Kur yra geriausi paplūdimiai Vietname?

Vietnamas – originalus šalis, dar netapo mėgstama vieta, turistų iš viso pasaulio. Taigi čia pasilikti patenkins net labiausiai smulkmeniškas. Gerbėjai aktyviam poilsiui yra programų, su sporto veikla, įskaitant banglenčių, buriavimo, nardymo ir Parašiutizmas. Sunku pasakyti, kur geriausia paplūdimiai Vietname, atsiliepimai teigiamą požiūrį praktiškai vietose palei pakrantę. Nepaisant to, kai kuriose srityse yra ypatingą paminėjimas.

Paplūdimiai rytinėje pakrantėje

Jei bandysite į sąrašą geriausių paplūdimių Vietname, tikrai verta paminėti Halongo įlanka. Jo nuostabi gamta ir gera geografinė padėtis, jeigu jos įtraukimo į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pakrantėje yra daug vaizdingų įlankų ir urvai, kuriuose jūs galite eiti į valtis. Netoliese yra Bai Chay wizair paplūdimys, kur turizmo srityje Tuan Chau. Upscale viešbučiai yra apsuptas miško ir pasiūlyti visas maloniai viešnagei galimybes. Galiausiai, geriausi paplūdimiai rytinėje Vietnamas yra Tra Co, pyatnadtsatikilometrovy paplūdimys šalia iš Quang Ninh mieste. Šis vaizdingas vieta išlaikė savo pirmykštę formą. Baltas smėlis, mangrovės ir tyras oras suteiks idealias sąlygas rekreacinės paplūdimio atostogų.

Paplūdimiai centrinės Vietnamo

Miestas įsikūręs Vinh Cua Lo Beach. Penkiolika kilometrų ilgio ir leisti gryniausio balto smėlio, kad ši vieta sąrašas išvardijant geriausių paplūdimių Vietname. Šiame regione temperatūra nukrenta žemiau aštuoniolikos laipsnių net ir žiemos mėnesiais. Nenuostabu, poilsio zona bilietai i paryziu lektuvu ėmė atsirasti čia daugiau nei prieš šimtą metų. Netoli Hue-Thuat Lang Co miestas yra ideali vieta šeimos atostogoms su vaikais: vandens gylis yra ne didesnis kaip vienas metras. Be to, yra sukurta gavybą jūros gėrybių ir žuvies, kuri negali nesugeba įtikti gomurį. Šiose vietose taip pat įdomių aplankyti Traditional Village Chiang Mai ir žvejybos kaime Lang Co Pažvelgti gražių koralų rifų gali būti ne Danang Beach, atrinktų iš geriausių žurnalo “Forbes”.

South Coast paplūdimiai

Išvardijant geriausių paplūdimių Vietname, jau nekalbant ir pigiausi skrydziai i amsterdama pietinėje pakrantėje. Pavyzdžiui, Vung Tau – turistų rojus pilnas paplūdimiai ir kurortuose. Scenics pietryčius ypač gerai Bai Sau ir Bai Truok labiausiai švarūs paplūdimiai ir geriausi restoranai. Nginh Fong skiriasi koralinis rifas ir paplūdimio Dua patinka žinovų ekstremalaus poilsio, nes jis įsikūręs su palyginamosiomis bangų vietoje. Paplūdimiai, ne toli nuo kur galima pamatyti ir istorinių vietų yra įsikūręs Dao ir ištiesti du šimtus kilometrų. Čia yra pilnas koralinių rifų, o vidutinė temperatūra yra dvidešimt šešių laipsnių Celsijaus. Vieta populiarėja, todėl auga infrastruktūra ir aukščiausios klasės viešbučiai auga. Nenuostabu, kad turistai atvyksta čia atostogauti visame pasaulyje, didėja iš metų į metus skaičius.