For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Ketaus baterijos XXI amžiuje

Ketaus baterijos XXI amžiuje

Taigi, pirmieji svarių ketaus radiatoriai buvo pristatyti pasauliui atgal į tolimas 19 amžiuje, tačiau jo kūrėjas buvo verslininkas iš Vokietija Franz San Galli . Tačiau iki šiol, ketaus radiatoriai nesiruošia pasiduoti savo pozicijas priešais plieno, aliuminio, Bimetalinis modelių.

Tai nebuvo atsižvelgta į sovietinių laikų gamyklų į ketaus radiatorių gamybos – nes nebuvo alternatyvos. Čia, pavyzdžiui, tik keletas tipų: HM-140, HM-150, Minskas-110, P-90, RKSH . Beveik visi iš jų nebėra gaminami.

Ilgas tarnavimo laikas, galbūt vienintelis įrodytas modelis – MC-140, ir gera klasika.

MS-140 ketaus radiatorius

Norėdami pakeisti senus ketaus radiatorius būna naujų šiuolaikinio stiliaus modelių, čia, pavyzdžiui:

 • B-3-140-300 – tradicinės trijų kanalų ir dviejų kanalų radiatoriai mažo ir vidutinio aukščio.
 • 2K60P ir 2K60PP – dviejų kanalų segmentiniai radiatoriai modernaus dizaino.
 • 1K60P-60h500 „Bas“ – viengulėmis radiatoriai.

Ketaus radiatoriai yra populiarūs jau daugelį dešimtmečių. Ir nepaisant didelės konkurencijos, naujų medžiagų ir jų pardavimo dalį plėtra yra gana didelis. Ir visi, nes jie neturi jokių konkurentų patvarumo patikimumą. Joks kitas šildymo prietaisas nebus tarnauti pusę amžiaus. Nes ji dažnai juos aukštybinių butai. Ir tai nepaisant to, kad labai svorio ir būtinybę didinti svorį į grindis.

Radiatorių 1K60P-60h500

Radiatoriaus B-W-140-300

Radiatorius 2K60P

Ką matmenys?

Radiatoriaus būti nurodyta lygmenis – aukščio, pločio (fragmentas) gylis.

Radiatoriai pagaminti iš ketaus, gali turėti skirtingų pločių (kuris priklauso nuo sekcijų skaičiaus) ir aukštį. Radiatoriaus plotis priklauso nuo šildomo ploto tūrio, langų jame numerį, išorinių sienų storis. Kuo daugiau skyriuose naudojami, tuo daugiau šilumos duos radiatorius.

Atkreipkite dėmesį į aukštį, kad tilptų tarp grindų ir palangės dizainą. Atstumas tarp grindų ir apatinę dalį turėtų išlikti tarp 70 ir 100 mm, ir iš viršaus į apačią slenksčio – 100 mm, kuris bus teikti geriausią oro konvekcija.

Nepamirškite pažvelgti ir rodiklius, pvz radiatoriaus gylio. Galų gale, tai priklauso nuo to, kaip tinka į kambarį, šių ketaus gaminai dizainas. Gylis gali turėti reikšmę tarp 50 ir 140 cm ar daugiau.

Tarp iš ketaus radiatorių privalumai yra šie:

1) Atsparumas korozijai. Geležies – yra medžiaga, kuri yra iš esmės neturi įtakos korozijos. Tokie radiatoriai gali atlaikyti didesnį aušinimo skysčio temperatūra iki +150 laipsnių.

2) Ketaus radiatoriai gali būti naudojamas bet aušinimo skysčio kokybę. Jie gali būti naudojami net sistemomis, kurios naudoja šilumos pernešėjas su dideliu kiekiu įvairių šarmais. Geležies – yra medžiaga, kuri yra ne taip lengva subraižyti ar tirpinti.

3) aktoriai baterijos gaminamos su storomis sienomis. Dėl to šie prietaisai gali trukti ilgą laiką. Ketaus baterijos gali būti naudojamos lauko šildymo sistemos ir šios sistemos, kurios yra ištuštinta laikas nuo laiko. Pavyzdžiui, tokiomis sąlygomis plieno radiatoriai po 2-3 metų bus taikoma rūdžių ar net gali sprogti.

4) Vaidina skirta baterija puikios šilumos kaupimo savybės. Jei varžovų valandą nuo momento jungiklis išjungti šildymo ketaus radiatorius skleidžia apie 30% šilumos. Jei mes palyginti ketaus radiatoriai su kitų tipų šilumos perdavimo iš ketaus radiatoriai bus kelis kartus. Ketaus radiatoriai idealiai tinka tokių sistemų, kuriose aušinimo Šildymas nereguliarus.

5) Ketaus radiatoriai gana didelis skerspjūvis. Tai padeda užtikrinti, kad jų valymas turėtų būti atliekamas ne taip dažnai.

6) Ketaus radiatoriai turi ilgiausią tarnavimo laiką. Gamintojai tokių prietaisų daugiau-kuklus, kai rodo tarnavimo ketaus radiatoriai. Atsižvelgiant į tai, kad šou gamintojai, ketaus radiatoriai turėtų trukti nuo 10 iki 30 metų, tačiau tokie šildytuvai dažnai tarnavo savo šeimininkams, ir pusę amžiaus. Jei naudojate geros kokybės šilumos pernešėjas, ketaus radiatoriai ir gali švęsti savo šimtmetį.

 • aukštos patvarumas ir atsparumas ketaus korozijai kaip struktūrinė medžiaga suteikia nenutrūkstamą veikimą radiatorių (ne mažiau kaip 50 metų !!!);
 • nustatyti tam tikras skaičius pertvaros gali būti pritaikyti konkrečioms sąlygoms ir pasiekti, tokiu būdu, optimalų šiluminė galia;
 • didesnį vandens kanalas skyriuje pateikiama ilgalaikį operacijai iki nusėdimo;
 • Lengvas montavimas: radiatoriai galima pakabinti ant sienos naudojant skliaustus arba stovų sumontuoti ant grindų;
 • paprastas ir pigus remontas: iš pakeičiant nevykusius vieną ar daugiau sekcijų vietoj radiatoriaus galimybė;


Ilgas tarnavimo laikas iš ketaus radiatoriai – svarbiausias jų privalumas.
Vidinės sienos nėra padengta rūdžių, nes liesdamiesi su vandeniu ant jų susidaro ypatinga juodos nuosėdos.

Trūkumai ketaus radiatorių:

 • svoris ir dydis;
 • mažas darbinis slėgis (6-9 atm);
 • sunkumas valymo nešvarumus ir dulkes tarp sekcijų;
 • didelė inercija, kuri neleidžia jų naudojimą šilumos automatizavimo sistemos.

Tradiciniai patarimai:

Jei patalpoje keletą langų, radiatorius turėtų būti įdiegta pagal kiekvieno lango. Kampinis butas Vilniuje turėtų laikyti ne izoliacija sienų arba šiuolaikinių metodų padidinti sekcijų skaičių baterijos.

Skaičiavimas baterijos yra nustatomas pagal dauginant esant 100 W kambaryje plotą ir padalinus iš šilumos, kuri yra gauta iš vienos darbo skyriuje.

Šilumos perdavimo iš 1 skyriuje MS-140 yra laikomas 175 vatų. Iš šio skaičiavimas yra grindžiamas, kad už 18 kv.m kambarys reikalauja 18h100: 175 = 10,2 kW .

Dėl didesnio veiksmingumo, gautas skaičius išaugo į didelį kelią. Nes, kambario 18 kvadratų tinka geležies radiatoriaus MS-140 su 11 skyrių.

Comments are closed.