Livigno

Relax Hotel De Lita 3 * Europa Royale Druskininkai 4 * arba, paliekant viešbutį, Druskininkų sveikatos centras, kuris yra seniausias miesto SPA centras.

Per Druskininkų kurorto laikotarpį buvo gerai žinomas dėka savo mineralinio vandens ir gydomojo purvo. Šiandien, jo naudojimas su šiuolaikinėmis technologijomis vaidina svarbų vaidmenį sveikatos politikos srityje. Druskininkai tarptautinis kurortas aktyvaus poilsio entuziastai, taip pat terapiniais tikslais.

Druskininkai plataus spektro pramogų versle ir šiuolaikinės paslaugų infrastruktūros plėtra. Kurorto infrastruktūros plėtra šiose srityse: sanatorinis gydymas, turizmo, laisvalaikio, pramogų ir komercinės sporto. Didelis pasirinkimas teikiamų paslaugų tinka visų amžiaus.

Naujas, modernus viešbutis “De Lita 3 * yra atvira nuo 2008. metus. Viešbutis įsikūręs už miesto triukšmo, vos kelios minutės pėsčiomis nuo pramogų vietų ir parduotuvių. Kaina dviviečiame kambaryje 2 asmenims su pusryčiais nuo £ 48. Iki 24.12.13. kaina už dvivietį kambarį 2 asmenims su pusryčiais nuo 38 £.

Druskininkų viešbutis EUROPA ROYALE DRUSKININKAI 4 * yra įsikūręs senamiestyje prie Nemuno, netoli Baltijos regiono didžiausių vandens parko ir Druskininkų savivaldybės miestelis, restoranas “KOLONADA” netoli kur gyva muzika. Viešbutis yra tiesiogiai susijusi su Druskininkų centre, kuris yra seniausias miesto SPA centras. Svečiai gali išbandyti visus sveikatos procedūras neišeinant iš viešbučio pastatą.

Pasinerkite į Druskininkų centre ir mėgautis gyvenimu dabartinės keturių žvaigždučių viešbutis EUROPA ROYALE DRUSKININKAI centre! DRUSKININKŲ GYDYKLA – jūs jau čia! DRUSKINIKAI VANDENS PARKAS (Druskininkų vandens parkas) – 500 m, sunku PARKAS (Grūto parkas) – 10 km (10 minučių kelio) Tarptautinis Vilniaus oro uostas – 130 km (1,5 valandos kelio automobiliu) Geležinkelio stotis – 130 km (1,5 valandos kelio) autobusų stotis – 1 km (10 min pėsčiomis) unikalus restoranas su gyvos muzikos KOLONADA – 50 m, prekybos centras – 400 m, kaina už dvivietį kambarį 2 asmenims su pusryčiais nuo 60 £.