For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Kaip išsirinkti mobilųjį stalą?

Kaip išsirinkti mobilųjį stalą?

Didelis dydis yra dabar madinga, tačiau, jei turite mažą gyvenamąją erdvę, tai nėra didelė lentelė plane negali būti. Ir kur įdėti savo kompiuterį? Ne, žinoma, galite naudoti universalų stovą – jo paties kelio, tačiau tai ne visada patogu, ir taip pat, kaip gerti kavą šioje pozicijoje? Šiuo atveju, ji visada ateis padėti mobilųjį arba mobilus, stalas.

Mobilus jis yra, nes bet kuriuo metu ji gali būti paslėpta, kartus, kelia, perkelti.

Šiandien rinkoje, „pilna“ įvairių rūšių mobiliuosius lentelėse. Galite pasirinkti iš plataus medinis viršų ir metalo lankstymo kojų, ir jei jūs tikrai norite padaryti, ant dviejų medinių kojų, kuris gali būti lengvai transformuojami ir pakeitė dydžiu ir stalo konvertuojamas į lovos.

Yra daug versijų mobiliųjų nešiojamas lentelėse. Galite įsigyti šį baldų iš bet kurių medžiagų jums patiko gabalas: ar tai būtų plastiko, metalo, medienos arba medžio drožlių plokštės. Arba galite net pasirinkti bet kokį kainų kategoriją. Paprastai, kaina svyruoja nuo $ 30 iki $ 200, priklausomai nuo dydžio, medžiagos, bei kitų komponentų.

Mobilus lentelė gali būti ne tik kompaktiška savaime, bet taip pat gana erdvus dėl įvairių lentynų ir stelažų akivaizdoje.

Ir jei jūs padaryti savo rankomis?

Mobilus stalo gali būti pagaminti savo rankomis. Norėdami tai padaryti, turėsite mažą gabalėlį stalviršio padaryti (gali būti pagaminti iš medžio masyvo, gali būti pagaminti iš medienos drožlių plokštės arba plastiko); keturias lygias atraižas iš baro – tai bus stalo koją, 4 metalinius kampus, 4 ratai ir tvirtinimo sistemą jų ir 16 varžtus, grąžtą ir gerą nuotaiką.

Lentelės viršuje ir kojos yra sujungtos metalinių dalių ir yra pritvirtinti varžtais. Kitas, pridėti ratus – stebuklas stalo paruoštas.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.