For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Drėkiniui atsparūs baldai: nuo ko ir už ką?

Drėkiniui atsparūs baldai: nuo ko ir už ką?

Koks turėtų būti šiuolaikiškas baldų? Patvarus, patikimas, aukštos kokybės, funkcionalus ir patvarus. Dar geriau, jei jis nuolat daro atsitiktinių smūgių, negali būti užpultas aštrių daiktų, atsparus drėgmės ir drėgmės. Paskutinis turtas dabar yra ypatinga garbė, kaip, kad vartotojų ir gamintojų baldus. Kas baldai pagaminti atsparus vandeniui ir turi ką charakteristikos, kur naudojami – supras kartu.

Kambarys

Butas, kaip įprasta, yra du kambariai, kuriais oro drėgmė gali siekti iki ribos, ir vandenį ir bando splash aplink – vonios kambarys ir virtuvė.

MDF galima pavadinti viena iš naudojamų baldų pramonei populiariausių medžiagų. Tai yra medienos pluoštai, surištų natūralus „klijai“ plokštelė. Ši medžiaga yra ekologiška ir ekonomiška. Atspari drėgmei MDF skiriasi nuo paprastųjų tuo, kad ji apima specialius klijus žalsvai spalvų, drėgmės repelentą.

Argumentai „už“ VMDF, kad jis gali atlaikyti aukštą temperatūrą ekspozicija garo ir drėgmės, o tai reiškia, kad baldai pagaminti iš šios medžiagos bus patvarus ir ilgai išlaikyti gerą išvaizdą.

Atspari drėgmei drožlių

Atsparus vandeniui baldų vonios ir virtuvės taip pat gali būti pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės, kuri, kaip MDF atveju, vandeniui atsparios impregnuotos su klijais. Apsauginės funkcijos yra atliekamas ir Laminuota dangos, kad yra drėgmės.

Didžiulis pliusas atsparus vandeniui MDP – yra jo atsparumas patinimas ir delaminavimui. Net pagal vandens, garo ir aukštoje temperatūroje baldų įtakos nuo drėgmės repelentas drožlių plokštės nesikeis formą ir išlaiko visas savo fizines savybes.

Yra dangų, skirtų užkirsti kelią šlapias baldų įvairovė. Jie abu atlikti ir apsaugines ir dekoratyviniai funkcijos. Kuris iš jų naudoti (lakas, dažai, impregnavimo ir tt), Pasirenkamas gamintoju. Tokie dangos gali būti naudojami baldų gamyboje dėl atsparus vandeniui, ir už virtuvės spintos ir countertops gamybai.

Atminkite, kad baldai paženklinti „atsparus vandeniui“ – tai galimybė išsaugoti savo išvaizdą ilgą laiką ir sutaupyti perkant naują baldų komplektas.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.