena ir Viena kėdė: dizaineriai Zrobym

Negalima pamiršti legendinį sovietų sienos ir apsimesti, kad nebuvo ne močiutės namuose bufetas. Indaujos, spintos aukšti pakrypęs kojos ir kėdės su lenkta medinių porankių stovėjo eilės ir parodė klasikinį interjerą Sovietų pilietis.

Kitaip tariant, 60-ųjų – gimimo, Sovietų dizainas aušra, bando pasivyti į apleistą po karo pramonės, 70s ir 80s – priežiūros masinės gamybos ir sumažinti baldų kainą ir, kaip pasekmė, sumažinti istorinę vertę tokio baldai. Taigi, ar ji yra, ar sovietmečiu baldai tikrai vertas dėmesio, mes paprašėme Architects designers Studijos ZROBYM architektų Andreya Makovskogo (Andrew Bezdar) ir Alexey Korablev.

Andrew:

– Kalbant apie sovietinės dizaino baldų, jums reikia suprasti šalies ir valstybės ideologijos formuojant stilių vaidmenį. Manau, bet meno stilius turėtų būti vertinamas atsižvelgiant į istorinius įvykius kontekste ir valstybinės ideologijos.

Jis atėjo po Spalio revoliucijos, sovietų valdžia norėjo statyti visiškai naują pasaulį, ir ši naujovė turėtų atsispindėti architektūros ir interjero bei gaminių dizainą. Posukiliminėmis visuomenė pareikalavo aristokratų vertybių peržiūrą, dizainas turėjo būti paprasta ir suprantama vyras. Daugiau demokratiška, glausta, ir tai yra būdinga sovietmečiu, labai ideologinis. Taigi remiantis Baltarusijos teritorijoje buvo šie stiliai: funkcionalizmas, racionalizmas ir konstruktyvizmas (vienintelis pasaulio stiliaus, skirta išimtinai Sovietų žmonių). Organizuotos bendruomenės, pvz VHUTEMAS ar vapsva, kuri turės įtakos ateities viziją dizaino pasaulyje. Sovietų avangardo suklestėjimas gali būti pagrįstai laikomas su 20-ųjų praėjusio šimtmečio.


Aleksas:

– Baldų projektavimas pramoniniu mastu mums ateis gerokai vėliau. Po Didžiojo Tėvynės karo, pagrindinis uždavinys buvo atkurti būstą sovietų žmonių. Be to, ten buvo klausimas apie kokios asmens, kurį reikia pamatyti baldus savo bute? Siekiant šio tikslo, 1962 metais Ministrų Taryba nusprendė surengti mokslinių tyrimų institutas techninio estetika, kuri užduotis kurti baldus Sovietų vyras buvo nustatytas remiantis ergonomikos, praktiškumo, patikimumo ir prieinamumo principu. Nuo tada nebuvo jokių aiškių valstybinių standartų dėl naudojamų medžiagų, baldų, pagamintų iš geros medienos konstrukcijų suteikia didelę jėgą kokybę. Šiandien toks baldų Laikykitės produkcijos tik geriausių prekinių ženklų požiūris.

Sovietų dizaino baldai užsiima Y. Sluchevsky ir KK Blomerius, Ispanija Bocharov E. Velbri ir kt.

nuoroda leidimas

Comments are closed.