Kurią ir kaip buhalterinę įmonę pasamdyti_

Samdant buhalterinę įmonę, lygiai taip pat kaip ir samdant buhalterį, labai svarbu žmogų, kuriam patikėsite savo finansus, pamatyti „gyvai“. Akis į akį pasikalbėkite su keliomis buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Juk tai labai svarbu tam, kad savo įmonės buhalterinę apskaitą patikėtumėte į tų žmonių rankas, kuriais pilnai pasitikite ir galėtumėte ramiai miegoti naktį. Prieš pasamdydami buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią įmonę, susitikite su jais ir aptarkite jų teikiamas paslaugas, patirtį, kvalifikaciją, ataskaitų rengimo subtilybes ir kokį indėlį ši įmonė sukurs jūsų verslo augimo financemaster didėjimui.

Ne paslaptis, kad įsteigus įmonę ar jai sėkmingai vykdant veiklą jau keletą metų, yra keletas labai svarbių sprendimų, susijusių su jos buhalterine apskaita. Dėl šios priežasties labai svarbu tam nusamdyti tinkamus žmones, turinčius išsamias ir tikslias buhalterines žinias bei reikiamą kvalifikaciją. Šiems žmonėms patikite beveik visą savo įmonę, todėl prieš nusamdydami įmonę, aiškiai nusistatykite, kokias funkcijas ji turėtų atlikti. Visų pirma, jūs aiškiai turite žinoti, ko iš jos darbuotojų tikitės. Įvertinkite, ar jums reikalinga įmonė, kuri pilnai pasirūpintų jūsų verslo buhalterines paslaugos buhalterine apskaita – balansų, pelno-nuostolio ataskaitų rengimu, prisiimtų atsakomybę už visų verslo sandorių apskaitą,rengtų įvairius finansinius dokumentus ir atstovautų įmonę mokesčių inpekcijoje bei kitose valstybinėse institucijose.

Labai svarbu tiksliai apibrėžti, ko konkrečiai tikitės iš buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įmonės ir kokiais laiko intervalais, kaip dažnai ar vis tik nuolat jie turėtų rūpintis jūsų įmonės buhalterine apskaita. Tuo pačiu apibrėžkite pareigas, kurias buhalteriai turi atlikti.

Vos tik nusprendę, ko tiksliai tikitės iš buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įmonės, nedelsdami imoniu steigimas galėsite priimti sprendimą.

Vis dėlto, pasamdę buhalterinę įmonę įvertinkite tai, kad jai perduodate vią savo įmonės finansinę informaciją, tad pasirūpinkite, kad buhalterinė įmonė informaciją apdorotų ir pateiktų konfidencialiai. Atminkite, kad buhalterinė įmonė turi neribotą prieigą prie jūsų įmonės finansų ir pasinaudojimo tuo. Pasirūpinkite finansiniais procesais tam, kad užtikrinti, jog jūsų samdomi buhalteriai neturi galutinio parašo teisės bei nesineša finansinių dokumentų į namus.

Tinkamos buhalterines paslaugas teikiančios įmonės pasamdymas iš dalies labai daug nulemia verslo sėkmę, tad pasinaudokite šiais patarimais, ir pasamdykite jūsų verslui padėsiančią augti buhalterinės apskaitos įmonę.