For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Kaip išsirinkti ritininį langelį: 7 žingsniai, kad būtų idealus pirkinys

Kaip išsirinkti ritininį langelį: 7 žingsniai, kad būtų idealus pirkinys

Yra daug priežasčių pirkti žaliuzės: pastato nuo įsilaužimo, saulės, oro ir triukšmo apsauga; noras sutaupyti šildymui žiemą ir oro kondicionavimo vasarą. Algoritmas tinkamas pasirinkimas Geležinkelių sistemos tuo pačiu metu yra visada tas pats. Kaip atsižvelgti į visus niuansus ir įgyti puikų žaliuzės, mes paprašėme Stanislaus Kuzmitsky, direktoriaus pavaduotojas Rinkodaros Ltd „Alutech Incorporated“.

Kokybė – svarbiausias dalykas

Kokybė – pagrindinis kriterijus, į bet kurią kitą sistemą atrankos namų, įskaitant ir susukami vartai. Ji gali atrodyti, kad palyginti langinės kokybės iš skirtingų gamintojų gali tik profesionalas. Tiesą sakant, rinktis žaliuzes, kad patiks patrauklią išvaizdą ir funkcionalumą daugelį metų, ir kiekvienas gali. Tiesiog atkreipti dėmesį į pagrindinių savybių riedėjimui sistemų, kuriuos norite palyginti.

Priklausomai nuo lango profilius ir apsauginiai vertės langinės dydis yra pagaminti iš aliuminio juostelės, kurių storis griežtai nustatyta . Dėl šios priežasties jie išsiskiria tvirtumu, o bendra sistema – padidintas atsparumas smūgiams ir vėjo apkrovos. Be to, patikimi profiliai sklendes, kurios yra ne deformuoti įrengimo ar eksploatavimo metu turi būti vienodas penozapolnenie be ertmių ir tuštumų. Šių savybių derinys suteikia žaliuzes gerą vėjo pasipriešinimą: jei pasirinkti tinkamą profilį, atsižvelgiant į atidarymo ir vėjo ploto dydis, jie galės apsaugoti langus ir duris, net jei vėjo greitis yra didesnis nei 20-24 m / s.

Kitas skiriamasis bruožas aukštos kokybės žaliuzės – dvigubo sluoksnio dažų . Ji užtikrina didesnį atsparumą dilimui ir paviršiaus į langinių įbrėžimams, ploviklių, šarmų ir tirpiklio garų, taip pat korozijai.

Kai kurie gamintojai Valcuoti profiliai taikomas tik vienas dažų sluoksniu. Dangos žaliuzių profilius skirtingų partijų storis gali žymiai skiriasi. Praktiškai tokių profilių naudojimas vienoje drobės gali sukelti „zebra“: lapų spalva variantų bus aišku plika akimi. Dėl kokybės produktus toks poveikis yra nepriimtinas.

Tarp kitų charakteristikų, kurios turėtų atkreipti dėmesį, galime atkreipti dėmesį į produktus, gebėjimą teikti veiksmingą šilumos izoliacija . Langinės „Alutech“, kaip patvirtinta atliktų Vokietijoje Tarptautinės instituto lango technologijų IFT Rosenheim, ne tik atitikti šilumos izoliacijos reikalavimus tyrimų rezultatus, įdiegtas svečią, bet ir viršyti jų, kaip rezultatas, šilumos nuostoliai per langus sumažėja daugiau nei 30%.

Vasarą taupymo toliau: žaliuzės sumažino, tai yra įmanoma, apriboti šilumos srautą į patalpą ir tokiu būdu sumažinti namuose temperatūrą. Todėl jūs vargu ar bus būtina valdyti oro kondicionierių ant didelės galios.

Būtinai paprašykite pardavėjo kokybės sertifikatus . Gražūs žodžiai turi būti patvirtinta atitinkamais dokumentais. Pavyzdžiui, iš žaliuzės „Alutech“ kokybė yra sertifikuota ir akredituotos laboratorijos bandymų protokolus tarptautinių bendrovių ir mokslinių tyrimų centrų Belgijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Čekijoje, taip pat atitikties Rusijos Federacijos, Baltarusijos ir Ukrainos sertifikatus.

Įsitikinkite, kad jūs tikrai pasiūlyti kokybišką produktą, galite pereiti tiesiai į tinkamą sistemos parinkimo.

Rolling sistemos parinkimas algoritmas

Renkantis žaliuzes, jums reikia atsižvelgti į objekto statybos etapą , kaip ir gyvenamųjų pastatų ir negyvenamųjų patalpų, kurios jau yra pastatytas, šiuo metu yra statomi ar tiesiog suprojektuoti, tinkami skirtingų sistemų.

Permainos: atėjo laikas apsispręsti dėl tų langinės, kokio tipo jums reikia. Įmonių grupė „Alutech“ šiandien gamina žaliuzes langams ir durims, Geležinkelių Durys už garažų, pramonės ir sandėliavimo patalpos, taip pat susukamos grotos, kurie yra plačiai naudojami komerciniais savybių. Be to, „Alutech“ siūlo specializuotus sprendimus – nuo vagysčių susukami vartai ir žaliuzės su integruotu tinkleliu nuo uodų. Platus pasiūlymas leidžia klientams pasirinkti sistemą, kuri geriausiai susidoroti su esminių funkcijų.

Kai jūs turite nusprendė dėl geležinkelių sistemos tipą, pirkti idealus variantas bus tik 7 paprasti žingsniai. Ne, atsižvelgti į langų ir durų sklendes pasirinkimas pavyzdį.

Žingsnis 1. Pasirinkite apsauginę dėžutę

Jei esate ne iš projektuojant namą etape, idealus sprendimas pasirinkti įmontuotą apsaugos dėžės . Jie dedami į specialiai paruoštą nišą priešais langą ar duris, ir jie negali būti vertinamas.

Išorinės dėžutės paslėpti atlikti, tačiau tai nėra problema dėka įvairių formų jie gali derinimasis su bet kokio stiliaus. Pavyzdžiui, medinis namas idealus pasirinkimas būti apskrito arba pusapvalės apsauginiai dėžės. Dėl modernių pastatų, kurio architektūra dominuoja švarių linijų, optimalus tinka dėžutė 45 laipsnių ir 20 laipsnių. Šiuo atveju, įdiegti šie žaliuzės gali būti bet kuriuo pastato statybos etapas – net po statybos ir eksploatacijos pabaigos.

2 žingsnis: Nustatykite Rolling profilio tipas

Nurodykite prisistatymo tipas priklauso nuo funkcinės paskirties sklendes.

Volas valcavimo profiliai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio juostelės su dviejų sluoksnių lako danga. Viduje yra minkštas ar kietas putų užpildu. Apsauginės žaliuzės tokio profilio – geriausias pasirinkimas biurams ir privatiems namams, galinčių suteikti kokybišką šilumos ir garso izoliacija.

Ekstruzinio būdingas storesnės sienos (1-1,5 mm) ir turi pridėtinės sutvirtinimo briaunomis. Apsauginės žaliuzės pasižymi dideliu atsparumu krekingo ir idealiai tinka biurų, parduotuvių ir bankų.

3. Žingsnis Pasirinkite dydį

Filialų ar kitų smulkių daiktų pakėlė stiprus gūsis gali lūžti stiklą, todėl vienas iš pagrindinių funkcijų langinės – apsaugoti langus ir duris iš oro užgaidų.

Langinės gerai susidoroti su šia užduotimi, svarbu pasirinkti teisingus susukami profilius, atsižvelgiant į atidarymo dydį ir priekinio stiklo plotą. Norėdami tai padaryti, galite susipažinti su didžiausių matmenų konkretaus tipo profilis, galiojančių už žaliuzės naudoti konkrečios srities priekinio stiklo, arba kreipkitės į pardavėjo konsultacija.

„Alutech“ gamina žaliuzes angų iki 5,5 metrų pločio ir 14 m² plotas. Jie išbandė vėjo pasipriešinimo, pagal bendrą įmonę 20. 13330. 2017 ir EN 13659, ir gali būti patikimas barjeras su elementais.

4. Žingsnis Mes išsiaiškinti, kuris vadovas bėgiai reikia

Pasirinkite čia nėra nieko. Pavyzdžiui, bendrovė „Alutech“ siūlo kelias rūšis kreipiamaisiais bėgiais:

  • standartiniai padangos kurie naudojami valcavimo sistemas su bazinių savybių;
  • sustiprintos padangos , kurios didina atsparumą krekingo struktūrą;
  • dvigubos padangos naudojamos sujungiant dvi ar daugiau langinės ir leisti tokiu būdu sumažinti sistemos išlaidas;
  • atsiribojimo autobusu , kuri leidžia stebėti tam tikrą atstumą tarp roletams ir langų ir durų;
  • Kampinis autobusas , per kurį jis yra patogus montuoti žaliuzes į angas, turintys išorinį sluoksnį izoliacijos.

Jie yra prieinami daugiau nei 20 dydžių, todėl jūs galite pasirinkti variantą, kuris geriausiai atitinka saugos reikalavimus ir funkcijas atidarymą.

Specialūs intarpai kreipiamųjų bus apsaugoti nuo dulkių, pateikti papildomos triukšmo izoliacijos ir sklandų judėjimą internete. Ir galiniai dangteliai padangoms, kurios taip pat siūlo „Alutech pridūrė tikslumo dizainą.

5. Žingsnis Pasirinkite žaliuzių valdymo būdą

Jei susukami vartai bus atidaryti ir uždaryti dažnai, arba jei langų daug, tai yra protinga prisijungti automatiką . Ačiū jai, žaliuzės gali būti valdomos vienu mygtuko paspaudimu, nepaliekant sofos, lovos ar stalo.

Pažangios valdymo sistemos – programuojami laikmačiai, ir šviesos jutikliai – atneš į jūsų gyvenimą patogesnį. Su jų pagalba, jūs galite užprogramuoti sistemos darbą per dieną, savaitę ar mėnesį. Dėka specialių daviklių, žaliuzės, net galima nuleisti ir iškelti automatiškai, priklausomai nuo aplinkos apšvietimo.

Jei norite naudoti žaliuzes ne per dažnai, tai yra įmanoma sustoti rankinio valdymo sistemą . Juolab, kad čia galite pasirinkti tinkamiausią mechanizmą. „Alutech“ siūlo keletą variantų rankinių pavarų:

Comments are closed.