Kaip skristi į Ispaniją iš Maskvos? Kaip tai padaryti patogiai?

Ispanija yra susijęs su melodinių gitaros akordai, aistringų ritmų flamenko, kastanjetės kaukšėjimas ir saldžiųjų sangrija užuominą. Ši šalis laimi turisto širdį pirmą gurkšnį vietos oro pripildytas jūros kvapas, su Paelja ir šokoladinius sausainius. Sužinokite, kaip skristi į Ispaniją iš Maskvos mėgautis nuostabiu architektūra, unikali gamta ir masinantis žydros jūros.

Ispanija yra Pirėnų pusiasalyje, pakankamai toli nuo Rusijos. Todėl skrydis priklausys nuo miesto, kur jūs einate.

Kaip skristi iš Maskvos į Barseloną ir kitų kurortų šalyje?

Viskas priklausys nuo geografinės vietos atvykimo vietą. Pavyzdžiui, Madride gali būti pasiektas penkias valandas. Barselona yra šiek tiek arčiau. Todėl, kelionė pigus skrydziai i fuerteventura truks apie 4 valandas. Keliaudami į salas, pavyzdžiui, Tenerifėje ar Maljorką, bus plokštumoje 7 ir net 8 valandas.

Kas skrydžio pasirinkti?

Atsakymas į klausimą apie tai, kiek skristi į Ispaniją iš Maskvos, taip pat priklausys nuo oro linijų paslaugomis, oro ir reiso tipo. Pageidautina skristi tiesioginių maršrutų, kurie paleisti iš Rusijos ir atgal reguliariai. Jei norite sutaupyti, galite pabandyti tranzito variantą. Skrydžio, kuris reikalauja perkelti į kitą plokštumą gali išlaikyti savo biudžetą iki 8000 rublių. Be to, tai puiki galimybė pailsėti nuo ilgo skrydžio.

Kaip skristi į Barseloną iš Maskvos pigus skrydziai i ispanija tranzitu

Yra keletas variantų jungiamuosius skrydžius. Jie leidžia jums gauti į Ispaniją su pervedimais. Vienas iš jų – su sustojimo Berlyne, Frankfurte ir Romoje. Tačiau, šiuo atveju skrydžio turės laukti ilgai, kartais iki 7 valandų. Kaip rezultatas, padidina skrydžio laiko 20 valandas. Optimalus tranzito variantas – nukirpta Amsterdame ar Prahoje.

Čia jūs turite sėdėti oro uoste ne daugiau kaip 2 valandas, todėl terminas kelionė bus šiek tiek padidės ir būti 6-7 val.

Kaip apskaičiuoti, kiek skristi į Ispaniją iš Maskvos?

Jei reikia konkretaus atsakymo į klausimą, kiek laiko jūs išleidžiate skrydžio nuorodą, galite pigus skrydziai i belgija naudoti interneto paslaugas. Dėl aviakompanija reikės rasti tinkamą skrydį, įveskite duomenis apie vietą ir iškrovimu. Laikas tai yra rezultatas, jis bus rodomas pagal pasirinktus vežėjo ir skrydžio kryptį. Jei abejojate, galite kreiptis į ekspertus ir aviakompanija patikslinti. Jei reikia, galite nurodyti, pavyzdžiui, klausimai, susiję su Jet lag. Žinant, kiek skristi į Ispaniją iš Maskvos, galite apskaičiuoti laiką, pateksite į skrydį ir apgyvendinimą viešbutyje, kad nieko susikalbėti savo buvimo. Geriau pasirinkti įrodyta aviakompaniją, gerai įrodyta keleivinio transporto srityje.

Atminkite, kad Ispanija laukia tavęs! Čia žmonės yra sąžiningi ir atviri, vyno suaktyvina kraujo ir romantiškas ir didžiuojasi vietiniai netoleruoja nuobodulio ir abejingumo. Štai kodėl ši šalis yra labai ryškus mylimi keliautojai iš viso pasaulio.