Kas yra Ibiza? Planuojate kelionę į šiltesnio klimato

Ibiza – graži sala Viduržemio jūroje, netoli Ispanijos. Amazing balti paplūdimiai, mėlyna jūra, žalia pievos ir keistai architektūra laukia visų, kurie apsilanko šį svetingą kraštą. Nenuostabu Ibizos poilsio pritraukia garsiausius filmų veikėjai, garsūs sportininkai, menininkai ir muzikantai. Nori žinoti, kas Ibiza?

Klimatas ir oras

Ibiza yra švelnus klimatas. Šiltesnio temperatūra nenukris žemiau 25 laipsnių. Šilta Viduržemio jūra, o ne sugadinti jūsų atostogų. Iki spalio vandens temperatūra pasiekia 26 laipsnių. Turistinio sezono metu saloje prasideda gegužės mėnesį ir tęsiasi iki spalio.

Club Life salos

Sužinokite, ką Ibiza, galite panirti į atostogų pramogų pasaulyje. Tradiciškai sala yra populiarus jaunimo kurortas. Ateikite keliones i turkija paskutine minute pailsėti čia, jaunų žmonių iš visos Europos. Temstant, gatvės alsuoja ryškiai Ibiza ir nevaržomai džiaugsmo. Saloje yra labai demokratiškas taisykles, kad jauni žmonės apsirengę gana ekstravagantiškai. Naktinis Ibiza sujungia elitinio klubo laisvalaikio ir tradicinių ispanų šventės, “mėnulis”. Į salą kiekvieną vasarą būna populiarūs Europos didžėjų. Diskotekos ir klubai dirba iki ryto ir nakties atostogų auštant persikelia į muzikos baruose paplūdimyje.

žinomų paplūdimiai

Tie, kurie domisi, ką Ibiza tikrai turi aplankyti garsiąją paplūdimiai šioje gražioje saloje. Čia rasite juos kiekvienam skoniui. Jei jums kelione last minute patinka prabanga atostogų, aplankyti paplūdimiai įrengti su įvairiausių paslaugų. Entuziastai ramiam poilsiui galima rasti laukinių kampus, kur Jūs galite būti vienas po audringos nakties klube. Pavyzdžiui, ramioje nuošalioje paplūdimys yra už keleto kilometrų nuo San Joan mieste. Čia galite išeiti į pensiją ar panardyti pakrančių uolos. Keli kilometrai nuo salos sostinės yra ilgiausias paplūdimys. Tai populiari vieta jaunimo poilsiui. Tiesiai ant paplūdimio baruose, kavinėse ir vandens parko.

Architektūra ir meno

Norėdami sužinoti Ibiza verta aplankyti garsiąją viduramžių paminklų. Tai senovės kompleksas romėnų paskutine minute kreta kapų nekropolio, taip pat prašmatnus Castel. Be to, Ibiza, galite pasinerti į prabanga avangardo. Daugelis galerijos įsikūrę senamiestyje, salos sostinės. Ibiza populiariausių pramogų – ji Naktiniai klubai. Čia yra didžiausia pasaulyje pramogų kompleksas su baseinu.

Pirkinių

Kai kurie keliautojai pirkti keliones į Ibiza apsipirkti. Nors viskas yra brangu, tačiau skirtingose ​​parduotuvėlėmis saloje galite pirkti drabužius iš pasaulio pirmaujančių mados dizainerių, taip pat madingi klubo dalykų. Jei jums sekasi, jūs rasite unikalius ir neįprastų rankų darbo modeliai, kurių nėra niekur kitur pasaulyje. Žinoma, Maljorka, Ibiza – ne geriausia vieta apsipirkti dėl savo brangumo. Tačiau suvenyrų parduotuvės galite įsigyti labai neįprastas ir originalus amatų dovana. Ibiza siūlo emocijas, šilta saulė ir nuolat džiaugsmą.