For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Koks turėtų atrodyti jūsų namo stogas?

Koks turėtų atrodyti jūsų namo stogas?

Bendrovė „M8 Teisė namas“ yra Baltarusijos rinkoje pirmieji pasaulyje sudėtiniai juostinė pūslelinė.

Tai patrauklus ir patikimas, išmintingesnis gyvenimo patirtis ir laiko išbandymą … Ir tai yra Gerard
– Naujosios Zelandijos įmonės prekės ženklą ir Ak Stogų , kuris tapo pirmoji pasaulyje gaminti kompozitinės čerpių, metalo stogų tai yra, su akmenukų.

Tai atsitiko beveik prieš 60 metų. Šiandien inžinieriai gali užtikrintai pasakyti, kad Gerard produktai sėkmingai išlaikė bandymus ne tik laboratorijoje, bet ir realiai . Namai pastatyti naudojant pirmąjį Composite plytelių 1960 metų pabaigoje, toliau įtikti savo šeimininkams. Šiuo atveju gamintojas suteikia 50 metų garantiją klientams visose klimato zonose, kuris yra daugiau nei svarbus, nes prekės buvo žinomas dėl Gerard į 120 šalių .

Produktai Naujoji Zelandija prekės prieinamos ir Baltarusijos vartotojai. Išskirtinis tiekėjas plytelės Gerard Baltarusijoje bendrovė „M8 Teisė namai“, kuri turi 22 metų patirtį rinkoje. Per glaudžius ryšius su gamintoju kompanija užtikrina didelį patikimumą tiekimo.

Šiandien mūsų rinkoje yra visi 6 kolekcijos seriją Gerard – Classic , Corona Shake , senatorius žvirgždas , paveldas , Milano , Diamant . Ar norite tradicinius klasika, šiuolaikinio stiliaus ar kažkas ypatinga? Tiesiog sustoti pažvelgti kiekvienam iš variantų, ir tam tikru momentu pamatysite turėtų atrodyti jūsų namo stogo. Ir tada žaisti dažai – Gerardas plytelės 12 pateiktą pagrindinių spalvų ir papildomų spalvų.

Paskubėkite! Tik iki lapkričio 30, speciali kaina Gerard Milano: 8 € už baro !

Geriausia kaina Baltarusijos rinkoje iš M8 dešinėje namuose!

Mes laukiame Jūsų adresu: Minskas, UL. Briketai, 27

Skambinti ir rašyti: (017) 239 09 90 313 88 88 (VELCOM, MTS), info@pd.by, www.pd.by

Comments are closed.