For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Kaip išsirinkti lovą su dėžėmis?

Kaip išsirinkti lovą su dėžėmis?

Viskas nuostabu – tiesiog. Tai galima pasakyti ir apie stalčiai lova su pasitikėjimu. Kaip taisyklė, pagal krantinės lieka daug vietos. Tad kodėl gi ne naudoti jį efektyviai? Dėžutės gali būti matomas – šviesus, su masyvi rankenomis. Ir jūs galite pasukti dalykų, kad jie buvo žinomi tik jums (pavyzdžiui, paliekant tik nedidelę pertrauką, dėl kurių galite piešti langelį). Pažvelkime į keletą pavyzdžių kelių funkcinių lovų.

Viengulė lova su stalčiais

Lova su stalčiais už drabužių – tik Sėkmė mažose patalpose. Tik įsivaizduokite: krūtinės turinys gali būti perkelta po lova, taip mažinant ir taip nedidelis kiekis kvadratinių metrų perteklius baldai. Nebijokite, kad dėžutės duos kambarį „paauglį“ išvaizdą – galite rasti daug elegantiškas modelius.

Dvigulė lova su stalčiais

Tik įsivaizduokite, kiek vietos pagal dvigule lova! Šiose dėžėse galite laikyti viską nuo patalynė drabužių. Beje, jie gali būti ne tik stumdomas, prieiga prie kai galima gauti keldami čiužinį.

Aukštos lova su stalčiais

„Labai sėdžiu, ieškoti toli.“ Tai yra tiems, kurie nori aukšto lova. Nenuostabu, kad daugelis dizainerių nuėjo apie funkcionalumą ir padarė didelės apimties stalčius po lova, atitinkamai, ir padidino savo aukštį. Jei miegoti ramiai, o ne paleisti nukristi ant grindų į miego riziką, tuomet šis variantas bus labai sėkminga.

Kūdikių lova su stalčiais

Lova su stalčiais, jei skirtų vaikų darželio, nes ji yra žaislų ir knygų, kurias reikia įdėti kažkur šiame kambaryje daug. Sutikite, tai labai patogu: po rungtynių surinkti visus „Draugai“ į vaikų ir juos po lova. Taigi, kambarys nebus Sablīvēt įvairius elementus ir todėl gerinimo kauliukai yra gerokai sumažintas galimybes.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.