Inžineriniai tinklai sode

Inžinerinių tinklų įrengimo reikia kasimo darbus, nes gyvenamųjų namų projektavimas turėtų projektavimas sodas teikiančios sodo vandens tiekimo sistemas, apšvietimo ir kiti reikalingi komunikacijų Įvairūs suvaržymus gali turėti inžinerinių tinklų, suteikiant patogumo tiek namie, tiek sode – vandens vamzdžio, kanalizacijos, elektros ir ryšių kabeliai, grindinio trinkelės iš trinkeles.lt/, dujotiekio ir šildymo. Komunalinės tinklas dydis priklauso nuo sodo ir jo vietos tipo.

Labai svarbu, kad būtų atsižvelgta planuojant dabartinio ir prognozuojamo komunikacijos teritoriją. Jiems reikia iš karto nurodyti, planą, nes statybos kodeksų projektavimo laikytis tam tikrų ryšių apsaugos zonos. Kurios kraštovaizdžio architektas bendradarbiauja su specialistais, kurie susiduria su požeminių komunikacijų vietą, nes abu atsižvelgti į numatomą sodinimo vietą ir ryšių paslaugų patogumą. Pavyzdžiui, požeminių komunikacijų sodinamų medžių neturėtų būti, bet gali būti sodinami valgyti mažų krūmų, augalai ir gėlės.

Reikėtų pažymėti, kad laikui bėgant ji gali būti reikalinga kilimo iš žemės sluoksnis virš komunikacijų kad ši sistema remontą ar kitą darbą. Be to, kuriant ir puoselėjant žaluma, šiose srityse žemės darbai kruopščiai atliekami. Oro elektros linijos apsaugos zona yra įvairių apribojimų, jie negali pastatyti aukšti pastatai ir pasodinti augalai.

Vanduo sode.

Visada bus vandens poreikis. Jis bus naudojamas laistyti augalus, baseinai, fontanai, asfaltuotas kelius plovimo. Jeigu namas turi vandens tiekimą, sodo kilęs jos pasekmes ir patogiausią vietą steigimo ryšį su vieta ar hidrantų. Vandens tiekimas ir hidrantas tinklo vietos priklauso nuo augalo rūšies ir girdomi sodo elementų, kuriuos reikia vandens. Geriausia būtų, jei kiekvienas plotas kurti savo hidrantą – tada neturės ilgai žarną vaikščioti visame sode ir susietumas. Jei vandens vamzdžiai po žeme, laidas turėtų būti šiek tiek šlaito (1 – 2%) į vandenį rudenį gali išleisti. Dar geriau būtų vasaros vandens vamzdžiai įrengti bent 0,4 m gylio, nes tada bent būtų galima sukurti keletą gėlių sodinti ant viršaus. Vandens vamzdžių, kad paleisti per metus, įdėta į žemiau esantį barą amžinojo įšalo.

Priklausomai nuo drėkinimo įrangos čiaupai ar hidrantuose dedamas į specialiai velenų, kad jie sklandžiai žaluma priežiūra, pavyzdžiui, pjauti veją, ir kad jie yra nematomi. Praktikoje yra vandens ruoša ieškant šalia namo (ant sienos), nes ji neturi kasti per žemę ir žarna gali būti tiesiogiai prijungtas prie vandens čiaupo. Jei name nera vandens, drėkinimo organizuojamas iš šulinio arba atvirame vandens telkinyje, įrengiant juos su siurbliu ir perdavimo žarnos.

Požeminis laistymo sistemos

Tai fiksuotas sistema, tinkanti tiek žolės ir lengvai laistyti. Per karštas oras, sodinti, tačiau reikės papildomų laistyti, nes augalai yra giliau nei šaknų sistemos vejos ir požeminės laistymo sistema su giliai šaknis vandeniu negali pasiekti. Požeminiai laistinimo režimas kasdien praktikoje vargu ar suvoktų, tai nekrenta į akis ir lengvai valdomas (dažniausiai tai atsitinka kompiuterį – laikmatis yra nustatytas ir atitinkamas režimas). Sistema yra geriausia įrengti prieš vejos sodinimo. Vamzdžiai ir jungtys investuoti į dirvožemio neto į vandenį gali palaikyti kiekis, kuris gali būti prijungtas prie žarnos arba purkštuvai skaičių. Viename išpurškime suteikia sklandų apskritas plotas žarna žemyn. Drenažo arba padedančios visos ar dalis sklypo gali reikalauti, mažinant požeminio ir paviršinio vandens išmetimą, ty, žemės sausinimo arba gerėjimo.