Lauko durų pasirinkimo klaidos

Durys – tai jūsų namų veidas, kitaip tariant vienas pirmųjų dalykų kuriuos pastebi praeiviai ir jūsų namų svečiai. Durys vaidina didelį vaidmenį taupant pinigus – kokybiškos durys gali padėti sumažinti šildymo mokesčius. Turbūt nereikia priminti, kad durų pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas – geros durys garantuoja jūsų ir jūsų šeimos turto saugumą, šeimos privatumą, o be to, jos – viena svarbiausių jūsų namo puošmenų. Būtent todėl būtina vengti klaidų duris įdedant bei prižiūrint. Straipsnio dalyje tęsiame durų pasirinkimo klaidų aptarimą su http://durys1.lt.

Prasti darbininkai

Durims keisti reikia pasirinkti tikrai savo darbą išmanančius meistrus. Nuo jų darbo kokybės iš dalies priklauso jūsų pasirinktų durų ilgaamžiškumas, jūsų komfortas ir namų saugumas. Suprantama, kad kaina – svarbus faktorius, tačiau nesirinkite pačių pigiausių darbininkų. Pasidomėkite skirtingomis bendrovėmis, paprašykite rekomendacijų. Be to, svarbu pasidomėti duris montuojančios firmos licenzijomis bei darbininkų kvalifikacija. Idealu, jei pavyktų pasisamdyti daug patirties turinčius meistrus. Paprašykite garantijos – kiekviena rimta įmonė privalo suteikti savo darbui “galiojimo terminą”. Garantinio laikotarpio metu paaiškės, ar durys išties buvo įdėtos kokybiškai.

Ignoruojama durų stakta

Dažnai pasitaikanti klaida – nepaisyti durų staktos būklės. Net ir stipriausios buto durys nebus saugios ar patogios jei nebus įstatytos į tvirtą ir kokybišką rėmą. Jei durų stakta – pasenusi, sugadinta ar netvirta, tereikia kelių stipresnių spyrių ir jūsų durų – kaip nebūta. Jei jūsų namas – senas, vertėtų pagalvoti apie staktų keitimą. Siekdami užtikrinti dar didesnį saugumą, rinkitės staktą iš tvirtos medienos, o struktūrą sutvirtinkite keliais į sieną įsuktais ilgais varžtais.

Numojama ranka į durų išvaizdą

Durimis nesidžiaugsite, jei jos bus negražios. Namų durys – pirmas dalykas, kurį pamatote įžengę į kiemą. Durys turi derėti su viso namo eksterjeru, spalvomis, kiemu, aplinka ir, žinoma, atitikti jūsų skonį. Paskirkite šiek tiek laiko durų dizainui pasirinkti – juk lauko durys turės džiuginti tiek jūsų, tiek jūsų šeimos narių, tiek svečių akis.