Coimbra, Fatima ir Madera

Alentejo yra kamštinių ąžuolų giraitės apsuptas provincijoje, pavasario spalvos ryškios žalios spalvos atspalvių vasaros karščio pakeičia geltonas – rudas spalvas. Pagaminti iš kamštinio ąžuolo žievės, kuris gali būti pašalintas tik kartą per 7 metus, be to, ji turi galėti daryti gerai, siekiant išlaikyti medį sveiki. Alentejo regionas su didžiausia šilumos amplitudė (ji gali nukristi iki +5°C ir pakilti iki 33°C) yra vos apgyvendintos.

Coimbra – buvęs Portugalijos sostinė gali pasigirti viena iš seniausių universitetų bilietai i stokholma Europoje (įkurtas 1290m.), biblioteka, taip pat ypatingą fado dainavimo stilių – Studentų fado.

Fatima yra miestas, kurį daugelis krikščionys eiti į piligriminę kelionę iš viso pasaulio. Čia 20-ojo amžiaus ties trimis vaikais pradžioje buvo Marija, Dievo Motina pasirodė.

Madera

“Medžių salos” viduryje Atlanto vandenyno 600 km nuo Maroko pakrantės iki ugnikalnių salų įlankos Forest National Park, kuris yra įtrauktas į Pasaulio gamtos paveldo sąrašą. Tai gamtinės sąlygos išliko-pvz jie pigus skrydziai i briuseli egzistavo prieš ledynmetį (2 mln metų). Žemyno laurų miškai nudžiūvo, kai ji tapo šaltesnis mažai ledynmetis. 90% miškų gali būti laikomi pirminės, nes auginimo sąlygos neturi įtakos žmonių. Laurel miškai apsaugoti dirvą nuo vandens erozijos. Saloje yra dalis N iškritų turtingesnė, todėl buvusių gyventojų saloje palei kalvos sukūrė neįprastą laistymo sistema nukreipti lietaus iš turtingos Šiaurės ir sausų srityse saloje.

Kartu šiais kanalais arba bilietai i londona veda Levada drėkinimo sistemos kontroltakas. Kaip jums vaikščioti per juos, jūs galite mėgautis įspūdingas gamtovaizdis Madeiros ir įvesti giliai pirmykščio miško. Šiauriniai šlaitai Azorų laurų auga, smirdantis laurus, Canary raudonmedžio (net vyresni nei 500 metų!), Tačiau pietinius šlaitus geriau auga Kanarų juodmedžio ir alyvmedžių. Madeira mėlynės ir apie 6 m, iki didelio ericaceous rūšių, daugelis orchidėjų rūšių rasti tik čia. 150 iš laurų miško augalų rūšių rasta tik čia 66-Madeirą. Paukščių mylėtojai dažnai būna stebėti retų paukščių rūšių, pavyzdžiui, amadinai Madeira, Žaliojo sala audronašoms ir tt.