For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Kaip įrengti darbo vietą studentui?

Kaip įrengti darbo vietą studentui?

Vaikai yra mobili pobūdžio. Paleisti, sūpynės koją, balansavimas, supasi ginklus, lipti, atrasti kažką naujo … Visa tai vystosi balansas, treniravo judrumą. Dėl fizinės, psichinės ir socialinės plėtros fondų judėjimo. Vaikai paprastai nėra linkę būti ilgą laiką fiksuotos valstybės, kaip reikalaujama pagal mokyklos ar namų. Vidutiniškai jaunesnis studentas gali sėdėti beveik nejudėdamas apie 5 minutes, o paauglys – didžiausias iš ketvirtį valandos. Vaikai nugara … Ir vis protingesni.

Tėvai turėtų nepamiršti – net labiausiai idealus darbo vieta sveikatos rėmimo tik tada, jei vaikas yra pakankamai fiziškai aktyvūs. Priežiūra turi būti sveikas balansas tarp „sėdėti“ ir „Move“. Jei vaiko mobilumas supras save, tada į įrangos patogus ir anatomiškai ištaisyti Darbo tėvai turėtų ateiti su dideliu atsakomybės.

Svarbu laikytis kelių paprastų taisyklių:

1. „Teisė“ ir „neteisinga“ kelia sėdėdami neegzistuoja. Jie tiesiog reikia reguliariai keisti

 2. Pirmininkas ir stalo turėtų būti tik teisę, kaip ir batus! Išlaikyti stuburą sveiką, jums reikia tiksliai sureguliuoti darbo vietoje moksleivis pagal savo ūgį ir proporcijas. Įsteigti darbo vietą prasideda kėdės. Antrasis etapas – reguliuojamas stalo aukštis.

3. Kėdės aukštis yra pasirinktas taip, kad priekinė briauna sėdynės buvo prie pakinklio ertmės lygiu. Sėdynės aukštis yra teisinga tada, kai tarp šlaunies ir šiek tiek daugiau nei 90º kūno ir kojų poilsio visiškai kitą ant grindų kampas. Mažas kėdė sėdynė pakreipti prisideda prie laikysena priežiūra ir išlaikyti dėmesį darbe. Dubens kūno dalis šiek tiek pakreipus į priekį, ir atgal yra tiesi. Taigi tai pasiekiama lanksčią ir dinamišką laikysena sėdint.

   

4. Sėdynė gylis yra nustatytas taip, kad šlaunies be spaudimo prieš priekinio krašto sėdynės. Atstumas tarp priekinio krašto kėdės ir blauzdos – maždaug keturis pirštus. Tai užtikrina gerą kraujo pritekėjimas į kojas.  

5. Atlošo aukštis reguliuojamas taip, kad jis ilsėjosi visa atgal iki menčių. Tai padeda sumažinti įtampą nuo nugaros.

6. Norėdami reguliuoti stalo aukštį, jums reikia įdėti savo rankas ant stalo aukštis yra nustatytas teisingai, jei jūsų rankos yra ant stalo už šiek tiek daugiau nei 90º kampu.

7. Dirbdamas ties dilbio stalo turėtų gulėti ant stalo. Kadangi apkrova pašalinama nuo kaklo raumenis.

8. Kai skaitymo, rašymo arba piešimo, galite pasirinkti patogiausią, o ne kenkia regos ir stuburo užtikrina tinkamą Countertop nuolydį.

Visos taisyklės gali būti sumažintas iki vieno: išlaikyti sveiką, mes tiesiog reikia įsitikinti, kad vaikas nėra suspaustas į kamuoliuką, kuo ilgiau sėdi vertikaliai. Tai nėra sunku, jei lentelė atitinka vaiko augimą. Ir labai svarbu: sėdėti ir atsipalaiduoti, laikas nuo laiko – ne tik įmanoma, bet ir būtina!

Rekomenduojama pasvirimo kampas stalo viršaus optimalų laikysena prie stalo:

-0 – 5 ° – Dažų ir panašios klases;

– ~ 10 ° – raštu darbą;

– ~ 20 ° – skaityti

Idealiu atveju, jei pats vaikas gali susidoroti su Pokrypio reguliavimo stalviršiai ir specialios konstrukcijos bus apsaugoti pirštus nuo gnybtu mechanizmą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į apribojimus – kad, kai jūs įdiegti stalviršiai nuožulniai objektų nėra stumiama nuo stalo. Taigi viskas turi būti paprasta, patikima ir pritaikytas vaikams.

Vaikai užauga. Ir Vokietijos ortopedijos baldai Moll „auga“ kartu su jais, atsižvelgiant į vaiko-to-data augimą. Todėl visada patogu, kalbant apie ergonomiką.

Palieskite, Tvist, ir pamatyti savo akimis augančių baldai Moll adresu: Minsko Nepriklausomybės pr, 117A (SC „Aleksandras pravažiavimas“).

(044) 778 38 08

(029) 778 38 08

WWW . Moll sistema . iki


Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.