IATA pristatė naują portalą keliautojams

Tarptautinė oro transporto asociacija atidarė naują portalą keliautojų. Kitą dieną, o bandymo režimą, duris atvėrė naujas portalas IATA (Tarptautinė oro transporto asociacija, kurios būstinė yra Monrealyje), kuri vienija daugiau nei 240 oro linijų visame pasaulyje.

Svetainė

Www.iatatravelcentre.com gali (tik anglų kalba) gauti informaciją apie visus formalumus, susijusius su įvažiavimu į šalį, kur lėktuvai skraido per IATA aviakompanijų.

Pagrindinės sąvokos svetainėje – teikti informaciją plačiajai visuomenei, remiantis duomenų baze, kuri flymaster.lt/aviabilietai.php iki šiol buvo prieinama tik aviakompanijų ir kelionių agentūrų.

Tai pirmiausia visą informaciją apie paso ir vizos reikalavimus, muitinės žmonės keliauti apribojimus sveikatos, mokesčių ir oro uosto mokesčius, muitus, ir naudą prekių pervežimas ir gyvūnų (ypač karantino) kursai ir keitimo taisyklės nacionalinėmis valiutomis, yra laiko zonų skirtumo, ir daug daugiau.

Naudoti duomenų bazės nėra sunku. Dėl namų puslapiu svetainės yra nurodyta, pavyzdžiui, kas naujo pigus skrydziai i jav šalys neseniai buvo atvykęs į Šengeno zoną. Tuoj pat visą būtiną informaciją, kuri klasifikuojama pagal kategorijas: pasų, vizų, sveikatos ir tt

Svetainės Navigacija leidžia vienu paspaudimu patekti į prašomosios kategorijoje. Norėdami gauti daugiau informacijos ir atnaujinimai rodomi beveik iš karto po to, kai įvykius, susijusius su pokyčiais taisyklės linijų ir kitų formalumų. Pakabukas? Ir iš tiesų, jie buvo vieni daugiau pigus skrydziai i izraeli nei 14.000 pernai.

Kadangi nežinojimas naujų taisyklių ir netinkamai suformatuoti dokumentų daugiau nei 35 000 keleivių per metus išsilaipinti.

Registruoti vartotojai

Sumokėti maždaug $ 15 per metus leidžiama sukurti asmeninį profilį šioje svetainėje, kuri veikia greitai visą informaciją apie pakeitimus į skirtingas kategorijas, praktinė informacija apie skrydžius, taip pat informacija apie atskirų maršrutų ar pasibaigus asmens dokumentų, susijusių su kelionėmis (vizų, bilietų ir kt.)

Mažiau

Naują svetainę, kol tik vienas – jo viena kalba.