For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Mada tendencijas sezono 2017-2018 metų tapetai dizainas

Mada tendencijas sezono 2017-2018 metų tapetai dizainas


profesionalus salonas Corizza ekspertai nustatė keletą pagrindinių tendencijų, kurios yra populiarios tuo metu, skaičių.

Labai populiarus dabar mėgautis paprastą foną. Kiekvienos spalvos, kambarys gali būti visiškai kitoks. Pavyzdžiui, mažame kambaryje yra geriau rinktis šviesias spalvas didelio – daugiau sočiųjų. Įdomi galimybė yra paprastas audinių derinys. Tai padeda vizualiai padalinti patalpą į zonas, ir gali suteikti išraišką tam tikroje vietoje į kambarį. Ventiliatoriai originalių sprendimų gali pasirinkti ryškių spalvų. Jie suteikia kambariui gaivumo ir originalumą.

Vis didesnį populiarumą laimėjo juodai-balta spausdinti, sukurti vizualinį kontrastą tarp dizainerių. Šie tapetai tinka net vonioje ar vonios, kur jie puikiai atrodo kartu su sniego baltumo santechnika.

Šis tendencija per ateinančius metus bus tapetų skirtingų tekstūrų, pavyzdžiui, blizgus ir matinis, blizgus ir tekstūra derinys. Žiemos 2017-2018 neabejotinai būti grindžiamas dviejų spalvų, kurios buvo įvertinta kaip 2017 m atspalvių. Tai, žinoma, apie rožinis kvarcas ir minkšta mėlyna. Pirmasis – subtilus, pastelinės rožinės spalvos, o kitas – šiek tiek purvinas mėlyna. Tiek švelnus ir gražus, jie atrodo puikiai su modernaus stiliaus ir Provanso, Skandinavijos ar skurdus prašmatnus stilius.

Be jų, 2017 m ir 2018 m ruožtu, mada yra gražus smaragdo žalia spalva, kuri yra vadinama Lush pieva (sodrus pieva).


Naujausi tendencijos 2018 m interjero, mes taip pat siūlome devynis skirtingų spalvų Pantone:

  • Erdvus mėlyna (šviesi mėlyna ledinis);
  • Aurora raudona (raudona molio);
  • Bodaclous (violetinė);
  • Dusty Cedar (purvinas raudona, virsta rožinės spalvos);
  • Molio (raudonai ruda);
  • Riverside (šaltas tamsiai mėlyna);
  • Blizgus audinys (šaltas sidabriškai pilka);
  • Šiltas Taupe (neutrali šiltas smėlio spalvos);
  • Aštrus Garstyčių (garstyčių spalvos).

Taigi, spalvų paletė einamųjų 2017-2018 sezono yra gana turtingas, todėl reikia pasirinkti savo mėgstamus ir pakankamai vėl legko.Vnov interjero dizaineriai daugiausia dėmesio natūralių medžiagų. Ne išimtis bus 2018, kurioje mados tendencijos grįžta į gamtos pasaulį. Neaustinės užsklanda po medžiu, gėlių modelis, tapetai su plytų, akmens ir metalo tekstūros – atsižvelgiant į praktiškumą ir gali būti naudojamas kaip akcentą, net koridoriuje ar virtuvėje. Šis akcentais natūra yra labai universalus, jie bus pristatyti puikiai Provence interjeras, Skandinavijos, kaimiškas, vintage, palėpėje, Colonial ar shabby Chic.

Grandeco gamyklą ir salonas Corizza ekrano užsklanda taip pat žino naujausias tendencijas, kad mes pakėlė ekspoziciją su visais naujausias tendencijas, su skoniu, su meile ir pagarba, kad ekrano užsklanda mūsų klientams.


Atvykite į mūsų saloną gruodį ir traukti iš maišo su dovanomis Jūsų asmeninė nuolaida iki 15%!

Comments are closed.