Geriausi Andamanų Bay: Krabas laukia

!

Kai žmonės eiti į Tailandą pirmą kartą, jie dažnai aplankyti Bankokas, Pataja, Phuket ir kitų vietų, kurios yra ant kiekvieno lūpų. Tačiau antrojo ir trečiojo metu jie nori ką nors išskirtinę, nematyto. Ir tai, žinoma, sala. Krabas (provincijos ir jos sostinės vardo) Andamanų Bay – geriausia, ką galima patarti. Tai rojus su prabangiais egzotiškos floros ir faunos… Žemė, kur, po prastų bangos ant smėlio yra mažų moliuskų ir vėžiagyvių daug (ir todėl pavadinimas yra vietovėje), kur, kaip išgalvotas grybai ant giliavandenių uolos… Žiūrėjimas kojų čia eiti keliautojus, kurie žino, ką mes galime priimti iš gyvenimo. Ateik iš visur mėgautis salas.

Pats Krabi miestas yra taip pat labai geras. Jo centras yra mažas, tačiau galima tikėtis gero ir pigaus apsipirkti. Pats miestas yra žemyne, bet šalia jo labai daug upių, kurios – kartu su jūros vandeniu – padaryti visą labirintą džiunglėse, suformuotas keliones lektuvu iš mangrovių. Juos labai įdomūs valtys plūduriuoti ant “ilgą uodegą” (iš tikrųjų, tai yra labai populiarus Tailandas transporto priemonėje, kai variklis yra pakeliamas ir nuleidžiamas su kartimis padėti taksi su gruntiniu vandeniu). Be to, yra tiek daug įdomių klinčių urvai su stalagmitų ir stalaktitais likučių, taip pat gamtos karštų šaltinių tiesiai į atogrąžų miškai. Artimiausias atrakcija – Tigras yra budistų šventykla (Wat Yra SUA). Vienas iš šio komplekso šventovių yra ant kalno, kuris veda į daugiau nei tūkstantį žingsnių. Tik drąsiausia išdrįstų tokį sudėtingą kelią, ypač karščio. Bet dar tokių žygdarbių įkvepia Svečiai Tailandas.

Krabas sala – taip kartais juokais vadinama turistų Reilly. Tai dar vienas “triukas” žemyninė dalis provincijoje. Pusiasalis, stumiama į jūrą ir atskirtas nuo Krabi Town, viena vertus, ir žvejų kaimas (dabar antalija paskutine minute prabangus kurortas Ao Nang) – į kitą. Tai laukinių roko tapo pastogę rinkinys makakos, kurie mėgsta maitinti turistus. Patys šios beždžionės šokinėja nuo skardžių į vandens sporto ir nardymo – tiesiog for fun. Jūs galite gauti čia laivu, nes statūs kalnai dviejų metrų aukščio nepraeinamos. Tuo pusiasalis yra keletas viešbučių, kaip penkių žvaigždučių boutique ir ekonomikai, skirtos žygeivių. Su Reilly matyti realius salų. Krabas yra žinomas dėl savo maža, bet stebėtinai gražus uolienose išsikišusių iš vandens. Bet Poda sala – daug ekskursijų. Jų pabaigoje smėlio kranto turistų kepti mėsos ir žuvies ant laužo. Arba vištienos sala, kaip vištiena su šimtai metrų kaklo ir plunksnų džiunglėse. Iš toli jis eina ilgą smėlio nerijoje. Kai asmuo veiksmus ant jo, atrodo, kad jis tiesiog eina ant vandens. Yra ir kitų salų. Krabas atostogos tunise yra dažnai susijęs su “Hong” pavadinimu. Tai didesnis saloje, kuri yra toliausiai nuo žemės. Kartą jis suniokotas cunamio ir yra paminklas miręs. Gidai rodo vidaus ežeras, kuris gali būti pasiektas tik siaura ortakio dingsta per didelė banga.

Bet ne vieną kartą, net ne du reikia ateiti čia apsilankyti Krabi saloje. Žemėlapis rodo, kad labai daug jų čia – yra puikus, ir yra mažesnis. Ir jei jums patikrinti visų saloje netoli Krabi Town, ji vis dar dideli žemės plotai, pavyzdžiui, Koh Lanta. Ir salynas kaimyninės provincijos Phang Nga. (Įskaitant James Bond Island). Ir dar – valanda – yra gražiausių vietų Tailande. Pavyzdžiui, iš Phi Phi, kur jie nufilmavo garsųjį filmą “žvaigždė Leonardo DiCaprio sala. Trumpai tariant, šie vaizdingi kraštovaizdžiai ir nuostabus, su žalsvai arba permatomų mėlynas vanduo, baltas arba geltonas smėlio, uolų, kur tykoti beždžionės, driežai, paukščiai ir nuostabios spalvos, amžiams išliks jūsų atmintyje ir širdyje. Vienas turi tik pamatyti jį dar kartą.