Krymo Waterpark Bananų Respublika

Waterpark “Bananų Respublika” yra įsikūręs vakarinėje pakrantėje Krymo pusiasalyje, netoli Evpatoria miesto. Nereikia nė sakyti, kad vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai – smėlio paplūdimių zonoje, šilta jūra ir švelnus klimatas, kur praktiškai nėra vėjai ir audros, visa tai daro labiausiai priimtiną pramogų kompleksas šeimoms su vaikais. Tarp visų Krymo sezoninius vandens parkų, būtent, “Bananų Respublika” yra laikoma didžiausia kompleksas, kuris apima daug pramogų įvairaus aukščio ir sudėtingumo. Toks kietas ir įdomus praleisti laiką ten, kaip vaikas gali, ir suaugusiųjų.

Šis puikus vandens parkas įsikūręs Jaltos tarp Persijos įlankos Kalamitsky vandenyse, iš vienos pusės ir kitų sūrių lėktuvo bilietai ežerų. Komplekse taip pat pastatė aštuonis baseinai, tarp kurių yra įprasta ir hidromasažas, ir jie yra apsuptas daugiau kaip 25-ojo vandens atrakcionai. Kai kurie iš jų turi priėjimą prie jūros, o kai kurie yra susiję su dirbtiniais rezervuarų. Vandens temperatūra šiuose tvenkiniuose visada palaikoma 22-26 laipsnių Celsijaus, net jei bet kuriuo metu jūra stipriai atvėsina. Štai kodėl atsipalaiduoti ir smagiai vandens parke gali būti nepriklausomas nuo vandens temperatūros atviroje jūroje.

Įsikūręs Waterpark “Bananų Respublika” į 40 tūkstančių kvadratinių metrų plotą. Komplekse yra nemokama atsipalaiduoti airbaltic 2,5 tūkst žmonių, bet dėl ​​atostogų sezono piko, šis skaičius gerokai padidėja. Vandens parkas įsikūręs šalia daug kavinių ir restoranų, taip pat parduotuvės, kur galima valgyti ir pirkti keletą suvenyrų.

Bananų Respublika – vandens parkas, kurio dizainas yra unikalus. Jos teritorija turi daug veja, kur kiekvienas gali atsipalaiduoti, atsigulti ant denio kėdės ir mėgautis vietos gamtovaizdis. Netoli foteliu pastatytas fontanai, dirbtiniai kriokliai ir akvariumuose, kurios suteikia visuma tam tikrą žavesį ir žavesio. Taip pat visi svetainės zona supa daug egzotiškų krūmų, medžių ir gėlių, tarp kurių dažnai gyvena atogrąžų beždžionės ir papūgos.

Jaudintis, kad smagiai bilietai i osla ant vandens atrakcionai, jūsų vaikas gaus saulėje, nėra verta. Waterpark “Bananų Respublika” yra įrengta gražioje šešėlinės sistema, kuri suteikia maksimalų įsiskverbimą dieną ir taip apsaugo kiekvieną asmenį nuo tiesioginių saulės spindulių. Visi būtini ir tvartai, esančių ant baseino komplekse ir dalinai per priekrantės jūros.

Svarbus privalumas, kuris gali pasigirti vandens parke “Bananų Respublika”, ir vonioje su sūkurine vonia ir masažo buvimą. Taip pat parke yra masažo kėdės, kurios naudoja visiškai nemokamai. Na, po ilgo SPA procedūros ir veikia skirtingoms skaidrėms, galite atsipalaiduoti žaisdami tenisą. Į “bananų respublika” turi keletą teniso kortai, kurios yra atviros visiems turistams visame laikrodis.