Graikija, jūra, tyla…

Tarp kitų šalių imasi garsėja savo paplūdimiu būtent Graikija grožį. Jūra čia yra, ypač aplink salas unikaliu žydros turkio atspalviu, jis yra stebėtinai švarus ir skaidrus.

Plaukti Graikijos paplūdimiai pradėti birželį. Paplūdimys sezonas trunka iki spalio. Kai narsus pradeda plaukti prieš, pavyzdžiui, gegužės mėnesį. Ypač verta paminėti, yra tai, kad šiuo metu temperatūra yra gana priimtina. Kartais ji siekia net 25-30 C. Tačiau jūros vanduo, žinoma, ne taip greitai sušildo orą. Taigi dar patogesnis plaukimo sezoną pradės birželio mėnesį. Tai skiriasi nuo kitų kurortų Graikijoje.

Jūros birželio pradžioje čia yra tiesiog nuostabi. Patogus maudymosi visos amžiaus kategorijos sąlyga. Žinoma, vandens temperatūra pigūs lėktuvų bilietai kinta priklausomai nuo kurorto vietoje. Pavyzdžiui, šalies šiaurėje Vidutinė vandens temperatūra birželį apie 20 C (Chalkidiki). Nors Kretos, kuri yra labiausiai į pietus Graikijos salų saloje, jis pasiekia 23-24 C.

Todėl, jei jūs mylėti šiltą jūrą, birželį jums geriau eiti į vieną iš Graikijos salų (sala Kos. Korfu. Zakinsos apie. Kretoje). Įdomu tai, kad apie. Korfu yra daugiau drėgnas klimatas, nei ant. Kreta.

Jei tik žinojo, kaip malonu maudytis Graikija! Jūros jis švarus ir skaidrus, pritraukia turistų iš įvairių šalių.

Įsimintinas bus pooezdka automobilį palei pakrantę. Transporto priemonė gali būti nuomojamos. Tada prieš jus visai Graikijai. Jūra, smėlėti paplūdimiai skrydžiai į cikagą aplink pakrantės tiesiog žavinga ir žavinga. Tuo pačiu metu jūs galite plaukti ten, kur jūs norite pasilikti.

Įvairių gražių paplūdimių Graikijoje yra smėlio arba Oļains dugną. Nepatogumų gali kilti su saulėlydžio jūroje tik tam tikrose vietose. Kartais apačioje yra mažų rieduliai, bet jūs galite lengvai gauti aplink ir kirsti ar paplaukioti be problemų.

Netoli pakrantės uolų ir akmenų turistų spąstus ir kitų problemų. Ši jūra ežių. Dūrio tokio gyvenimo jūroje gali atnešti daug nepatogumų. Taigi prasminga pirkti Crocs, specialiai suprojektuoti maudytis. Laimei, jie yra parduodami daug įvairių vietinėse aviabilietai i barselona parduotuvėse.

Įdomu tai, kad vietos paplūdimiai yra visi vieši. Tačiau, yra keletas nuomojamas netoli Atėnų. Šis puikus ir Graikija atostogos jūroje ir turi būti nemokama.

Reikia pabrėžti, kad Graikijos salų. Po poilsiautojų ten – tai visiškai pasinerti į taikos ir ramybės iš gražiausių ir vaizdingiausių vietų. Populiariausių turistinių vietų yra laikomi iš Poros, Spetses, Hydra ir Aegina, į kurį galite plaukti per kelias valandas. Graikijos salų poilsio, nors yra dar, bet taip pat gali būti tam tikrų interesų.

Atsižvelgdama buvo šią keistą fantazijų pasaulyje gamtos, galite pasakyti savo draugams ir artimiesiems: “Ar žinote, kas Graikijoje jūra?” Jūs, be abejo, būtų galima ne tik intriga juos, bet ir perteikti karalius tariant spindesys.