For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Jo mėgstamiausio stiliaus subtilumo dizaineris – skandinaviškas

Jo mėgstamiausio stiliaus subtilumo dizaineris – skandinaviškas

Kai mes nusprendėme pasinerti į stilių, kuris yra labai Love – balta Skandinavijos, tiksliai žinojo, kas kviesti ekspertą. Tas faktas, kad ji buvo Natalia Galonsky – dizaineris bagažo Skandinavijos interjerus, kurį ji tikrai toliau daryti, nesvarbu koks.

Natalia Galonsky – žinomas Baltarusijoje dizaineris ne tik patalpos, bet ir populiarus kavinė „[“ į dešinę] „, Stravinskis barai, kepykla“ Kepyklų du Soleil „“, baras Sweet & Sour, Kavinė Delis Šaukštas, rotisserie Korova ir sensacinga Pinky Bandinsky.

informacija

Individualų stilių SVARSTYMAS

– man skandinavišku stiliumi tiesiog intuityviai labai draugiškas, intymūs ir nekilnojamojo. Esu patogu dirbti joje, jaučiu, tai stilius, kuriame aš gali gyventi. Natūralumas, natūralumas ir paprastumas – principai ir „ramsčiai“, kuriame pastatė Šiaurės interjeras. Štai kodėl aš jį myliu – už išskirtinę aiškiai grožį.

– Šiaurės šalyse, aš jau daug kartų ir pastebėsite, kad jie bando ne komplikuoti savo gyvenimą į gerą kelią. Jie, pavyzdžiui, niekas sumažinti tinkas suderinti lubas. Pati erdvė diktuoja, ką daryti su juo – gal net palikti nelygius sieną. Ir tada klausimas yra ne tinginystė, o tinkamai racionalus požiūris, kai problema dažnai yra tai, kad naują interjerą ir atnaujinti esamą.

Aš atėjau į šį stilių, žinoma, ne iš karto. Iš pradžių jis turėjo darbą bendrovėje, kur jų pačių ambicijos buvo antroje vietoje. Bet tai buvo nuostabi patirtis, kuri sukėlė tai, ką turime dabar. Kai aš pradėjau dirbti atskirai, ėmė atsirasti daugiau konkrečių užsakymus, kurie jau – ir gyvenamuosius interjerus ir visuomenės. Yra mini palėpės interjero kad aš atgal į 2007, ir ji vis dar perspausdintas. Jis šiek tiek ir švedų, ir palėpėje, ir minimalizmo, bet pagrindinis dalykas – atrodo aktualios ir šiandien.

Mini Loft sukurtas Natalia Galonsky

Mini Loft sukurtas Natalia Galonsky

Mini Loft sukurtas Natalia Galonsky

Mini Loft sukurtas Natalia Galonsky

Mini Loft sukurtas Natalia Galonsky

Balta kaip drobė

– Balta Skandinavijos interjeras – kaip esminis, kaip ir popieriaus lapo kaip drobė, kurią galima ir reikia padaryti, nupiešti savo erdvę. Norite, įdėti raudoną sofą, kaip ir juoda. Balta suteikia laisvės. Pavyzdžiui, Švedijoje, Norvegijoje kreiptis į šios spalvos yra dėl to, kad kuo ilgiau poliarinės nakties dienos – saulė ateina arčiau 11, ir tai suteikia šviesą, bet ne daugiau kaip 5 naktų. Todėl šviesos interjeras – tai ekstra „Saulė“ namuose.

IŠTAKOS

– Gerai žinomas šiandien visoje tokiu stiliumi pasaulyje susiformavo keleto priežasčių. Ilgai Šiaurės žiema, nuolatinis dienos šviesos trūkumas tikrai padarė triuką. Ir geraširdis, bet buvo užsispyrę skandinavai supratau, kad kompensuoti klimato funkcijos bus lengvas ir erdvus interjeras. Ir kai aš sakau didelis, tai nereiškia, – didžiulė, bet tiesiog, kad išdėstymas taip apgalvota, kad net mažame bute, galite kvėpuoti.


5 vizitinės kortelės skandinavišku stiliumi pagal Natalija:

  • 01 funkcionalizmo, kur kiekvienas baldas „gyventi“ kartu su Vidaus savininkams. Sofos yra ne tik grožio, jis turi problemą – bent jau turėtų būti išskaidytas. Stalai, lentynos ir kiti baldai elementai parenkami taip, kad maksimali laikymo išspręsti problemą. Į spintą – ne neatsakingi centimetrų.

  • 02 Šviesus fonas – atspalvių baltos, pieno, smėlio už erdvumo jausmą.

  • 03 Natūralios medžiagos – tiek apdailos ir baldų. Dažniau – pušies, beržo arba ąžuolo.

  • 04 Neįprasti, spalvinga tekstilė, kuri lengvai transformuojasi į vidų, pakeičia ją pagal nuotaikos, sezono ir kitų veiksnių.

  • 05 Pastaba šviesą, kur langai atidaryti kiek įmanoma. Interjeras yra pagrįstas šviesos ir šešėlių žaidimus, todėl langai nereikia sustabdyti užuolaidos leidžia dienos šviesą spinduliai laisvai prasiskverbia į namus.

Iš „ligoninės palatoje“ ir kitų stereotipų baimė

– baltos sienos – ką gąsdina baltarusiai, jis yra unikalus. Bet čia būtina suprasti, kad šviesios spalvos sienos – tai nereiškia, kad yra balta aplink. Pavyzdžiui, skandinavai atkreipti ypatingą dėmesį į tekstilės – linksmas, jis yra labai kietas veikia interjero. Bet vėl, jums reikia įsiklausyti į save – ir, jei turite baltos sienos – ligoninėje, viskas yra paprasta – pamiršti apie juos, ir padaryti, kaip jums bus patogiau. Aš čia, aš noriu pasakyti – užtenka jau kažkam kažką įrodyti.

Neaiškus: Skandinavijos arba švedų?

– Skandinavijos ir Švedijos – tai ne tas pats. Kiekvienas regionas – Norvegija, Danija, Švedija, Suomija, jo aiškinimas ir individualūs bruožai stilius. Skandinavijos – tai bendras vardiklis, kad vienija pagrindinius bruožus regione. Ir kai mes kalbame švedų, gali reikšti IKEA.

Jei pažvelgsime į stiliaus ištakų, jis grįžo į 17 amžiuje ir buvo vadinamas tik „Gustavian“ garbei karalius Gustavas III, valdęs tuo metu. Ir jei prieš skandinavai pakartoti mados tendencijos – rokoko ir klasicizmo, tada pradėjo transformuoti, o iš rūmų tapo namų su Gustav stiliaus atvykimą. Tiesą sakant, tai Gustavian stilius – šiuolaikinės skandinaviško stiliaus pirmtakas. Tai raižyti baldus išlenkti kojų, ir veidrodžių paauksuotais rėmeliai, kurios vis dar atskiestų lakonišką vidų.

– Čia galime prisiminti garsųjį architektą Arne Jacobsen, kuris vienu metu dirbo skandinavišku stiliumi, sukūrė ją. Kad jis yra pilnai įrengtas už savo darbą Kopenhagos. Pagrindiniai reikšmingų šedevrų skandinaviško stiliaus interjerą buvo padaryta 40-50-ųjų Danijoje, bet suomiai tapo garsūs dėka faneros baldų.

KIAUŠINIŲ kėdė dizainas Arne Jacobsen

– Tai neįmanoma prisiminti ir alvarai Aalto vienas iš pirmųjų modernizmo architektų atsirado Skandinavijoje, ypač Suomijoje. Architektas tapo garsių atstovas Skandinavijos funkcionalizmo, kuri kartu maksimalaus komforto, estetikos ir funkcionalumo pastatų. Be to, jo funkcionalumas, besiskiriantis tuo, kad atsižvelgė į aplinkos sąlygas ir aplinką. Alvar Aalto įvertino mąstantis vienybę architektūrinio ansamblio ir aplinkinį kraštovaizdį.

Miestas biblioteka Vyborgo. Projektų Alvar Aalto.

Vila Mairea. Projektų Alvar Aalto.

– Ir, žinoma, Ingvar Kamprad – iš IKEA, kuris dalekom1943 metus verčia visą pasaulį „įkūrėjas, pateko į rinką su nebrangiu, bet stilingas ir universalus baldus. Tuo pačiu metu jis išsiskyrė nestandartinį požiūrį – pavyzdžiui, kiekvienas dalykas suteikti pavadinimus.

Ingvar Kamprad

Kur ieškoti skandinavų BRANDS Minske?

– Tiesą sakant, vietos nėra tiek daug. Aš Porto-Porto ir salone FLAMANT kai kuriose Skandinavijos prekės ženklai. Pavyzdžiui, GUBI – prekinis ženklas, kuris yra arti manęs ir pan. Kažkas citata iš kaimyninių Lietuvą, nors tiesiogiai užsakant. Čia, žinoma, tai nėra lengva ir mums, ir mes turime būti pasirengę užtikrinti, kad tam teks palaukti. Bet sukurti skandinaviško interjero – Skandinavijos ženklai yra neprivalomas. Svarbu į stiliaus supratimą. Na, be to, visada turi prieigą prie alternatyvaus Ikea.

IKEA interjeras

– Žinoma, yra toks taškas, kad griežtesnė IKEA piktnaudžiavimo ir nepatinka. Juk kiekvienas nori būti individualus ir labai nesmagu prarasti šį individualumą. Bet aš manau, kad šiuo atveju, ir nėra individualumą. Niekas nervina, kad IKEA kažką įdomaus, atsižvelgiant dažų ir teptuką. Tai leidžia markės būti kūrybingi ir kurti savo vartotojo draugiškas, jaukus ir stilingas interjero dizainerio be paslaugas. Ir nereikia sakyti, kad IKEA studentams. Jis turi būti meilė, tai tikrai kietas.

Šiek tiek apie konsolės -Eco

– Pradėkime nuo to, kad skandinavai – Ar labai saugo gamtos išteklius ir siekti labiausiai ekonomišką vandens naudojimą, tinkamai rūšiuoti šiukšles, kaip galima atnaujinti baldus – padažyti, atkurti, o ne mesti ir bėgti nauju. Jie augina vaiką gerbti aplinkinių gamtos lobius. Juk puiku, jei produktas gali būti perdirbamos, jį naudoti net vieną kartą. Ir tai liečia ne tik interjeras, bet apskritai, gyvenimo būdą ir suprasti kai iš pažiūros akivaizdžių dalykų.

Žmonės, kurie žino ir mėgsta šio stiliaus

– Taip jau atsitiko, kad kai žmonės ateina pas mane ir pasakyti klientams, kad jie nori įteisinti savo namus skandinavišku stiliumi, jie tikrai suprasti, ką jie sako. Jie mėgsta Skandinavijos šalis, žinoti ir suprasti šį stilių. Po to nuslėpti, interjeras – apie žmogų, jo kultūrą ir vertybes gyvenime atspindys. Ir man, skandinaviško stiliaus – tai nebūtinai geras ir atviras interjeras, kuri yra tikrai patogi gyventi.

– Be to, manau, kad Švedijos stiliaus interjeras, Norvegija, Danija, yra labai panašus į mus pagal panašių spalvų už lango, pirmųjų požymių klimato ir net mentalitetas. Mes taip pat turime mažai saulės, šiek tiek šviesos – ir į interjero dizaino orientyrą ryškių spalvų, vizualiai išplėsti erdvę, atidaryti langą – tai apie mus. Tai ne sutapimas, juk tos pačios Švedijos baldų pavyzdžius sovietmečiu panašumų, aktyviai nukopijuoti. Be to, manau, kad tai taip pat tam tikru finansinių galimybių, kur mes turime sunkumų sau kiek „a la Roma“.


Nuotrauka:
Aleksey Rybalko, hqroom.ru

Comments are closed.