Nautica Blue 5

Aprašymas: Nautica Blue 5, pastatytas 2009 tarp žydinčių sodų prie jūros, yra patogiai įsikūręs vos 20 kilometrų nuo Rodo centro ir tik iš nedidelio kaimelio Fanes kilometrą.

Bendras plotas viešbutyje, visiškai panardintas vaismedžiams, daugiau nei 70 tūkstančių kvadratinių metrų. metrų. Autobusų stotelė yra priešais “administracinio pastato ir viešbučio komplekso.

Viešbučio infrastruktūra yra vestibiulis, grožio salonas, skalbykla, medicinos įstaiga, dvi konferencijų salės, sausas valymas, pašte, Bankomatas, keletas mažų parduotuvės, TV kambarys, juvelyrinių dirbinių parduotuvėje, durininkas.

Tuo laikrodis atvira registro gali suorganizuoti pervežimą į oro uostą, užsisakyti taksi, išsinuomoti automobilį ar dviratį naudojimo depozitoriumą poilsis antalijoje saugus, faksas, kopijuoklis. Čia yra ekskursijų informacijos punktas.

Artimiausias oro uostas yra 12 km atstumu.

Kambariai: Nautica Blue 5 sudaro 25 dviejų aukštų vilos, kuriuose nėra lifto, kuriame, be to, reikia patogiai gyventi baldai, kėdė, veidrodis, televizorius su palydovine kanalai, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, mini mokamas baras, kompaktiška mechaninės nešiojamas saugūs.

Kombinuoto vonios, be praustuvu ir dušu, plaukų džiovintuvas. Viskas ko jums reikia asmens priežiūros – šampūnai, muilai ir tt, atnaujinama kasdien. Apartamentai junior suite kategorijos gyvenantis chalatai.

Priekinis kambarių yra su baldais šiaudinius kėdės ir stalai balkonai arba terasos. Ant grindų – keraminės atostogos turkija bodrumas plytelės.

Mokestį nuo lyginimo lenta, virdulys, lygintuvas, Lygintuvas ir paslauga “avtopobudka.”

Viešbutis augintiniai nėra laukiami.

Maistas: Maistas Nautica Blue 5, įkūrus “pilnu” sąvoka, kuriai taikoma kaip švediškas stalas pagrindiniame restorane. Visi vietiniai gėrimai, įskaitant alkoholį, yra nemokama.

Kiti du restoranai – Graikijos ir Italijos – dirbti pagal pageidavimą. Meniu yra vegetariškų patiekalų.

Viešbutyje taip pat turi tris juostas, paplūdimyje, baseinas ir restoranas, ir smuklė, kur galite paragauti šviežiai pagautos žuvies pagal melodinių garsų graikų muzikos.

Paplūdimys: Beach Hotel Nautica Blue 5 savo akmenukas per 150 metrų ilgio. Viskas ko keliones paskutines minutes pasiulymas jums reikia – čiužiniai, lovos, skėčiai ir estakada – nemokamai.

Papildoma informacija:, jo jaunesnysis Svečiai Nautica Blue Hotel siūlo puikią žaidimų aikštele biuro baseinas, auklės paprašius, nustatant į kambarį lopšys, taip pat meniu restorane.

Suaugusieji taip pat gali paplaukioti viename iš dviejų gėlo vandens baseinai, sauna, sporto salė, masažo kabinetas, žaisti biliardą ar stalo tenisą.

Tie, kurie mėgsta mėgautis povandeninį grožį jūros, gali stoti į nardymo centras.

Ar galima vietoje animacija, dažnai organizuojamus vakaro programas.

Svečių komentarai: Nautica Blue visiškai atitinka savo kategorijoje. Svetingumas ir patogumas darbuotojams, puikus aptarnavimas, skanus maistas – visi pritraukia poilsiautojų, kurie dažniausiai renkasi ateiti į šį viešbutį su šeimomis ir vaikais.