Kroatija

Kroatija. Zagorje regionas, esantis į šiaurę nuo sostinės Zagrebo švelnus kalvos taikoma teritoriją, o į rytus, pažymėtas Drava, Dunojaus ir Savos upių, driekiasi žemuma Vidusdonavas derlingos žemės ūkio regione. Kroatijos teritorijoje gyvenantiems trečiųjų dengia miškai.

Kroatijos parlamentas (Sabor) yra vienerių rūmų įstatymų leidžiamasis organas, kurį sudaro 160 tiesiogiai renkamas ketveriems metams išrinktų narių. Kroatijos ekonomika remiasi daugiausia lengvosios pramonės ir paslaugų. Turizmas yra svarbus pajamų šaltinis. Kroatija geriausiai apibūdina Dalmatijos pakrantė su šimtais salų, taip pat miestų, pavyzdžiui: Dubrovnikas, Splitas ir Zadar.

Kroatų didžioji kultūros paveldo rodo šeši Pasaulio kultūros paveldo objektai ir aštuoni nacionaliniai parkai. Kroatijos kultūrbagatiba atspguļo jos kartais audringą bilietai i Rio de žaneiras istoriją nuo Romos imperijos laikų, o vėliau Austrijos-Vengrijos ir Osmanų sienų vietą.

Kroatija yra beveik pačiame Europos centre, iš vakarų 1777 km krantai ilgai apsuptas Adrijos jūroje, tačiau kartu su salos pakrantė 5835 km. Valstybei priklauso 1185 salų, iš kurių 67 yra gyvenamos, iš kurių didžiausia yra Krk ir kres sala. Šalis ribojasi su Slovėnija, Vengrija, Bosnija ir Hercegovina, Serbija ir Juodkalnija.

Kroatijos klimatas dažniausiai yra vidutinio klimato žemyno salos yra labiausiai kalnuota klimatas, bet kai palei Adrijos jūros pakrantėje vietų Viduržemio jūros klimatas su daug saulėtų dienų, sausas ir karštas vasaras. Vidutinė bilietai i manila temperatūra sausio 1°C-3°C, rugpjūčio – 22- 26°C. Vidutinė temperatūra pajūryje sausis 5-10°C, rugpjūtis – 26-30°C. Jūros vandens temperatūra svyruoja nuo 12°C žiemą iki 25°C vasarą.

Kroatų Nacionalinė virtuvė. Šalto užkandžiai yra populiarūs Likas sūris, avių sūris, saliamis su paprikų skonio taip pat žinomas kaip “Kulen” česnakai dešros ir šviežią sūrį su grietine. Iš pagrindinių patiekalų, daugiausia salų ir pakrančių regionų Istrijos pusiasalyje siūlomi žuvies ir kitų jūros gėrybių, tačiau mėsos patiekalų yra mėgstamiausia aviena. Savo ruožtu, žemynas yra daugiau konkurso mėsos patiekalai – kalakutiena su specialiu makaronai, kepta ėriena ir virti ir kepti makaronai su sūriu – “Squirt”.

Dėl gėrimų geriausiai žinomi raudonųji vynai – “teran”, “Merlot”, “Cabernet” pigus skrydziai i osla ir kt. Yra žinomi spiritiniai gėrimai – slyvų ir vynuogių brendžiai ir desertas siūlomi, yra vyšnių likeris.

Miestų viešųjų autobusų bilietas kainuoja 8 Kunas, vieno kilometro kelionė taksi kainų ir sąnaudų 8 kunas. automobilių nuoma. automobilių nuoma už vieną dieną jums kainuoti tarp 280 ir 600 Kunama, priklausomai nuo automobilio tipo. Mašina negali samdyti asmenį pagal 21 metų amžiaus, kuris yra tarptautinis vairuotojo pažymėjimas su ne mažiau kaip 2 metų trukmės. Mašina išduos visą degalų baką. Dviračių ji turi būti grąžinta su pilnu baku (dyzelino sąnaudos 5,5 kunas 1 litras, o benzinas – 7-9 Kunas 1 l). Paplūdimys. Skėtis ir kėdė nuomos kaina maždaug 20 kunas. Labiausiai pakrantės dalis yra uolėta, todėl rekomenduojame apsidrausti čiužinys.