Mėnuo Vietname – kaina

Vietnamas Dong
Vietnamas yra sandėris, palyginti su kaimyninėse Pietryčių Azijos.
Pigūs maisto prekybos centruose ir turguose, pigūs ir aukštos kokybės apgyvendinimo ir viešbučiai. Be to, net viešbučio kambarys, pigiausias yra švari ir tvarkinga, vonios kambarys su karštu vandeniu, kambario langas, kartais net balkonas.

Drabužių ir avalynės kainos mažos. Kaip Vietnamas turi savo gamintojus, nereikia importuoti prekes iš kaimyninių šalių, tai leidžia išlaikyti žemas kainas į savo rinką.

Vietnamas galima nusipirkti geros kokybės ir pigūs užsakymą drabužius – matuojamas kostiumą, suknelės, kostiumai ir tt

Grožio paslaugos taip pat yra labai žemomis kainomis, bet pasakyti, kad vieta yra dažnai kokybės. Tačiau pagal kliento rekomendacijų galima rasti kokybės skaitumkopšanas teikėjams.

Vietnamas kelionės išlaidos
Procentinis pasiskirstymas yra
Išlaidos 1 mėnesį Vietname praleido 598 €. Mažiau nei 300 € vienam asmeniui ir mažiau nei 10 € vienam asmeniui per dieną.

Kitas pastebėtas išlaidų paskirstymo. Maistas: Maistas kartu praleido 187 €. Įskaitant bent 22 € išleista saldainių. Vaisiai 8 € Vietnamas yra labai pigu.

Vaisių kokteiliai: skaniausių vaisių kokteilis su smulkinto ledo ir kondensuotu pienu praleido 16 € per mėnesį.

Apgyvendinimas: 162 € praleido svečių namuose ir viešbučiuose, o tai reiškia, vidutiniškai už 5 € už dviviečiame kambaryje.

Transportas: Viso 103 €. Traukiniai (35 €), autobusų (60 €) ir valtys (€ 7).
Kadangi mes keliavo per Vietnamo tuo metu, kai šalis buvo švenčia Naujuosius metus viešojo transporto kaina yra didesnė nei įprasta, todėl per šventes transporto išlaidas ne kelionės gali būti dar mažesnis.