For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Gira Esprit Linoleum-Multiplex – novatoriškos technologijos, patikimumas ir gamtos harmonija jūsų dizaino!

Gira Esprit Linoleum-Multiplex – novatoriškos technologijos, patikimumas ir gamtos harmonija jūsų dizaino!

Nuo 2017 m pradžios pradėjo pardavinėti naują asortimentą elektros instaliacijos priedai įmonės Gira Esprit Linoleumas-Multiplex, kurie yra pagaminti su naujovišku derinys linoleumo ir tankintuvo. Šios medžiagos turi keletą bendrų bruožų: jie yra natūralios kilmės, pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, atsparus išorės poveikiui yra daug būdų, kaip naudoti ir visada buvo labai populiarus tarp dizainerių ir architektų.

Šio serijos apimtis yra išverstas į šias spalvas: antracito, šviesiai pilka, tamsiai ruda, šviesiai ruda, mėlyna ir raudona. Toks spalvų įvairovė suteikia laisvės derinys įvairių variantų bet interjero dizainą. Gira Esprit Linoleumas-Multiplex yra idealus pasirinkimas interjero dizainas, kuriame pirmenybė aiškiai formos ir natūralios medžiagos.

Tarptautinėje parodoje Šviesos + Building 2016 Gira Esprit Linoleumas-Multiplex buvo apdovanotas kelis aukštus apdovanojimus ir ji laimėjo Portretų Apdovanojimai 2016, „Plus X Award kategorijoje“ Geriausias produktas 2016 „ir“ Plus X Award 2016 „už aukštos kokybės, dizaino ir funkcionalumo“ , Taip pat prekyboje jis pasirodė du naujus elementus Esprit serija: Gira Esprit nerūdijančio plieno ir aliuminio Gira Esprit šviesiai aukso spalvos.

Pamatyti, kas naujo Esprit jungiklis serija, jūs galite nurodytu adresu salone: ​​Minsk, ul. Surhanau 88-10N ir gira.com.by mūsų svetainėje.

Comments are closed.