Kaip parduoti nama ziema

Jei norite parduoti namą, ji turi būti kruopščiai paruoštas peržiūrai. Tavo vertiname jų pastangas, ir jie tikrai atsipirks, todėl niekada nesiremk vien sėkme – patiks šiltai bet potencialus pirkėjas!

Atlikti valymo darbus

Tiesiog kaip ir bet kuriuo kitu metu metų, net žiemą kieme palaikyti tvarką. Jei reikia, smulkius remonto ir žieminių talkas natūra. Kiemas potencialus pirkėjas sukuria pirmąjį įspūdį apie turtą ir, jei jis nėra išvalytos, noras pažvelgti į namus gali būti prarasta labai greitai. Nors žiemą nebus užsiimti tapyba, vidutiniškai kietas dieną iš namų sienų, durų ir tvoros, bent jau galite plauti dauguma matomų dėmių. Plauti namo langus, nes žiemos šviesa gali atneš gerą nešvarumus.

Atkreipkite dėmesį į tai, ar sniego krūmų nesulankstyti per takelius ir neriboja įėjimą – bet jei jis yra, tada tikrai nopurini sniego išjungtas. Kaip visi takai ir takai nuvalyti sniegą ir įsitikinkite, kad šaligatviai yra nesudaroma ledo. Vargu ar potencialus namo pirkėjas nuskendo jums bus suteikta papildomų pliusų su perkrausimais.

Sukurti namų jausmas

Rūpinkitės, kad lankytojai jaustųsi laukiami Jūsų namuose. Kiemas Eglitis sustabdytas puošmena ir namų duris puošia gražus karūną. Atminkite, kad tai, ką asmuo atvyko į namus, jūs turite apie 15 minučių sukurti teigiamą ir įsimintiną įspūdį. Namas turėtų būti šilta, todėl, jei jis nėra apgyvendinta kasdien, atvyksta keletą valandų iš anksto ir laiku iekurini orkaitėje. Ar tikėtina, kad įtikinti žmones ilgiau likti, jei jis nuo šalčio klabinās dantų.

Paruoškite malonią atmosferą – iekurini židinys, apšviesti truputį aromatinės žvakės ant stalo dedamas į šiltų petits keturiomis dubenį ir siūlo karštą kavą ar arbatą. Tai leidžia potencialus pirkėjas jausti, kad jis yra namie!

Apsaugo grindis

Nesvarbu, kaip patogu, jei jūsų namas, apsaugoti grindis. Prie durų būtinai dedamas kilimėliai, kur sunaikinti apsnigtus ar purvinas batų. Be to, tai nebūtų blogai nusipirkti keletą porų šlepetės, pasiūlyti žmones peržiūrėti nepiestaigātu visą namą. Būtų nemalonu apibėgti grindis po kiekvienos namų parodų laikais.