For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Koks turėtų atrodyti jūsų namo stogas?

Koks turėtų atrodyti jūsų namo stogas?

Patraukli, patikimas, laiko išbandytas nuovokumas ir patirtis gyvenime, neturi trūkumų ir už prieinamą kainą? Ji egzistuoja: stogo Gerard. Gamintojas Naujoji Zelandija įmonė AHI Roofing, kuris tapo pirmoji pasaulyje gaminti sudėtinį plytelių su akmenukų.

Kompozicinės čerpės Gerard kartu kilnias grožio keraminių plytelių, likę bent 6 kartus lengvesni nei keramikos, praktiškumas metalocherepitsy, efektyviai sugeria vėjo ir lietaus, plieno ir akmens ilgaamžiškumą triukšmą, nekeičiant spalvą net ir po daugelio metų naudojimo, aplinką tausojančių natūralių medžiagų, be skleidžiančių dujų arba garai ant vandens pagrindu, ir paprastas montavimas, besiskiriantis tuo, kad stogo dangos lakštų fiksavimas draudžia nutekėjimo, bet suteikia stabilumą net ir esant stipriam vėjui ir audrų. Ir paskutinis, bet ne mažiau, Composite plytelių už prieinamą kainą Stogų medžiagos.

Gaminiai iš priešingą pabaigoje Žemėje – dabar jūsų slenksčio!

Technologai gali drąsiai pasakyti, kad produktai Gerard sėkmingai išlaikė bandymus ne tik laboratorijoje, bet ir realiai . Namai pastatyti naudojant pirmąjį Composite plytelių 1960 metų pabaigoje, toliau įtikti savo šeimininkams. Šiuo atveju gamintojas suteikia 50 metų garantiją klientams visose klimato zonose, kuris yra daugiau nei svarbus, nes prekės buvo žinomas dėl Gerard į 120 šalių.

Išskirtinis tiekėjas Gerard plytelių Baltarusijos įmonė „M8 Teisė namai“ , kuri turi 22 metų patirtį rinkoje. Per glaudžius ryšius su gamintoju kompanija užtikrina didelį patikimumą tiekimo.

Groti dažai Gerard

Šiandien mūsų rinkoje yra visi 6 kolekcijos seriją Gerard – Classic, Corona Shake, senatorius žvirgždas, paveldas, Milano, Diamant. Ar norite tradicinius klasika, šiuolaikinio stiliaus ar kažkas ypatinga? Tiesiog sustoti pažvelgti kiekvienam iš variantų, ir tam tikru momentu pamatysite turėtų atrodyti jūsų namo stogo. Ir tada žaisti dažai – Gerardas plytelės 12 pateiktą pagrindinių spalvų ir papildomų spalvų.

Jauskitės plieno ir savo privalumų

Pagrindas stogo Gerard – plieno lakštų padengta specialia aliuminio-cinko lydinio, kuri yra naudojama daugiau sluoksnių apsaugą akrilo dervos. Kaip dekoratyvinis ir apsauginis sluoksnis yra naudojamas natūralaus akmens skaldą – bazaltas.

Kodėl jau pasirinko tūkstančiai žmonių Gerardas?

– Savo gamybos plieno Zincalume® danga, kuri turi 8 kartus didesnį atsparumą korozijai, palyginti su cinkuoto plieno. Todėl garantiniu laikotarpiu (50 metų) Plytelės yra visiškai apsaugotas nuo korozijos (net tose vietose, gabalai ir posūkiuose).

– Stogas Gerardas 85% lengvesnis nei įprasti dangų, tačiau nereikalauja sunkių santvarų konstrukcija. Tai žymiai sumažina statybos išlaidas.

– žaliava yra labai Gerardas Naujoji Zelandija kilmė, kuris išgaunamas iš nuolat šaltinį.

Ekstremalios oro sąlygos? Stogų G Erard
Gimęs tokiomis sąlygomis!

Šiandien, kai klimato kaitos poveikis tampa akivaizdus, ​​ir oras – tuo labiau nenuspėjamas, produktas, sukurtas ir kruopščiai išbandytas ekstremaliomis sąlygomis Naujoji Zelandija, suteikia Jums neginčijamų privalumų. Skiedros Gerardas gynė daug namų iš žemės drebėjimų ir uraganų ekstremalių temperatūros pokyčių ir kruša. Be to, Gerardas Stogų gali atlaikyti aukštą svorį sniego. Ji turi galimybę atidėti sniegą ant žemės ir teikti lėtai, saugų atšildymo.

Dėl skalda kompozicinių čerpių danga Gerard „užgęsta“ į lietaus lašais triukšmą. Beje, surinkta nuo stogo Gerard vandens, pagal tai, kas bandymai, atitinka geriamojo vandens kriterijus.

Žemės rinktųsi Gerard

Ekologiškas.
Kompozicinės čerpės Gerard neturi nemalonaus kvapo, todėl net ir mansarda kambarį su langais atviras žmogus jausis visiškai patogiai.

Spalva stabilumas. Kompozicinės čerpės Gerard nekeičia spalvą iš partijos į partiją, o ne deginti.

Paprasta ir nebrangi montavimas.
Dėl optimalaus Gerard stogo skydo dydį jis yra lengvai ir greitai įdiegti. Be to, Gerard sudėtiniai plytelės gali būti nustatyta esant bet kokiai temperatūrai.

Ekonomika.
Kompozicinės čerpės Gerard turi mažą dydį lapą, kuris yra kelis kartus sumažina atliekų kiekį montavimo stogo metu.

Lengva transportuoti ir lengva parduotuvėje. 170 m2 yra patalpintas ant padėklo.

Namas stogų Gerardas – tai tikrai patogus ir jaukus namų yra ne vienos kartos šeimos. Kaip svarbų ryšį su išore, toks stogas suteikia namo išorinį dosnumą ir išskirtinį tobulumą. Ir, svarbiausia, ji kvėpuoja natūralaus akmens šilumą ir energiją NZ erdvės – jų harmoningas derinys natūraliu natūralumo ir technologijos.

SKAMBINKITE IR UŽSAKYMAS stogo savo svajonių DABAR:

(017) 388 48 18, (029) 144 83 96

Kviečiame aplankyti mūsų stendą parodoje „Stroyexpo-2017“, kuris jau vyksta adresu. Kupala 27 iki kovo 20 (kabina E4). Pamatysite populiariausius kolekcijas Gerard plytelių visų spalvų LIVE ! Padės Jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą bus nemokamai apsiskaičiavimas ir kalbėti apie visų panaudotų medžiagų gudrybės!

Tik lankytojai stendo gaus išskirtines kuponus – realius pinigus pirkti medžiagų M8 tinkamą namą. Kuponai iki 10 mln Br. Rublių. !!!

Ateik ir aplankyti! Komanda M8 teisę namas padaryti realią kelionė į savo ateitį teisė namo!

Kodėl lengva dirbti?

Patikimumas ir patirtis

Mes dirbame rinkoje daugiau nei 20 metų, kuris garantuoja Jums patikimą partnerį.

Tiesioginis pristatymas

Mes – išskirtinis tiekėjas Gerard plytelės Baltarusijoje. Per glaudžius ryšius su gamintojais užtikrina aukštą pristatymo patikimumą ir prieinamomis kainomis.

Patogi vieta

Filialų visoje Baltarusijos Respublikos biure + sandėlio formatu.

Pilnas konsultacijos, techninė, informacinė parama

Profesionaliai pagaminti nemokamai sąmata, mes Jums padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir patarti patikrinta ir patikima roofers

Patogus valandos

Darbo dienomis – nuo 8:30 iki 19:30, šeštadieniais – nuo 9.00 iki 15.00 val.

SKAMBINKITE IR UŽSAKYMAS stogo savo svajonių DABAR:

(017) 239 09 90, (029) 313 88 88

Comments are closed.