For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Loftas: kaip paversti savo butą į Andy Warholo girliandą

Loftas: kaip paversti savo butą į Andy Warholo girliandą

Palėpė buvo mūsų platumos beveik pusę šimtmečio. Tai madinga sakyti, kad jo kavinė, biuro ar namų baigsite palėpėje. Bet tai yra? Jis atrodo kaip tikras palėpės ir kodėl Minskas – perspektyviausia šio miesto stiliaus kūrimas, mums buvo pasakyta, architektams ir Studio vadovai  Zrobym architektai  Andrusas Bezdar ir Aleksey Korablev. Oh, ir Minske dar neturi Apartment-palėpė.

Palėpės Minske

Loft pavyzdys Minskas – Art Space „TSEH“, buvęs tramvajų depo. Palėpėje objektų įdomiausių ir svarbiausia – jų istoriją, praeitį. Drabužių gamykla, gaisrinė ar vandens bokštas pakeitė savo pirminę paskirtį, ir gauti antrą gyvenimą. Jo ketvirtas vektorius – Istorija – yra ne tik kambario sienos, bet dalykus. Ramstis gaisro užrakto dalis yra paverčiama į stebėjimo bokštą. Kitaip apibrėžiant esamus elementus, atnaujinimas erdvės kitoms reikmėms, dirbti su ką turime – tai palėpės. Nors įsitikinkite, kad palikti kai kuriuos elementus, kad papasakoti istoriją. Pavyzdžiui, toje pačioje TsEHu jis buvo apleistas senas hidrantas, kuri yra specialiai niekas slepiasi ir kad žmonės mėgsta. Tai nėra pakankamai pasiekti gobtuvo atviru būdu lubas. Pasakojimas apie praeities gyvenimo pastato – viena iš pagrindinių idėjų yra palėpės stiliaus.

Palėpės tapo mados tendencija, ir tai yra gerai, daugeliu atžvilgių. Nes iki šiol tai buvo madinga zabombit į psevdoklassike namas padaryti viską „turtingas“. Tai madinga taupyti, sukuria tam tikrą unikalią erdvę paprastomis priemonėmis: atviros vamzdžiai, senojo mūro, metalo kolonų. Auksas ir fleitos praeities.

Tai yra vienas dalykas, naudoti madingu, o kitas – sukurti palėpės savo gryna forma. Padaryti ją bute yra neįmanoma, nes jis nebūtinai reiškia tam tikrą gamybines patalpas, nebuvo iš pradžių buvo skirta būsto. Įdėti į biuro senosios pramonės prožektorių arba palikti pliko betono lubos bute – pastišas, bet į visą prasme palėpės.

Savo kabinete, mes taip pat norime atidaryti vamzdį, išimkite lubas. Pirma, jis duos didesnį aukštį kambaryje. Antra, žmonės supranta, kad ji taip pat gali būti gražus. Klientas ateina pas mus ir pamatyti aplink racionalumo: kodėl išleisti pinigus ant pakabinamų lubų, kai tai yra įmanoma pasiekti estetika tiesiog piešti esamą bendravimą. Bet visa tai yra ne palėpėje ir pramoninio stiliaus.

Jei augalas „Horizontas“, kuri dabar poluzabroshen, buvo paversta namuose – tai būtų švariausias palėpės. Turėtų investuoti daug pinigų, tačiau Europoje jis yra, bet investuotojas būtų elgęsis – ir galiausiai gaus super elito namas ramioje miesto centro. Už sumą, išleistą dėl Trinity namo statybai, gali būti visiškai padaryti ir „Horizontas“, ir keli augalai, ir įgyti tokio būsto daug kartų daugiau. Būtų galima plėtoti ją net be investuotojams. Kodėl tai nevyksta? Nes tie, kurie nuomoja vietos ten, nereikia pasirašyti sutartis ilgą laiką: niekas nežino, kas nutiks augalų, paprastai nori imtis žemyn. Tikimės, kad tiems, kurie priimti tokius sprendimus, suprasti nepakanka nugriauti pastatas yra vertingas, o ne statyti dar vieną prekybos centrą į savo vietą. Į miesto centrą gamyklos gali būti naudojamas daug efektyviau!

Internete yra žemėlapis, kuris rodo visas pramonines sritis Minsko, ir jie sudaro beveik 40% miesto pastatų! Ir pusė iš jų – apleisti, teritorijos ribų. Tai reiškia, kad sostinėje dabar yra tuščios erdvės augalams, iš kurių galite padaryti neįprastų erdvių, kurios pritraukia tiek gyventojams ir turistams daug.

Tačiau Minskas turi pakankamai palėpės, o ne tik „TSEH“. Pavyzdžiui, „Fusion Namas interjero erdvė, kurioje ji yra mūsų biure. Atsižvelgiant į pastato rūsyje įsikūręs galeriją baldai – tai palėpės, nes iš pradžių iš patalpų funkcija buvo kitokia. Arba „Kavinė Kultūra“, pagamintas ne iš senojo įėjimo svetainėje. Tiesa, ten buvo idėja, kad palėpės, yra grynas minimalizmas. Salonas drabužiai Honar – šį palėpės. „Sijos“, „bully“ Enzo, Stirliz. Gamykloje, „MZOR“ Daugelis muzikos studijose ir kitose erdvėse. Apskritai, beveik visi spalio gatvėje – kieto palėpėje.

Elementai Loft Apartment

Loft dabar galima suskirstyti į tris sritis: „Hipster palėpėje“ – kilimai ir elnių, „bohemos palėpėje“, – gipso karnizai ir bagetai aukso veidrodžiai, „Pramonės Loft“ – Vamzdžiai ir atvira dizainas.

Jei tikrai patinka palėpės, bet jūs turite standartinį namą ar butą, galite sukurti interjerą su pramonės stiliaus, kuris bus išsiųstas į senųjų gamyklų ir sandėlių. Tai padės, pavyzdžiui, atviro vamzdžio: kanalizacijos stove, jūs negalite užsiūti gipso kartono, ir paliko, nes ji yra, arba paslėpti už stiklo ar dažų vamzdžių įvairių spalvų – ji sukurs tinkamą nuotaiką kambaryje. Jei jūsų butas yra monolitinio gelžbetonio lubas, būtų drąsus sprendimą palikti jį jo žaliaviniam formą. Padėklų ar saugojimo krūtinės gali padaryti lentelę ir vielos narvo saugoti žurnalus.

Žinoma, baltarusiai turi savo vertinimą šio stiliaus, tačiau jo nepaneigiamas vertė – efektyvumo ir racionalumo. Gruntuoti monolitinio betono lubos, laikydami jį savo originalia forma – tai pigiau nei dažyti. Atvykstame į kambarį, pamatyti, kur senas mūras ir vietoj slepiasi už storo sluoksnio gipso, plytų atostogų, kaip yra. Tai yra gana paprastomis priemonėmis ir labai įspūdingas poveikis gali būti pasiektas per trumpą laiką.

Apsvarstykite konkrečių interjero detales, kurios mes darome.


Miesto butas

Idėja buvo sukurti miesto interjerą su palėpės erdvę užuomina, todėl mes panaudojome charakteringus elementus: Metalas išmetimo vamzdis, atvira laidų ir Edisono lemputę. Prijuostė virtuvėje buvo modeliuojamas pagal mūro. Tada yra retro SMEG šaldytuvas kompanijos. Mes negalime pasakyti, kad pagal naują šaldytuvą retro apibūdina stiliaus palėpės, nes tai nėra jų pačių istorijos objektas, bet jis veikia kaip įdomų meno objektą kaip klasikinio nustatymo skulptūra. Naudojant atsitiktinai surinktus elementus skirtingos kilmės, o ne baldų komplektą taip pat suteikia unikalų interjerą ir sukelti papildomą susidomėjimą jos elementų.

Atviri ryšių vonios kambarys yra ne tik vizualiai išplėsti erdvę, bet taip pat suteikia jai atmosferą. Patogiai, regimosios šviesos ir vandens skaitikliai. Apskritai, stiliaus pasižymi „iš visų jėgų.“

Būdinga tokių interjero ir kelio žibintai, palėpės šviesa, kuri yra valdomas ir perkeltas. Dėl šio buto, pavyzdžiui, išsibarsčiusios raidės, kurios yra surinktos iš žodžio „miesto“.

Kavinė Kultūra

Kavinė yra įsikūręs buvusioje įėjimo, kad diktuoti mums tai padaryti palėpės stiliaus, bet ten taip pat buvo padaryti minimalistinio uždavinys, kad visi į tai, kad jis yra buvęs veranda paminėti, buvo paslėpta už baltų sienų. Bet atsirado iš plonos metalinio rėmo, baldų, ty palėpėje elementai vis dar egzistuoja.

Dabar klientai nori kompensuoti stilių, naudojant kai kuriuos atskirus elementus. Nors mes turime zakazchitsa kad nori virsti žiauriai palėpėje gyvenamųjų Villa: metalo kėdės, aprūdijęs virtuvė – projektas dabar tik kuriama.

Štai dar vienas butas. Čia ir „Bohemian kėdė“ ir senas langas, kavos stalo, ir teatro Rekomenduojami 80s. Lubų ir stulpelis – grynasis betono. Skaityti plotas organizuojamas tokiu būdu, kad knygos gali būti saugomi skrynios. Vėlgi, palėpės idėja – tai pastatas arba suteikiant dalykų antrą gyvenimą. Vietoj užuolaidų – už projektoriumi, kuris gali paversti butą į kino teatrą ekrane. Dušo be padėklo, tik siaurą nutekėjimo grindų.

SMEG salonas

, kur beveik visi baldai – unikalus. Nuo būgnai pagaminti šviestuvai, iš metalinio karkaso ir faneros – priėmimą. Mes ne ją vadina savo gryna forma (biuro patalpos išlaiko savo funkciją) palėpės, tačiau elementai ir detalės, kad rasiu antrą gyvenimą, ten tikrai yra. Norėdami sutaupyti pinigų laidai buvo išsiskyrę atvirą duobę, sienos nėra suderinta, bet tiesiog nudažyti žaliavinės apdaila, pramoninės grindų – betono. Buitinės technikos retro stilius, kuris vėliau parduoda, tai yra kūrybinė atmosfera. Klientai ateina ir iš karto suprasti, kas yra parduodami neįprastus dalykus.

Salonas Honar

Ši salonas gali būti laikomas Loft: jis yra augalo „Horizon“ patalpose. Mes dar neįgyvendino visų mūsų idėjų, tačiau keletas įdomių elementai jau egzistuoja. Senas hidrantas buvo specialiai interjerą, pabrėždamas patalpų istoriją. Lubų dabar tik Sašūts gipso kartono, tačiau projektas turėtų būti antras aukštas, pagamintas iš esamų plieninių sijų, kurios bus remiamos metaline tvora. Šiame aukšte jūs turite dirbti mados dizaineris, kuris siuva ir yra veikiamas apačioje. Bet Honar greitai auga, ir sakėme, kad iš „Horizontas“ Situacija yra nesaugi, todėl jie nėra užbaigti remontą, ir galvoti apie persirengimo kambariai.

TSEH

Šioje galerijoje, todėl sienos turi būti baltos spalvos pagal nutylėjimą, tačiau mes norėtume išsaugoti ir parodyti patalpų istoriją. Anksčiau tai buvo remonto depas, todėl kai kuriose vietose vis dar nepaliestas plytų mūras. Pakabos yra pagamintas iš plieninių vamzdžių: užduotis buvo 200 žmonių galėjo pakabinti drabužius dviejų pakabos. Todėl jūs galite naudoti kabliai patys vamzdžiai (ir apatinė dalis – vaikams). Kroviniai buvo apskaičiuojamas taip, kad jie gali net sėdėti ir pasivyti: apkaustai yra labai giliai į sieną, ir jis leidžia jums nereikės nerimauti apie Žuvo pagal iš striukės ir dalykų statybos svorio.

Fabroom parduotuvė

šis buvusio įėjimo zoną, todėl mes nuolat plytų, kaip pagrindinės sienų apdailai. Pridėta veidrodis su šviesos aplink kaip į teatro rūbinėje – tai buvo įdomi akcentas interjere. Atsižvelgiant į visa tai, žinoma ji nebuvo padaryta apie projektą, todėl yra labai įdomu pažvelgti atgal ir pamatyti, kaip parduotuvė atrodo dabar.

Biuruose, mes visada atsistoti už atvirų erdvių, nes žmonės kaip ji. Bet tuo pačiu metu mes susiduriame su garso izoliacija problemą: jei 400 kvadratų kambarys palikti atvirą bendravimą ant lubų, tai bus labai triukšminga. Taigi jūs turite naudoti kai kuriuos metodus ir medžiagų, naudojamų muzikos studijose, arba sugalvoti kažką kito: mano kabinete, norime lubų samanotas dalį, o sienas puošia akustinių plokščių iš mažų kūgių rinkinys forma. Jie puikiai numalšinti garsą, atrodo gerai ir nebrangiai (350 000 rublių už kvadratinį metrą).

Palėpės – geras stilius, o jos elementai interjere – tiek ekonominiu, tiek estetiškai motyvuotą sprendimą. Tai leidžia interjero parodyti individualumą savininkui ir parodyti, kad ji svečiai. O jei 90-aisiais Baltarusijoje, turėjo užduotį pritraukti gerų medžiagų interjero, o 2000-ųjų – mokytis, kaip dirbti su jais, tai dabar svarbu, kad žmonės užpildyti savo butą įdomių dalykų ir istorijų.

Nuotrauka: dom.by, relax.by, zrobym.by, google.com

Comments are closed.