Ežeras Bevardis Krasnoselskiy regionas – gryniausia ežeras Sankt Peterburgą

Pietvakariuose Leningrado regiono mieste turi Raudona Kaimas. Pagrindinis akcentas apylinkėse yra grynas tvenkinys, kuris gavo aukštą įvertinimą iš Rospotrebnadzora – bevardis Krasnoselski šį Lake District. Jis yra suformuotas ant upės Dudergofka atgal 1709 užtvankos. Jo išvaizda buvo dėl to, popieriaus gamyklos, kuri buvo pastatyta ant Petro I svarbų vaidmenį vaidina povandeninių šaltinių ir raktų užsakymus. Reikėtų pažymėti, kad šiame ežere niekada gaminamas išleidžiamų pramoninių atliekų. Nuo savo veiklos pradžios, ir iki šiol jis yra pripažįstamas kaip tarptautinės aplinkosaugos organizacijos švariausių telkinius esančių priemiesčių nuovados Sankt Peterburgo.

Bevardis ežeras Krasnoselskiy regionas tęsiasi nuo šiaurės į pietus. Jo ilgis yra dviejų kilometrų ir plotis – 400 metrų. Bendros charakteristikos klimato zonoje ploto nesiskiria nuo Sankt Peterburgo klimato, išskyrus vieną veiksnį – tai atstumas nuo karto pakrantė Suomijos įlankoje. Tai daro oro pigus bilietai i londona is vilniaus mažiau drėgna ir žiemą šalta nėra jaučiamas taip pat smarkiai kaip šiaurinėje sostinėje. Žiemą yra metiniai konkursai žvejybai ant ledo, kad tiktų vietos žvejai. Vasarą galima maudytis.

Bevardis ežeras Krasnoselski plotas yra smėlio paplūdimys, kurių dydis yra mažas, apie futbolo srityje. Kasmet pakrantės dalis tvenkinio yra valomi dumbliai ir smėlio paplūdimys yra nuolat atnaujinamas aprėptį. Įėjimas į šios srities buto ežero, be staigių pokyčių. Dėl poilsio suolai ir skėčiai, ten biotoilet. Didelis pliusas yra tai, kad išrado pramogos vaikams – pastatytas specialus sandbox. Pritraukti ir kviečia vandenis karštas oras čia beveik nėra vietos, nors gyventojai seniūnijų čia retai išeina.

Bevardis ežeras Krasnoselskiy regionas turi keletą kitų privalumų. Darbas gelbėjimo stoties, kuri teikia saugų maudytis. Ant kranto yra nuolat budi 2-8 žmonių pigus skrydziai i sofija gelbėtojus, kurie yra pasirengę suteikti reikiamą pagalbą bet kuriuo metu. Tiems, kurie nori patenkinti alkio ar troškulio paplūdimio kavinėje, kur yra mažas terasa, kur galėsite mėgautis ežero peizažas. Nuolat atlieka intriguojantis muzikos, kuri traukia lankytojus. Įėjimas į automobilyje paplūdimyje draudžiama. Poilsiautojai palikti savo automobilius už tvoros.

Tie, kurie nusprendžia aplankyti Raudonąją Village Lake Nameless gali derinti paplūdimio atostogų su ekskursijų. Be to, šio ežero, Raudona Village yra atrakcionų, tarp kurių įdomiausia yra laikoma Trejybės bažnyčia numerį. Tai nedidelė šventykla pastatyta Rusijos baroko stiliaus 1735. Per savo gyvavimo ji buvo paversta kultūros namuose (1960 m.) Šiuo metu varpinė buvo sunaikinta. Restauravimas bažnyčios įvyko tik 1998 metais.

Kitas svarbus struktūra šio sprendimo yra Aleksandro Nevsky bažnyčia. Tai nedidelis medinis statinys, pastatytas 1885. Pastatų, susijusių su garsių asmenybių, verta vilnius-dublinas pigus skrydziai pamatyti rūmų Michailą Pavlovič, Pauliaus I sūnus Tarp 20-ojo amžiaus paminklų galima paminėti skulptūrinis gedi motina, kuri buvo sukurta 1980 metais. Ji yra sumontuota vietoj broliškos laidotuvėms.

Kaip gauti tą pačią bevardis ežeras Raudonojo Village? Gauk į šią vietą jūs galite ant traukiniu, autobusu ar maršrutiniu autobusu. Traukinys išvyksta iš Baltijos stoties, į Raudonąją Village kelias trunka apie 40 minučių.
metro stoties “Avtovo” mikroautobusai gali naudoti 145, 487, 484, 481. Nuo metro stoties “Moskovskaya” taksi yra sunumeruoti 449.403.431. Nuo metro stoties “Leninskas prospektas” ežero gali būti pasiektas naudojant autobusas 639. Tie, kurie gyvena netoli metro stoties “Kirovo gamykla”, vienas autobusų numeriai 546, 245 ir 484. Tie, kurie nori imtis autobusu, jums reikia patekti į metro stoties “Prospektas veteranų”, kur pasikeisti į autobusą 145. Reikia eiti į stotį “Liberty Street”, kur pereiti gatvę. Čia prasideda takas kerta parką ir tiesiogiai veda prie bevardžio ežero.