For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Kaip išsirinkti spinta?

Kaip išsirinkti spinta?

Spinta – stebėtinai funkcionalus baldai namuose: ir ji pasakojama iš ko geriau nei kas nors kitas saugojimo ir estetika savaime tapo neatskiriama interjero. Galbūt tai paaiškina spintos populiarumą šiandien. Na, pakalbėkime apie tai, kaip pasirinkti spinta.

Argumentai už

Apie ypatumai spintos gali kalbėti daug, todėl mes iš karto kibti į verslą. Kodėl spinta – padorus sprendimas? Čia yra keletas priežasčių:

Durelių atidarymas nereikalauja papildomos vietos, taigi spinta naudoja erdvę tiek, kiek įmanoma, yra naudinga.

Iš kabineto dizainas leidžia jį beveik visur – bet kurioje sudėtingoje atgal gatvės, jūs negalėsite naudotis kitu būdu.

Naudokite tarpo efektyviai ir bakstelėję viršų

underceiling vietos.

Šiandien yra tiek daug alternatyvių komponentai, kurie leidžia jums naudoti kabineto erdvę, kaip jūs tik norite.

Dabar – techninių savybių.

Būti gana slidus …

Vienas iš pagrindinių kriterijų spinta pasirinkimas yra stumdomos durys sistemoje. Todėl neturi suprantamas vadovas, ir karšto elementas rasti geriau nepradėti.

Taigi, ritininiai mechanizmai pirmaujančių Lenkijos, Kanados ir Vokietijos gamintojai gali „išgyventi“ daugiau nei 100 tūkst judesių duris. Voleliai yra metalo arba plastiko. Žinoma, plastikas yra prastesnės stiprumo metalo, tačiau šiuolaikinės gamybos mechanizmai yra tikrai labai patikima. Paimkite, pavyzdžiui, ratai KOMANDOR iš PTFE: atsparus nusidėvėjimui, mažos trinties ir specialus tepalas jei važiuokle su 30 metų kruopštaus darbo tvarka.

Mes manome, montavimas

Tvirtinimo spintos gali būti viršutinio arba apatinio judėjimas sistema. Pastaruoju atveju pagrindinė našta patirti mažesnes volai juda į vamzdį įtvirtintas arba ant grindų arba apatinėse spintelėse. Viršutinė vadovas vos telpa duris, suteikia sklandų ir pašalina „arkliukas“ duris problemą. Ne veltui, šis projektas dabar vyrauja baldų rinkoje, nes jos privalumų yra neabejotina: Lengvas valdymas vožtuvai, rami sklandymo. Beje, aliuminio stumdomas sistema (KOMANDOR, Raumplus, Absolut Durys sistema), linkę į „paslėpti“ dėl horizontaliojo mechanizmo volai, slėpimas ir apsaugoti juos nuo dulkių. Savo ruožtu, šarvuotos sistema ( „Absolut-Eco (iš viso)) yra atšauktas ratukas mechanizmas būsto Galinės šoninės duris, kad į permatomą interneto durų mechanizmo matomos atveju.

Logiška, kad tokios struktūros lovio gali užsikimšti, o tada durys bus uogiene, bet tai tik iš kabineto aptarnavimo reikalas. Nors Prancūzijos įmonių Roler Neves ir pateikti parduoti drabužinė, voleliu mechanizmas, kuris neturi judėti žemyn vamzdį ir dėl kelio krašto. Tai pašalina trukdymo galimybę, tačiau tokios durys gali „išjungti bėgių.“ Tada, žinoma, lengvai sumažinti. Tačiau panašus dizainas turėtumėte užduoti daugiau konsultanto.

Tuo atveju, jei spinta durų juda išilgai viršutinio bėgio pridedamas prie arba lubų arba viršutiniame skydelyje aptvarą, būtina įsitikinti, kad kreipiančiosios yra visiškai tiesios. Tokių sistemų funkcija yra flanšo buvimas – konkrečių projekcijų, yra atsakingas už tai, kad ritinėliai yra ne „nusileidžia“ iš kelio. Beje, sistema gali verhnenesuschaya kaip lovio tuo kabineto bazę perkelti duris, todėl visiškai slenksčio. Tai įsikūnijimas bus gera, pavyzdžiui, koridorius, kambariai, kur grindys ir spintos aukšte yra praplaukite. Šis sprendimas yra labai patogus naudoti, bet jis turi silpną tašką: kabantys durų paneliai gali būti sukrėtė.

Atveju profilis

Įranga pasirinkimas spinta taip pat sumažino į profilį, kuris atstovauja duris ir pamato rėmo, inkaro durų lapus. Profiliai gali būti horizontali (holdingo volelį) ir vertikalūs (darbuotojai dirbti-rankena). Ir į profilį reikalavimai yra dideli, ji turi būti patikima ir estetiška. Dauguma profiliai, šiandien pristatė, metalas, labai retai Natknąć ir medžio. Naujausi praktiškas ir pigesnis tuo pačiu metu. Todėl, kaip taisyklė, visuomenė pageidauja plieno arba aliuminio profilius.

Vaikščioti į plieno

Plieniniai profiliai – patikimas, ilgaamžis ir žemos klasės sprendimas, nors kalbant apie dizainą prastesnės aliuminio profilio, nes jų geometrija yra griežtai linijinė. Plieno profilis paprastai apima iš medžio drožlių klodai 10-12 mm storio naudojimą. Tarp populiariausių gamintojų – INDECO (Lenkija), Stanley, Simline (Rusija), Ramtrack (Kanada), „Absolut-Eco (Lenkija), KOMANDOR. Nors iš plieno profilių spalvos yra labai įvairi ir turi patrauklią išvaizdą danga poliesterio laku, yra vidutiniškai 30% pigiau, nei aliuminio profilių.

Kas yra aliuminio?

Šis sprendimas yra žinomas dėl savo estetikos ir efektyvumą. Aliuminio užtikrina didesnį standumą ir stabilumą, gali būti padengtas plėvele, tai poliruoti, padengtas natūralaus medžio ar dažytos. Formos ir geometrija spintos su aliuminio profilio skiriasi leista apvalinti sparnų kraštus. Šiuo atveju, aliuminio durų paneliai gali atlaikyti dideli. Toks pasiūlymas daro simplex (Rusija), Hettich, KITMAR, Raumplus, KOMANDOR, Roler, (Ispanija).

Emisijos kaina

Dėl produkto sąnaudų turės įtakos medžiagą, stumdomas sistemą su jungiamųjų detalių ir apdailos fasadų, ir produkto konfigūracijos geometrijos. Reikėtų nepamiršti, kad produkto surinkimas iki 10% vertės paskelbtą pardavėjo, ir tai yra suprantama, nes montavimo spinta priklauso jo operacija – yra statybos kaina.

Šiek tiek sumažinti spintoje galinių sienų arba pertvarų nėra išlaidas. Apie 50% išlaidų patenka dėl detalių ir aksesuarų. Pasirodo, kad ekonomiškai spinta sekcija gali tiesiog išardyti į sudedamąsias dalis. Taip bijo paklausti konsultantai apie kiekvieno komponento. Kitas brangus popieriaus – brėžiniai, skulptūros, intarpai su mozaikomis ir kitų papuošalų.

Pradinė kaina spinta su paprastu dizainu ir supaprastintą pildymo -210 $. Žinoma, nurodyti didžiausią kainą neturi prasmės, nes ji, kaip ir tobulumo, nėra jokių apribojimų. Bet kokiu atveju jūs dabar žinote, remiantis kokiais kriterijais, atrankos, todėl buy-in spinta, kuri bus malonumas jums operacijos metu, nėra sunku. Pasirinkite ir prisiminti, kad pardavėjas klausimai niekada neužtenka!

Pasirinkite:

Comments are closed.