Kopenhaga atrakcionai neįtikėtinas grožis

Derlius Kopenhaga – Danijos sostinė ir pati širdis. Tai vienas iš seniausių Europos miestų, kraštų perkrautas muziejų, architektūros paminklų, didinga parkuose ir nuostabių pėsčiųjų gatvėse. Kopenhaga – šio miesto įžymybių yra tiek gyvenimo istorija ir verslo, kultūros ir komercijos centras. Tai yra viena iš didžiausių Europos uostų ir automobilių kelių ir geležinkelių susikirtimo centre.

Daugelis pagrįstai manyti, kad šiaurinė miesto dalis – įdomiausia. Čia rasite du unikali savo didybės ir grožio karališkųjų rūmų: Rosenborg ir Amalienborg. Tik dešimt minučių pėsčiomis į šiaurę ir atidaryti savo akis garsus Undinėlė sėdi ant uolos. Tai buvo daugelį šimtmečių laikoma miesto simboliu. Pasivaikščiokite po parką Tivoli įsimintina, pripildytas gėlių ir fontanų. Ji yra šiek tiek triukšmingas ir FLYMASTER – pigiausi lektuvo bilietai visada alsuoja lankytojams. Įžymūs Marmuras bažnyčia pritraukia lankytojus kasdien ritualas – keitimas rūmų apsauga.

Kopenhaga – pritraukimas jo begalinis. Tai senovės viduramžių pilis Resenborg, žinomas dėl savo neįprastų ir įdomių muziejų Danijos karalių, kur galima pamatyti karališkosios šeimos dinastijos lobiai. Į šiaurę nuo sostinės rasite didžiausia Europos zoologijos sodų, kur gyvena daugiau nei du tūkstančius rūšių. Iškart netoliese yra Danijos muziejus filmus traukos centru daugeliui turistų. Unikalus Danijos jūrų muziejus, atspindintis ilgą istoriją Danijos laivų statybos.

Downtown – pėsčiųjų dalis, sudaryta iš gatvės jungia platų sričių tinklą. Tai Kongens Nytorv ir Rådhuspladsen. Yra daug restoranų ir parduotuvių, neramių turistams ir gyventojams valdžia mieste. Downtown – koncentracija muziejų, plačiai žinomas už lektuvu bilietai i kosa (koso sala) | flymaster.lt šalies ribų. Pirmiausia, tai yra žinomas “Carlsberg Glyptotek, su unikalia kolekcija šedevrų Danijos ir Prancūzijos meno tapybos ir skulptūros srityje. Didelę paklausą tarp turistų yra du muziejai – unikalus muziejus Gineso ir gana įdomi ir juokinga muziejus Erotica.

Pietinėje miesto – nekilnojamojo Šiaurės Venecija, padengtas kanalų tinklą. Jie gali būti saugiai įtraukti į Kopenhagos lankytinų vietų. Čia veikia vandens autobusas, kuris gali būti įdomi kelionė iš dviejų rajonų ir Hristianskhavn Slotskholmen.

Tradiciškai prekybos centras Danijoje Kopenhagoje. Pritraukimas – tai ne tik muziejai ir paminklai arhitekrturnye. Čia yra savaitinis “sekmadienis prekybos” dienos masinis gyventojų ir lankytojų apsipirkti. Užversti ženklai pasitaiko pagrindinių universalinių lektuvu bilietai i dubaju | flymaster.lt kapitalo. Dėl Strøget Kebmagergade galite įsigyti išskirtinių kūrinių Danijos dizainerių sukurtas unikalus.

Šalis, kuri yra plačiai žinomas dėl savo blusų rinkose – yra Danija. Kopenhaga yra užpildytas su pirkėjais nuo balandžio iki spalio, nori rasti antikvarinių ir senų paveikslų.

Operos ir baleto mėgėjai galės įvertinti naują operos, kurioje, pradedant rugpjūčio suteikia savo koncertų Royal Opera. Tivolsky simfoninis orkestras renka vasaros laidininkų ir muzikantai iš viso pasaulio, siekiant suteikti visas gerbėjų prisiliesti prie klasikinės muzikos pasaulį.

Aš negaliu patikėti, kad toks palyginti nedidelis plotas orientuotas tiek istorinius, kultūrinius ir modernius centrus Europoje. Bet tai nenuostabu, nes Kopenhaga turi ilgą istoriją, o kiekviena žmonių karta palikti ateities kartoms kažką įdomaus. Mes pasakėme tik nedidelę dalį Kopenhagos mieste. Atrakcionai turi būti vertinamas kartu su savo akimis. Taigi tiesiog ateiti čia verta.