Kaip keliauti po Norvegija save prieinama

transportas

Malonus aspektas vis Norvegijoje mažos bilietų kainos iš Latvijos. Tai galima sutaupyti laiko ir išlaidų būdu degalų ir pateikimą, kelionės į Norvegiją su savo automobiliu. Ši Skandinavijos šalis, sutaupyti tiek apgyvendinimą ir lengvą automobilių nuoma, tai galima ten, eikite į savo kemperiui arba nuomoja ją dėl svetainės paskirties. Kemperis suteikia prieinamą apgyvendinimo stovyklavietės ir taip pat leidžia sutaupyti pinigų valgį, ruošia valgį kompaktiško automobilio ant žemės. Savo ruožtu, keliautojai, kurie nori eiti į Norvegiją su savo transporto priemone, galite pasinaudoti pigesne superkamos pigios keliones i egipta maisto, tokiu būdu sutaupant brangių patiekalų ir Norvegijos užeigų ir parduotuvėse.

Apgyvendinimas

Gana brangus reikalauja apgyvendinimo Norvegijos viešbučių, svečių namų ir stovyklaviečių. Be to, santykinai aukštos kainos ir sezoniniu ir ne sezono metu. Norėdami sutaupyti pinigų pateikimą, Norvegija patartina miegoti už miesto ribų, vyko paprastus kempingo namelius arba stovyklaviečių plotas uzslienot savo palapinėje. Tai pigiau pasilikti kambaryje galima rasti miesto nakvynės namų, bet pigiausias apgyvendinimas yra pažvelgti į šiltus Norvegijos piliečių per virtualią platformą Couchsurfing.org keliones i bulgarija keliautojams, taip suteikiant jums nakvynę (ir kitų premijų) nemokamai.

Maitinimas

Skirtingai nuo daugumos kitų Europos šalių, teikti savo maisto yra gana brangus, ne tik restoranų, kavinių ir užkandinių, bet paprastos parduotuvės. Įžvalga – duonos kepalas maisto parduotuvė Norvegijoje kainuoja apie du latus.

Tačiau keliautojai negali apsieiti be valgio, o net pigesnis žemę, Norvegijoje. Taupyti, nes su maistu tikriausiai teikti sau iškylą įrangos, tokios kaip termosas – karšto vandens galite gauti nemokamai daugelyje kavinių, grotelės – virėjas daržovių, mėsos ir žuvies nusipirkau prekybos centre ar sugauti netoliese vandens pigios keliones i italija telkinys, ir kitų kompaktiškas virtuvės ir maisto kepimo indai.

Taip pat patartina pateikti maistą, apsipirkti Norvegijos prekybos centrų. Lankytojai gali įsigyti maisto produktų mažesnėmis kainomis nusipirkti šviežesnį, bet parduotuvėse, taip pat specialius pasiūlymus naudojimui. Miestai galima rasti maisto produktų rinkos kaip gera alternatyva brangiai valgio esant Norvegijoje kavinėje.

Norėdami mėgautis įspūdingas Norvegijos gamta ir miesto aplinką didžiuosiuose šalies miestuose, kelionės idėja yra nepasiduoti ranką kaip brangios žemės. Visada turi galimybę pasirinkti alternatyvų pasiūlymą ir rasti kūrybiškus sprendimus, kurie leidžia keliauti fiordas žemės taip, kad jis būtų prieinamas kiekvienam.

Įkvėpimas – , fiordas Norvegijoje: Kalendorius