For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Naujos kartos „Grandgranit“ fasadai

Naujos kartos „Grandgranit“ fasadai

Dekoratyviniai fasado plytos be skiedinio ir pamatai, kurie gali būti montuojami skirtingų oro sąlygų ir visų patvirtinamųjų struktūrą. Ar galima tikėti pasakoje? Pasirodo, taip!

„GrandGranit“ pristato naują produktą į Baltarusijos rinką – prisirišimo dekoratyvinis plytų fasadas sistemą . Tai bus jums sutaupyti laiko ir pinigų, o suteikti puikių rezultatų.

Išsami informacija apie statybos yra pagaminti iš betono, jie gaunami semidry vibropressing. Išorinis paviršius, atrodo šiek tiek „Split“ – atrodo labai originalus. Kaip rezultatas, galutinė versija atrodo kaip plyta. Be to, be išorinio panašumo, jis pakėlė ir vartojimo savybės. Taigi, tai bus fasadas nebijo mechaninių pažeidimų, šalčio ir drėgmės. Sistema buvo išnaudojami ir yra rave Apžvalgos iš vartotojų – tiek profesionalams, tiek paprastiems namų savininkams.

„Psevdokladka“ yra uždėtas ant tinklelio sistemos apdorotų medinių sijų arba cinkuoto profilio. Elementai yra jos pritvirtintus mechaniškai. Didžiulis pliusas: viskas tokio fasado nereikia pagrindą ir „šlapio“ apdoroja mūro, todėl oras nebus diktuoja darbo sąlygas. Kitą premiją: fasado bus visiškai vėdinamos, nes ji yra įmanoma naudoti izoliacijos polistireno ir mineralinių medžiagų bet kokio storio.


Kaip rezultatas, tiek vizualiai, ir operacijos, žinoma, jūs nepastebėsite skirtumo, bet kaina ir laiko tai yra labai svarbu.

„GrandGranit“ siūlo išbandyti naujieną!

Comments are closed.