For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Interjero minimalizmas: vietoj IKEA – sabi, wabi, shibuy ir yugen

Interjero minimalizmas: vietoj IKEA – sabi, wabi, shibuy ir yugen

Kai klientas sako: „Aš noriu įsivaizduoti į minimalizmo stiliaus interjerą“ (Boho, trobelė, aukštųjų technologijų), žmonės susipažinę su dizaineriais linkę šypsotis mandagiai ir pabandyti išsiaiškinti, ką žmonės reiškia šie žodžiai. Atlaisvinti butą dalykų įdėti į ją šviesą ir perdažyti viską baltai – ar tai yra minimalizmas? „Norint suprasti jos esmę, būtina kreiptis į Rytus“, – sako rajono ukovoditel Menas Depo studija , architektas, dizaineris, profesorius Mikhail Kurnosov.

Idėja minimalizmas yra dauguma: daug erdvės, geometrinis lova, staliukas, be ko – ir visi. Tačiau šio stiliaus yra sumažintas iki mūsų poreikius: kiek turime tą ar aną dalyką, kiek aplink mus erdvę atitinka mūsų vidaus struktūrą.

Kiekvienas klientas turi skirtingus poreikius, kad geras dizainas turi atitikti. Jei tai daroma, ir yra tai, ką žmonės nebus jį naudoti, mes kalbame apie minimalizmo. Bet kai tai objektyviai prasideda ir baigiasi su šių kriterijų – sunku atsakyti, net man. Vienspalvis, geometrija, modalumas gali būti rastas palėpėje, ir konstruktyvizmas ir aukštos Teke.

Norėčiau suformuluoti apibrėžimą taip: minimalizmas – tai sudėties vienybė geometrines formas pastatyta ant tam tikrų modulinių santykių stilizacija nėra.

Forma

Kai jis ateina į formuoti savo vizualinį pasireiškimą, nuo Atsižvelgiant dizaino minimalizmas punktas – griežtai geometrija. Be to, ji apima ne tik linijų sunkumą ir beveik visiškai nebuvo plastikinių formų, bet ir moduliniai, kuri dėl tam tikrų priežasčių, dažnai pamiršta. Viskas pasaulyje turi savo proporcijas: Aš, pavyzdžiui, tam tikrą skaičių kartų didesnės nei pločio (ačiū Dievui). Šis santykis sukelti modulinės ryšį. Be minimalizmo, visi elementai (baldai, sienos, langai) pavaldi ir turi tam tikrą logiką – bendrą modulį. Tai yra pagrindas, kuriuo remiantis yra pastatytas minimalizmas. Labai lengva sudėties vienybės eiti į sumaištį ir nepastovumas, jei modalumas nebus laikomasi.

Minimalizmas pavyks padidinti erdvę, o pagrindiniai įrankiai šitos – šviesos ir spalvos. Pasakykite, kad minimalizmas gali būti sukurta tik ten, kur jau yra didelė erdvė, tai kvaila. Vienas kambarys bute ar keturių – kosmoso visada yra kova. Nežinau klientų, kurie ateina ir sako: „Mes turime tokį didelį butą, tegul vizualiai, kad jis mažesnis.“ Iš minimalizmo esmė – neperkrauti, o ne griozdai, o ne sukurti kažką, kad neveiks. Erdvė yra vertinama, pabrėžia, arba sukuria vizualinį iliuziją, jei tai nėra pakankamai.

Kalbant apie spalvą, kuri iš pradžių buvo vienspalvis minimalizmas būdingas (ty, b / w) ir labai diskretiškas, tiksli spalvų akcentais. Dabar jis sakė, kad tai gali būti pastelė, razbelennye, ramus, natūralūs tonai. Šviesa taip pat didelį dėmesį į tai, kas yra natūralu: nėra spalva be šviesos.

Interjeras, suprojektuotas minimalizmo stiliaus, jūs turite būti labai atsargūs, kai organizuojant dominuojanti – tai pritraukia dėmesį. Bet minimalizmas subyrės iš akcentais aikštelė. Tai ne vidinis, kurioje nieko eksponuojamas (paroda eksponuojama). Apskritai, yra du pagrindiniai tipai akcentais: dėl odos spalvos, ir formos pagrindu. Dėl minimalizmo savybė pirmiausia. Tai gali būti bet kas: dažytos sienos, kai spalvotų audinių ar ryškiaspalviai baldai.

Turinio

Minimalizmas pirmiausia funkcionalus. Jis nėra būdingas decorativism kai atrodo kai ką tik, nes ji yra graži. Kiekvienas interjero objektas turėtų dirbti. Ir tai turėtų būti suprantama, kad mėgstamiausia vaza, kuri yra brangi jo širdį, taip pat turi savo funkciją. Bet jei tai „tik dubuo“ – neturi į vidų vietą. Jūs turite arba duoti savo gyvenimą (įdėti gėlės), ar duoti jį savo mylimajai močiutė.

Minimalizmas yra pasirinkta, kaip taisyklė, dinamiškas žmonių, kurie neturi tokios kokybės, kaip „pakimba ant dalykų.“ Jie dalyvauja kiekvieną dieną yra pripildytas viduje. Erdvė (kuri mes vadiname minimalizmas), kuriame gyvena šie žmonės, daugiau nei kompensavo savo vidinį pasaulį. Atsižvelgiant į tai, minimalizmas gali būti priešinama su kaimiško stiliaus – šalis, – kurioje iš senovės dalykų garbinimas yra. Žmogus, kuris nori minimalizmas, yra laikrodis, kuris turėtų parodyti laiką, ir yra apskritimas, iš kurios jis geria arbatą ir kavą. Tai yra, mes vėl grįžti į funkcionalumą ir paskirtį dalykų. Nėra nieko, ko nebūtų naudojamas žmonių.

Yra keletas nuomonėmis apie minimalizmo kilmę. Kažkas sako, kad jis pasirodė 60s Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip atsaką į įvairovę spalvos ir pop meno 70s buvo jo plitimas. Kažkas eina giliau, į 20s, iš „De Stijl“ frakcijos Ludwig Mies van der Rohe, Walter Gropius, Le Korbyuze architektūros ir mano, kad tai tiesioginis ryšys su modernizmo. Ir jūs galite eiti dar toliau ir pasakyti, kad labai didelę įtaką minimalizmo turėjo Japoniją.

Be japonų, yra keturi priemonės grožis: Sabi, Wabi, Shibuya ir Yugen. Ir visi jie, mes galime rasti minimalizmo.

Sabi (pažodinis vertimas – „rūdys“) – yra antikvarinių daiktų vertę. Interjero subjektas turi vykdyti energijos, laiko antspaudas, istorija. Minimalizmas – tai ne sterilus interjeras, ne naujų dalykų iš IKEA rinkinys. Pasakyti, kad minimalizmas baigiasi ten, kur yra kokių nors šiukšlių ar brangūs senas molio arbatinukas negerai. Kiekvienas iš mūsų turi vertingų dalykų, susijusių su artimaisiais.

Wabi – grožis kasdien, praktiškas, utilitarizmo grožį. Jei turiu dalyką, tai tiesiogiai atitinka jo funkcija laikrodis rodo laiką, o ne plaukioja aplink butą, iš šaukšto neturėtų išmesti košės. „Kas yra funkcionalus – tai gražus.“ Ilgą laiką šie žodžiai yra iš modernistų šūkis.

Shibuya ( „tortų“, „rišamoji medžiaga“) – apie natūralumo grožį, paprastumą. Kodėl turėčiau naudotis šiek tiek medžiagos, jei kita atliks šią funkciją geriau? Kodėl verta pirkti laminatas plokščių forma? Kiekvienas medžiaga turi savo grožį, o ne ją slėpti. Gamta – geriausias kompozitorius. O jei pažvelgsime į minimalistinio interjero, mes matome iš natūralių medžiagų daug.

Yugen – iš uždarumo žavesio, kad grožis, slypi giliai dalykų, o ne stengtis paviršiaus. Bet išsamumas yra nesuderinama su pastovaus srauto gyvenime, nes „tobulumo gražiau nei tobulumo.“ Mes įpratę instinktyviai padalinti erdvę į lygias dalis, simetriškai išdėstyti elementus ant lentynos, taip pat Japonijos instinktyviai pertvarkyti elementus asimetriška būdu, nes pasaulis aplink mus – gyvas ir juda.

Dizainas minimalistinis interjero

Sąlygos projektui buvo: maža biudžetas, maža erdvė ir dalykų, kuriuos reikia paslėpti daug. Kaip rezultatas, yra ne vienas centimetras, kuris nėra naudojamas. Jei ši vieta yra skirta, tada ji skirta kažką.

Mes filmavo interjerą, kur šeimininkė praleido daugiau nei metus. Visada smalsu (ir aš patars mano studentai tai padaryti), kad iš karto ateina į prognozuojamas plokščia, bet po šešių mėnesių. Pamatyti, kas tave paliko.

Šeimininkė – ne namisėda, kuris myli ilgai žiūri į gėlių puodą ar vaza. Viskas savo bute yra, yra kelyje. Interjero traukia žmogaus dinamiką. Ir spalva kontrastuoja nespalvotai savo padidėjimą.

Manoma, kad šviesios spalvos išplėsti erdvę, tamsoje – siauras, bet tai ne visada. Kartais juodos spalvos – labai geras įrankis. Pavyzdžiui, buto Dėl iš blizgančių lubų įtampos sukurti gerai jausmas, ir juodą bateriją, lubos palaiko. Ne kiekvienas vestibuliarinio aparato yra stovėti, bet šeimininkė buvo malonus. Apskritai tokia interjero pakankamai žiauriai mergina, ir aš buvau nustebęs, kad ji patiko eskizus.

Iš pradžių butas buvo labai tamsus ilgas koridorius. Visiškai nugriauti sieną jam, kad aš negalėjo skiriantį, turėjau ištverti zonavimas, bet tuo pačiu metu atsikratyti iš „koridoriui“ jausmas ir suteikti daugiau šviesos. Kadangi tai yra pietinė ir patalpa gauna saulės daug, aš sumušė sienos gabalas ir įdėti į stiklo blokas tokius elementus. Akys šviesos per juos yra labai gražus žaisti koridoriuje, kiekvienu paros metu – įvairiais būdais. Veidrodžiai ir balta spalva yra taip pat pagyvina erdvę.

Šeimininkė – labai energingas, atletiškas mergina. Pusė jos gyvenime, ji studijavo baletą, o ši tema rado savo vietą interjere į rankų darbo grafikos forma. Ji taip pat reikėjo kampe, kur galite traukiniu. Siekiant šio tikslo, mes skirta erdvė netoli sienos su šokėjais.

Podiumo vietoj lovos suprojektuotas taip kruopščiai, kad jos lentynos yra tiek daug dalykų, kartu, įskaitant sporto įrangos. Jis naudoja kiekvieną centimetrą. Bute yra labai gražus vaizdas iš lango, ir ji nepriima aklai, nori visada matyti gatvę, todėl podiumas sukurti tokiame aukštyje, kad pabudimas, galite pamatyti miesto panoramoje.

Visi baldai, išskyrus sofos ir lempa per jį, pagaminti pagal užsakymą. Kalbant apie drabužių buvo iššūkis: lipti į spintelę yra minimali. Viskas Laisvalaikio drabužiai turi būti arti, bet tai nėra dėvimi, laukia savo laiko, o jo akys nebuvo susidurti.

Vonios per maža, todėl vienintelė išeitis liko dušas. Ritmo ant plytelės ir veidrodžio, vėl padidinti erdvę.

Kubeliai ant sienos ir ant grindų yra pagaminti iš modulinių proporcijas, kurios kartojasi per visą butą. Paprastai kubeliai labai mėgsta meilužės: jie gali tapti arba atsisėsti, gali būti naudojamas kaip stalo ar lentynos.

Gaila, kad nėra balkono nuotraukos: yra biblioteka.

Nuotrauka: Dmitrijus Ryschuk, artdepo.by

Comments are closed.