For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Medžių šaknys interjere: 40 pavyzdžių

Medžių šaknys interjere: 40 pavyzdžių

Kintamumas Baldų šiandien stebina: galite pasirinkti žurnalinis staliukas ar kėdės bet kokios spalvos ir dydžio, sofos ar spintos pagal bet kurį iš buto pusės. Tačiau nesvarbu, kaip elegantiškas baldai variantai mes nesiūlė, mes vis dar stengiamės gamtos grožį. Štai kodėl iš baldų šaknų yra toks populiarus šiandien.

Plastiškumas medį yra tokia unikali, nes jos šaknys, galite sukurti labiausiai neįprastą interjerą. Be to, iš medžių baldų šaknų padės jums ne tik paįvairinti interjerą, bet ir leis namas patogesnė.

Baldai pagaminti iš faneros, MDP arba medžio galima matyti kiekvienuose namuose. Čia dizaineriai ir gudrauti padaryti interjeras dar labiau ekstravagantiškas, rasti gamtoje keistų formų sausuoliai, kelmų ar šakų.

Keista, net senas kaimiškas kelmo gali radote pikantiškas. Net žaliavos filialai, Driftwood ar šaknys, keistai pakankamai puikiai atrodo bute minimalistinio stiliaus su baltųjų ir stiklo apdailos elementų dominavimo.

Jei esate aistringas gamtosaugininkas ir nenorite, kad jūsų interjero unikalumu iškeldintiems kitą medį, tada nesijaudinkite, nes meno baldų šaknys yra sukurtas daugiausia iš jau nukritusių medžių ir senų kelmų. Taigi, galite pratęsti gyvenimas turi pažiūros beviltišką gamyklą.

Baldų iš medžių šaknų nuotraukų peržiūra, mes galime matyti, kad medis – unikali medžiaga, kuri susilieja harmoningai su bet interjerą.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.