Kruizinių atostogos vadovas. Australija

Kai jis ateina į atostogų Australijoje paprastai galvoti apie keletą dalykų, apvalus pasaulio kelionės, turistinės poilsio sporto ty kriketo ar regbio arba gal net mėnesio trukmės atostogų Piešimas ant paminklų rūšį ir garsai. Tačiau tai būtų ne mano, kad plačiai festivalių visame Australiją su kruizinių laivų. idealus būdas pamatyti platesnę sritį, jūs ne visada gali galvoti, matydami vietos ir atvykstančių šalių yra ne jūsų sąrašo viršuje. aš įlaipinami mano top 5 dalykų pamatyti ir lankytinas vietas Australazijos kruizas.

Naujoji Zelandija
Jei esate filmo gerbėjas, arba tiesiog mėgsta daug kraštovaizdžiu, aplankyti Naujoji Zelandija bus kažkas už jus. Šiaurės sala buvo Žiedų valdovas pigus skrydziai i lisabona ir Hobitas nauji filmai su nuostabiu kalnų, žalių kalvų ir “Shire” visiems pamatyti ir atrasti vietą. jūs negalite eiti aplink visą šalį šiek tiek vieno sustojimo kruizinių, todėl arba eik į šiaurę ir pamatyti dekoracijos, arba eikite į pietus ir imtis paveldą ir Viktorijos teminius miestus.

Gold Coast
Banglentininkas ar ne, turi būti sritis, todėl kelionė į Australijos banglentininkas rojus. Kaip dalis išilgai rytinės pakrantės Queensland tarp stotelių Sidnėjus kruizas, pasinaudoti pamatyti vieni iš geriausių banglentininkų šalyje arba jei esate jausmas drąsus, patraukti lenta sugauti kai bangos ir jį išbandyti!

Tasmanijos gamtos rezervatas
Trumpas apynių pigus skrydziai i majami iš žemyninės Australijos ir jūs Hobartas, Tasmanija su viskuo (kaip ji yra maža) priešais jus su unikaliu ir įvairių laukinių gyvūnų. liūdnai Tasmanijos velnias, trumpas Garpurna Echidna ir daugelis kitų aborigenų tvariniai visi lengvai pasiekiami, galite peržiūrėti ir sąveikauti su. tiesa dykumoje ir pasaulio paveldo srityje, jūs turite būti laikoma tikėjo.

Fidžio rojus
Baltas smėlis, aiškus turkis vandenys ir akrų orchidėjų prarasti save, Jis tikrai yra rojus žemėje. Atsižvelgdama galimybę išlipti savo fantastišką kruizinis laivas dienos išvykos ​​iš Sidnėjaus idiliškas salų, Fidžis, pamatyti ar fotografuojate kai kurie iš didžiausių paplūdimių žemėje kritimo. tai tiesa atsipalaidavimas, patraukti kokteilį aviabilietai ar du, yra keletas sultingas gėrybių ir prarasti save porą valandų iki laipioti atgal į valtį ir plaukti į saulėlydžio. Gali būti kažkas geriau?

Sidnėjus
Dauguma Australasian kruizai prasidės ir baigsis Sidnėjuje, bet jūs galite ne tik naudoti kaip transporto mazgas, Ateikite ir pamatysite vieną iš labiausiai iconic pasaulio miestų. Kai draugiškiausių žmonių ant žemės, mesti iš koalas pora, ir, žinoma, Sydney Opera House, labiausiai atpažįstamų pastatas šioje šalyje. Daugiau smėlėti paplūdimiai tinginiauti tiek daug muziejų, kaip galima norėti ir Outback vartus. Lengvai daugumos sąrašų viršų lankytinais objektais Australijoje.

Dabar akivaizdu, tai ne vieta daryti viską vienoje kelionę, jie tik idėjų apie tai, kur galite eiti kai kruizai. Tikimės, kad jie įkvėpė išbandyti platesnį Australiją ir Ramiojo vandenyno salose atostogas!