“Hipotekos bankų skolinimo nekilnojamojo turto vystytojai bus parduoti” West Bank “

Pasak konsultanto įvertinimą ir rekomendacijas AB “Lietuvos hipotekos ir žemės banko” (“SEB Unibanka”) komercinės paketą, kuris apima paskolas nekilnojamojo turto vystytojai, bus parduodami kaip “Vakarų bankas”, kuris buvo priimtas pasiūlymas dėl padėties rinkoje, portalas “Delfi” tapo Finansų ministerija (FM).

Planuojama, kad sandoris ir kliento perėjimas įvyks per vieną mėnesį po to, kai buvo patvirtintas Finansų ir kapitalo rinkos komisijai.

Ministrų (kabineto) kabinetas antradienį išgirdo informatyvų pranešimą “Hipotekos bankų pardavimo komercinės strategijos įgyvendinimą ir patvirtino likusių komercaktīvu paketo pardavimą. Taigi yra įvykdyti esminius prielaidas Banko komercinių pardavimų sudarymo.

Sprendimas “hipotekos bankas” komercinio pardavimo dėl nuo 2009 sprendimu 2013 m sustabdyti “Hipoteka bankų verslą ir sutelkti dėmesį tik dėl plėtros institucijų užduotis taip.

Pasak konsultanto įvertinimą ir rekomendacijas komercinės paketą, kuris apima paskolas nekilnojamojo turto vystytojai, bus parduodami kaip “Vakarų bankas”, kuris buvo rastas pasiūlymas atitinka rinkos situaciją.

“Mes džiaugiamės, kad darbe mes padarėme kartu su kolegomis iš” hipotekos bankas “ir konsultacijų bendrovė” Superia “į verslo rengiant ir derantis savo sąlygas. Manau, kad tai yra naudinga visoms šalims, atitinkančias nacionalinės strategijos bankininkystės sektoriuje, taip pat Vakarų krantas, Latvijos interesai sutelkti dėmesį į verslo klientų ir didelių projektų aptarnavimas, verslo profilį, “sako” Vakarų bankas “Valdybos narys Renāts Lokomets.

Atsižvelgiant į tai, kad likęs komercinė privačių investuotojų gavo nepatenkinamus mažos kainos pasiūlymus, vyriausybė pažymėjo, kad UAB “SEB Unibanka Nekilnojamojo turto agentūra” akcijos bus pervestos į UAB “agentūros privatizavimo”, kuris yra alternatyvus sprendimas dėl turto perdavimo privačiam sektoriui.

Planuojama, kad pagal įstatymo dėl valstybės biudžeto Ltd “Hipoteka banko nekilnojamojo turto agentūra” (HipoNIA) bus suteikta iš valstybės iždo paskolą būtų panaikintos HipoNIA įsipareigojimą “Hipoteka bankininkystės”.

Vyriausybė taip pat atkreipė dėmesį į “Hipoteka bankų dukterinių įmonių UAB” Rizikos Investment Company “priklauso 51,31% bendrovės akcijų” investicinė bendrovė “Hipo Fondi” akcijų pardavimo UAB “Verslo sistema”. “Hipotekos bankų komercinė pardavimo procesas bus baigtas po to, kai susitarimai bus sudaromi ir sandoriai bus baigtas.

Pirkėjai atrankos procese buvo skirta daugiau nei 100 potencialių pareiškėjų. Pirkėjai svarbiausi kriterijai atrankoje buvo geriausią įmanomą kainą, taip pat aukštos reputacijos ir stabilumas.

“Hipotekos bankų transformacija yra sukurti nacionalinę institucijų plėtra rėmimo programos įgyvendinimą, maksimalią naudą iš” Hipotekos bankų infrastruktūra, intelektinės ir finansinių galimybių per valstybinius bankus ir ekonomiškai veiksmingu būdu perskaičiavimo, kartu užtikrinant, kad paramos programos įgyvendinimo tęstinumą.

Transformacijos procesą “Hipoteka bankų veikla yra orientuota į esminių krypčių ekonomikos – mažos ir vidutinės įmonės finansavimo, verslo steigimui, infrastruktūros plėtrai ir kitų Vyriausybės patvirtintus pagal programas, nacionalines vystymosi projektus.

Nuo įstaigos plėtra daugiausia papildomą vaidmenį ir jis neturi konkuruoti su kitais rinkos dalyviais “, hipotekos bankai” dalis, kuri nėra tiesiogiai susijusi su funkcijų plėtrą, ty komercinė bus suteikta galimybių plėtrai privačiame sektoriuje.

“Hipotekos bankų perskaičiavimo pagal 2009. Apie 24 Lapkričio kabinetas pritarė UAB “Lietuvos Hipotekos ir žemės banko” plėtros banko koncepciją, o šiais metais, 12-balandžio kabinetas išnagrinėjo transformacijos planą, kuriame numatyta, kad kūno funkcijų neišskyrimas komercinių bankų plėtra.