Kur galiu eiti be vizos atsipalaiduoti rossiyaninu

Atostogų mes visi tikimės. Pasirinkus teisę į poilsį šalies – varginantis užsiėmimas, bet malonus. Tačiau, jei mes manome, kad vizų išdavimo tvarką, ji negali įtikti visiems. Laimei, tai padaryti ne visada būtina. Ir tai nereiškia, kad jūs galite kreiptis į Rusijos kurortuose. Tiesiog pasaulyje daugiau nei 60 šalių, kur tai yra įmanoma keliauti be vizų į Rusiją! Tai, kad Turkija ir Egiptas yra tokios šalys nėra paslaptis. O kur dar galima eiti?

Kur galiu eiti be vizos: Azija

Jei neketinate ilsėtis daugiau nei pusę mėnesio, tai galima rinktis kelionę į Vietnamą, Pietų Korėja ir Laosas. Per tą patį laikotarpį (per penkiolika dienų), galite likti be vizos pigus bilietai į Honkongą. Įstatymai šios administracinės teritorijos, susijusios su įvežimo ir išvežimo iš kitų valstybių piliečiais, skiriasi nuo tų, kurie pastebėjo Kinijos dalimi. Sala vadinama Jeju, kuri priklauso Pietų Korėjos, gali patvertne už mėnesį. Pati suma bus laimingas keliautojams Tailando ir Malaizijos, Filipinų ir Maldyvų.

Kur galiu eiti be vizos: Pietų Amerika

Hondūras, Nikaragva ir Salvadoro, galite atsipalaiduoti bent visą sezoną, nes jų teritorijoje leidžiama užsienio piliečių buvimo be vizos 90 dienų. Keletas Pietų Amerikos šalims pritraukti lygiai tą “laisvą” laiką. Tai Venesuela, Kolumbija, Brazilija, Ekvadoras, Gajana, Čilė, Gvatemala ir Argentina. Peru gali likti be vizos 183 dienų.

Visą mėnesį, jūs galite mėgautis ant Karibų jūros ryanair lt paplūdimių, tokiose šalyse kaip Barbadosas ir Kuba, Antigva ir Barbuda, Turkso ir Caicoso salos Dominikos, ir Dominikos Respublikos. Bahamų salos, Tobagas, Grenada, Trinidadas mielai devyniasdešimt dienų.

Kur galiu eiti be vizos: Europa

Kiekvienas keliautojas, net jei jis neturi vizos, gali tikėtis draugiškas sveikintinas tokiose šalyse kaip Serbija, Bosnija ir Hercegovina (trisdešimt dienų). Buvimas Makedonijos rusai anksčiau buvo galima tik su kvitu iki turizmo įmonės ar Kvietimų išduotas. Šiuo metu jūs galite aplankyti šią šalį be šių papildomų dokumentų, ir galite likti iki 90 dienų. Šis įstatymas galioja iki kovo 15 d kitais metais (2014). Turkija jau minėta malonu milanas pasveikinti Rusijos turistų, atvykstančių pailsėti iki 30 dienų, bet Kroatijoje bus būnantiems tris kartus ilgiau.

Azijos Įžymybės be vizos: Afrika

Kai kurios Afrikos šalys taip pat malonu pasveikinti turistus be vizos. Tai Namibija, Botsvana ir Maroko klausimas. Užsibūti čia dar gali būti varginantis, nes niekas jūsų paprašys palikti šalį tol, kol 90 dienų! Trumpesnį laikotarpį – 30 dienų – galite eiti Svazilendas, Tunisas ir Seišelių.

Kiekvienas pasirenka atostogas savo skonį. Kažkas nori pasideginti balto smėlio kuras, kažkas – žr zagodochnye gelmių į jūrą, ir kažkas daugiau nori vaikščioti per senovės gatvėse gražių Europos miestų. Kaip matote, ir tada, ir labiau tikėtinas. Net eiti į jūrą be vizos yra gana reali. Taigi, pasirinkti šalį, kaip save ir savo daiktus!