For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Kaip išsirinkti plytelę: keramikinį granitą, keramiką ir mozaiką?

Kaip išsirinkti plytelę: keramikinį granitą, keramiką ir mozaiką?

Mes paprašėme klausimus eksperto skaičių, atsakymai į kuri leis jums geriau suprasti keraminių plytelių, porceliano plytelės ir mozaikos atrankos funkcijas. Ir, žinoma, priimti teisingą sprendimą renkantis.

– Ką reikėtų vadovautis visų pirma renkantis plyteles?

– Pirmas dalykas, kuris turėtų būti pradėtas pasirinkimą – ryžtingai ir aiškų supratimą apie paraiškos zonos. Ne pasirinkti grindų plytelės sienoms ir atvirkščiai.

– Kaip nustatyti, kad tas idealas – granito, keraminių plytelių ar mozaiką?

– nustatyti taikymo plytelių plotas, o jo tikslas, tai taps aišku, ką gali ir turi būti naudojama. Kiekviena zona turi savo specifinius reikalavimus, tas pats bus pristatyta ir reikšminga. Todėl pasakyti, kad yra ideali vieta jums – granito, plytelių arba mozaika – padės konsultantas. Pavyzdžiui, „Stonehouse“ Mes visada labai atidžiai įsiklausyti į kliento ir tik tada pradėti rodyti pavyzdžius.

PORCELIANO

– Kokios medžiagos yra granito?

– granito (granito keramikos) yra modernus aukštos apdailos medžiaga, kuri yra pagaminta iš molio mišinio su aukštos pridedant lauko špatas, kvarcas ir natūralių mineralinių dažiklių.

Porceliano plytelės – ne porėtos medžiagos, ir kas yra jos privalumas. Poringas struktūra leidžia vandens įsiskverbti į medžiagą, todėl jis lūžio esant žemai temperatūrai. Tai kodėl poras pašalinami iš granito – pašalinant pagaminta deginant aukštoje temperatūroje ir stipriai spaudžiant. Kaip rezultatas, prie išėjimo turime ne-poringos medžiagos su labai mažu vandens absorbavimo koeficientas ir aukšto atsparumo šalčio.

Kitas naudojant granito privalumas yra patvarumas, kuri yra labai svarbi grindų plytelės. Seminaruose, sandėliai, geležinkelio stotys, granitas yra ilgas laiko ir neturi pablogėti. Ilgesnis tarnavimo laikas yra garantuotas, ir tose srityse, su apatinių krovinį. Dažai medžiaga neblunka ir nepablogės: dažų yra įtraukta į masę prieš šaudymo modelį ir paaiškėja, ne tik ant paviršiaus, bet ir visą gylį, ji ištrinama tik su plytelių, ir tokios apkrovos tiesiog nepasireiškia esant normalioms sąlygoms.

– Papasakokite daugiau apie granito taikymo sritį?

– Iš pradžių jis atrodė kaip granito plytelės techninio taikymo. Tačiau vėliau, tai tvirta ir patikima medžiaga pradėjo būti naudojamas beveik visose statybos srityse. Jie apdailos sienos ir grindys viešose vietose, pavyzdžiui, prekybos ir pramogų centruose, kino teatruose, ligoninėse, viešbučiuose, naktiniuose klubuose, baseinas, saunos, kavinės, barai ir restoranai. Jis naudojamas ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir mokyklose, metro, oro uostuose, traukinių stotyse. Buveinės pastato granito taip pat naudojamas. Jie fanera virtuvės, koridorius, vonios ir dušai, židiniai, gyvenamieji kambariai, pavėsinės, terasos, pakopos, fasadas.

Toks galimybes porceliano sukėlė patrauklią estetinę išvaizdą, puikų spalvų gamą, kuri yra tinkama bet dizaino erdvę, ir galimą vientisą ir greitas montavimas. Pavyzdžiui, mūsų salone yra granito dydžių, kaip antai 1800 * 900mm. Kadangi pirmasis tiekėjas keraminių plytelių, porceliano plytelės ir stiklo mozaikos 1 klasėje iš gamyklų-gamintojų Kinijoje, mes garantuojame pasirinkimą. Ši medžiaga yra sertifikuota (nagrinėti techniškai) pagal Baltarusija standartus ir atitinka pripažintus tarptautinius standartus.

– Kiek įtaką „vidaus“ veiksniai: drėgmė, didelė drėgmė, arba, atvirkščiai, per sausas oras medžiagoje?

– Ši medžiaga yra patvari, su tos pačios spalvos ir tekstūros, nedegiu, ekologišką ir atsparus cheminiam poveikiui. Jis turi didelį atsparumą šalčiui ir maža vandens absorbcija. Šiuo atžvilgiu „namų“ operacija granito nebijo drėgmės ir sausumo.

PLYTELIŲ

– Kokios plytelių pasirinkti už sienos, o kai kurie – dėl sekso?

– Keraminės plytelės yra kelių tipų: plytelės grindims ir sienoms. Grindų geriau tinka odnoobzhigovaya keramika su didelio stiprumo ir didesnio storio. Atsparumas keramikos sienų nėra specialių reikalavimų prie grindų, priklausomai nuo kambario (pavyzdžiui vonios kambaryje), būtina stebėti, kad ji turėjo Neslystantis. Mūsų parduotuvėje pristato specialius keraminės plytelės (sienos plokštė) atliko per ploną 4.8 mm storio.

– Kas yra keraminės plytelės yra ypač paklausios tarp baltarusiai?

– Jeigu mes kalbame apie pastarųjų metų tendenciją, tačiau dabar mieliau keraminės plytelės didelių dydžių 600 * 600 ir daugiau sklandžiai. Forma gali būti bet koks: stačiakampio, kvadrato. Tekstūros ir spalvos atlikimo dominuoja gamtos, šviesios ir šiltos spalvos.

– Ką daryti, jei visų plytelių, kurios jau pirkote, šalis įrodė, plytelės skirtingų spalvų?

– Dėl plytelių tonas – žymėjimo faktinį spalvą partijos straipsnį. Keraminės plytelės to paties pavadinimo (tipas) gali skirtis atspalvis (tonas) vienas nuo kito, priklausomai nuo partijos, pagamintos. Tai yra dėl to, kad kompleksinio proceso, kuris yra dalyvavo vykdo nepriklausantis parametrų (drėgmė, temperatūra, oro, cheminė sudėtis žaliavų). Plytelės, laikomasi kambaryje, turi būti iš tos pačios partijos (ty vieno tono), nes kitaip neįmanoma išvengti spalvų variacijos. Mūsų salonas kaip pirmasis tiekėjas yra kiekvieno perkamo daug kokybės garantas.

– Ką gali pasakyti ir piktogramos ant keraminių plytelių pakuotės?

– Simboliai kiekvieno augalų savo, bet pakuotė visada privalo būti nurodyta produkto numeris, pavadinimas patį produktą, iš vienetų pakuotės skaičius, skaitiklių skaičius pakuotėje, paketo svoris, prekių dydžio.

Šios piktogramos ant pakuotės taip pat naudojami:

– Kokias funkcijas padės suprasti lentos ilgaamžiškumą?

– atsparumas dėvėjimuisi – viena iš pagrindinių savybių grindų plytelės nuo kurio priklauso, kaip ilgai jis išlaikys savo pirminę išvaizdą. Klasifikavimo plytelių dėl trinčiai metodą laipsnis naudojant PEI. Tipas, kuris bus naudojamas keraminės plytelės, turi tiksliai sutapti su PEI grupę. Priešingu atveju, ant produktų, turinčių prastesni nei reikia, kai laikas gali subraižyti paviršių tampa matt glaze ištrinti ir molio pagrindas yra veikiami.

Stalo atitikimo tipas PEI kambarys

-Aš (D) – medžiagos rekomenduojama tik vonios ir miegamieji patalpose. Reikėtų vengti trinčiai. Žemas lygis (vonios kambariai, miegamieji).

-II (R) – medžiagos rekomenduojama visiems, gyvenantiems teritorijose, išskyrus prieškambaris ir virtuvė. Mažas trinčiai. Vidutinis laipsnis (gyvenamosiose patalpose, išskyrus virtuvę).

-iii (F) – medžiagos yra rekomenduojama visiems, gyvenantiems teritorijose, neturi tiesioginės prieigos prie gatvės, arba patekti nenaudojant pagalvėlės. Vidutinis trinčiai.

-Iv (G) – medžiagos yra rekomenduojama naudoti privačių ir komercinių patalpų netaikomos sunkiųjų trinčiai.

-V (O) – medžiagos, rekomenduojama naudoti neapsaugotų sričių abrazyvinių elementų.

MOZAIKA

– Prireikus naudokite mozaika?

– Paraiškų diapazonas yra labai platus mozaika nepaisant to, kad daroma prielaida, kad jis naudojamas tik vidaus apdailai baseinuose. Tačiau, apdailos išlenktus paviršius arba paviršiuose, sudėtingos formos mozaika būtinas. Mozaika taip pat gali būti naudojamas ne tik kaip nepriklausoma pamušalas medžiaga, bet taip pat kartu su tradicinių keraminių plytelių, kaip dekoro elementas, padengti stalviršiai, baro viršūnes, dušai, pirtys. Lankstumas ir puikios estetinės savybės šios medžiagos atveria labai daug naujų funkcijų.

Kaip pavyzdžiui medžiagos gali atlaikyti cheminę ataką?

– Dėl to, kad funkcinių ir estetinių savybių produkto kiekį, atsparumas įvairioms oro sąlygoms, atsparumą karščiui ir atsparumo šalčiui, mažu vandens absorbcijos, atsparumo mechaniniam poveikiui, ėsdinančios ir biologinėje terpėje, światłotrwałości, kartu su masto ir kitų privalumų įvairovė, ji yra plačiai naudojamas ant įvairių paviršių , Visi mozaika rūšių, galite pažvelgti į „Stonehouse“ ir asmeniškai įvertinti dydis, forma, spalva versiją. Meniniai mozaikos funkcijos apskritai yra labai didelis: ji leidžia sukurti dekoro paprasta modelio formos modelis ar savavališko sudėtį.

Dėkojame už jūsų pagalbą rengiant esminius interjero plytelių Minsko „Stonehouse“

Comments are closed.