Naudingi patarimai virtuvės renovacijai

Pradedant virtuvės renovacijos planavimą, dažnai susiduria su daug neišspręstų klausimų. Prieš sukant į specialistą, jums reikia nuspręsti, kuris stilius bus pastatytas naujame virtuvėje. Statybos portalo http://www.vjmetalas.lt/metalo-gaminiai-2 suteikia keletas patarimų, kurių turi laikytis virtuvės renovacijos ir apdailos.

Stilius ir dizainas

Nurodykite naujų virtuvės dizaino, rekomenduojama atkreipti dėmesį į amžinųjų klasika, nereikia siekti naujų mados tendencijų projektavimo srityje. Jie keisti kas dvejus – trejus metus. Tuo atveju, jei ateityje bus noras parduoti nekilnojamąjį turtą, naujieji savininkai vargu ar bus laimingas apdailos ryškių spalvų, kad buvo populiarus prieš keletą metų. Be to, renkantis baldus, įsitikinkite, kad jie yra lengvai plaunamas. Virtuvė turi būti gerai apšviesta, todėl iš anksto turi būti suteikta erdvė apšvietimo elementus. Virtuvės reikia dviejų rūšių žibintai – šviesus, vietos apšvietimas per darbo paviršių, ant kurių mes dirbame labiausiai, taip pat apšvietimas, leis virtuvės jaukesni atmosferą ir suteikia gerą įvairių gražių, šeimos orientuotas renginiuose. Kombinuotas natūralus ir dirbtinis apšvietimas šaltinių.

Virtuvėje tikrai turi būti įdiegta be lizdo. Per remontas gali atrodyti, tai nėra būtina, bet virtuvėje operacija, jie tikrai praversti (pvz, telefono įkrovimą, dulkių siurblys ar kitu, naujos virtuvės technika).

Rankšluosčių džiovinimas geriau naudoti specialius pakabas vietoj radiatorių, ypač žiemą, kai tai nėra pageidautina kištis į šilumos šaltinio operaciją ir į virtuvės remontą, būtinai galvoti apie tai, kas praverčia ateityje, pavyzdžiui, kartą vaikams. Štai kas atrodo patogiau tam tikru momentu ateityje, tikriausiai niekas atrodo.

Virtuvės baldų pasirinkimas

Nesvarbu butas yra mažas ar didelis, svarbu, kad būtų pakankamai vietos konteineryje ir saugojimo produktų. Puodeliai, stiklinės ir kiti indai saugoti naudingų virtuvės sienos spintos. Siekiant išlaikyti jausmas, kad virtuvė turi daug vietos, galite pasirinkti spintos su stiklo duris. Šiuo tikslu taip pat bus naudingos atviros lentynos, bet vienas iš didžiausių trūkumų lentynos – ant taros kaip rezultatas nusėda daug dulkių. Pasukite Uždaros lentynos labai gerai tinka elektros inžinerijos (skrudintuvas, sulčių stūmimas) ir retai naudojamų konteinerių saugojimo. Tai padės atlaisvinti vietos ant stalų ar paviršių, kur visą laiką yra dirbo.

Jei virtuvė yra gana žemos lubos, galite įsigyti virtuvės, spintos didesnis nei įprasta, jis bus iki lubų. Naudojant šią spintą tipas gali suteikti daugiau erdvės, o ne yra reguliariai nušluoti dulkes nuo spintos viršaus.

Išsaugoti vietą virtuvėje padeda įmontuotos prietaisai, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelė ar šaldytuvas. Kita vertus, jei virtuvės yra labai didelis, ji gali būti įdiegta į kitą, šiek tiek mažesnis priėmimo programos skalbimo daržovių ar vandeniu, kad būtų nubėgti kepimo laiką.

Virtuvės baldų vieta

Pateikimi baldai, įsitikinkite, kad lentelės ar kitos darbo vietos paviršius yra tinkamame aukštyje. Jei paviršius yra per didelis, tai bus nepatogu dirbti, tačiau jei mažas – visada bus jāpieliecas, ji bus sukelti nugaros skausmą.

Įdomu tai, kad baldų išdėstymas taip pat priklauso nuo to, ar asmuo yra dešiniarankis ar kairiarankis. Pavyzdžiui, dešiniarankiams virtuvė dujinė viryklė geriau vyksta tiesiai iš pagrindinio darbinio paviršiaus indų plovimo mašina geriausia vieta šalia kriauklės ir šiukšlių skardines, kad būtų lengviau išmesti žinutes maisto ir nedelsiant indus įdėti į indaplovę.

Svarbiausi – virtuvės baldai turi būti išdėstyti taip, kad būtų lengva judėti ir veikti. Pavyzdžiui, indaplovės, atidaryti duris ir aplamai metalo konstukcijos http://www.vjmetalas.lt/metalo-konstrukcijos, neturi trukdyti navigaciją per virtuvę.

Tai tik keletas patarimų, kad jūs galite sekti naują virtuvę planuojant, be to, jie yra daug kitų klausimų, kuriuos reikia užduoti prieš remontas prasideda.