For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Nepriklausomas egzaminas. Koncepcijos projektas yra pagrindai!

Nepriklausomas egzaminas. Koncepcijos projektas yra pagrindai!

3 dalis: Koncepcija projektas – kertinis akmuo!

Tęsiant leidinių apie interneto paslaugų ekspertizės 12345ROOM apie DiVA.BY portalo serija, mes paruošėme trečią straipsnį, kuriame labai išsamiai aprašė architektų ir dizainerių internete teikiama paslauga komandos darbą per konceptualus sprendimai ekspertai patalpos.

Taigi, po to, kai tapo žinoma, ekspertų, kurie buvo įvertinti internetu paslaugų sferoje 12345ROOM pavadinimus (tai DOM.BY sakė išsamiai antroje straipsnio tarpusavio peržiūros) tik pradėjo aktyviausi egzamino – iš Concept projektą.

Pirmasis žingsnis buvo ekspertų būdu pasirinkimas internete 123345room.by pagrindinių projektų, kurie bus pritaikyti prie jų kambarių dydžio. Nustačius pagrindinius projektus kiekvienas ekspertas turėjo užpildyti klausimyną ir pasiruošti tonažo grindų planą.

Pirmiausia su bazinės projekto pasirinkimas nusprendė ekspertų Valentina Sudilovskaya „sveikatingumo“. Net ne jo kandidatūrą eksperto vaidmenį scenoje, ji pareiškė, vonios kambarys, ir bazinės projekto nustatymo, jos pasirinkimas krito ant interjerą pagal skaičių – Kambarių 0730


 • Vaizdai iš interjero vonios ROOM 0730 bazę

Valentino gana greitai užpildyti klausimyną, įskaitant visus būtinus klausimus dėl projekto dizaineriai 12345ROOM. Kokybės matavimai kambario nepalikite abejingų architektas 12345ROOM, pakankamai išsamus ir gerai jie buvo įvykdyti.

Peržiūrėję visus gaunamus duomenis, projekto komanda parengė 3 variantus projekto vonios kambarys, kurie buvo įkelti Mano sąskaita Valentina koncepciją.

Peržiūrėję iš siūlomų variantų projekto koncepciją, ekspertas turėjo pasirinkti vieną iš trijų variantų, ir pateikti savo pastabas dėl koregavimo ir galimų papildymų.

Valentino pasirinko 3 variantas ir davė šias pastabas:

„Vis dėlto trečiasis versija mažų norų .:

– tiesiai pereiti vonia su maišytuvu;

– kad, jei įmanoma, geras priėjimas prie komunikacijų pagal jį atlikti.

Galbūt viskas. „

Buvo imtasi pastabas atsižvelgta architektai 12345ROOM ir vonios kambarys koncepcija projektas įgijo galutinį formą, kuri tuoj pat buvo patvirtinta.


 • Galutinis koncepcija dizainas Valentino Sudilovskaya “ sveikatingumo

Be to, darbas vyko su kitais ekspertais.

Antra sąraše yra apibrėžta, tapo ekspertas Catherine Afanassenko „grožio“. Jos dizaino studija numeriu buvo pasirinktas – Kambarių 1209


 • Vaizdai iš bazinės KAMBARYS Studio 0132 interjerą

Subūrusi pateiktus klausimynus ir matavimų duomenis, 12345ROOM architektai sukūrė šias koncepcinius projektus:

Kotrynos padarė pasirinkimą 3 variantas ir liko gana plačius komentarus, kurie, savo ruožtu, baigiant projekto koncepciją buvo atsižvelgta; taip pat paprašė keletą klausimų, kad laiku atsakymai buvo suteikta:


. „Laba diena

Norėčiau pridėti keletą paaiškinimus ir pasiūlymus:

 • 01 Paulius bus tas pats visur – laminatas, plytelės virtuvėje ant grindų bus suteikta;
 • 02 originalus, man patiko plytelių plytų, norėčiau, kad išsaugotumėte ją ir įdėti jį visiškai vieną sieną, o tai, kas yra tarp langų arba kampu, kuris dabar yra dažytos skalbimo mašiną (jei jis yra paliktas tuščias). Na, būčiau dažytos plyta sienoje spalvos (labai lengvas arba balta);
 • 03 Dabar apie kampe, kur automobilis yra dažytos. Tai bus ne ten, tai yra virtuvėje spintoje. Ir aš nežinau, ką daryti su šiuo kampu ir kad yra daryti. Maniau, virš stovo, bet nežinau, kaip gauti geresnį įspūdį, kampe arba reguliariai liniją. Visiškai uždara nenorėtų būti sudėtinga, bet taip pat apie funkcionalumą nenorite pamiršti.
 • 04 Ir dar aš negaliu įsivaizduoti šį dizainą, kuris yra geriau pasiimti gaubtu, iš pradžių norėjo kaimiškas stilius, bet funkcionalumas yra dabar labiau patrauklūs dekoratyvūs. Kas geriausiai tinka jūsų nuomone?
 • 05 Ir dar vienas opus klausimas – yra virš virtuvės plotas lubų. Bazinis projektas nėra aišku, kur yra langelis ant kapoto ir atrodo krasivenko. Ir aš vent.kanal kitą ortakio sienelės ir gaubtas bus viršuje. Ir čia aš nesuprantu, kaip jis yra gražus paslėpti.


Dėkojame)

Galutinis koncepcija dizainas yra ne ilgai laukti, o be tolesnio pakeitimo buvo priimtas ekspertų Catherine.


 • Galutinis koncepcija dizainas Catherine Afanassenko “ Grožis Grožio

Trečiasis ekspertas, kuris turėjo pasirinkti bazinis projektas buvo Tatiana Markevich „Suzy!“. KAMBARYS 0116 – Savo kambarį, ir pasirinkimas krito ant interjeras buvo paskelbtas

Po studijų pateiktus klausimynus ir matavimų darbo duomenis, dizaineriai ir architektai 12345ROOM interneto paslauga turėjo išspręsti sudėtingas uždavinys. Ekspertas norėjo dėti į kambaryje daug Interjeras: dvigulė lova, sofa, darbo stalai, taip pat organizuoti vieta žiūrėti filmus, ir padėkite juos į iš 18m2 ploto. Šiuo atveju, kambarys turi du praėjimo ir balkonu, kuris bet kuriuo atveju negali būti uždarytos. Tokiu būdu, be to, į mažo ploto tokio objektų, daugiau rinkinio ir sumažino darbo plokštumų skaičių. Nepaisant to, buvo pasiūlyta projekto komanda koncepcija 12345ROOM šiuos projektus:

Priešingai nei ankstesniame darbe dėl projekto koncepcija, šiuo atveju, optimalus sprendimas buvo nustatyta iš karto. Nepaisant to, kad kiekvienas iš variantų ir turėjo įdomų sprendimą ir ekspertas iš esmės buvo pasirengusi pritarti projekto numeris 2 koncepcija, 12345ROOM komanda nusprendė pasiekti dar geresnių planavimo sprendimus. Ir tai buvo pasiūlyta! Raktas į tirpalą tapo – sulankstoma lova. Jos įgyvendinimas leido geriau išnaudoti kambario plotas ir vieta interjero objektus, nepakenkiant ergonomikos pagrindai.


Ši byla liko mažas, įgyvendinti likusias Klientų komentarų:

 • 01 Būtina pateikti darbo vietos su stalinio kompiuterio su 2 monitoriais. Darbastalio dydis – 1400 * 600 mm;
 • 02 siūlau padidinti vietoj lentelių erdvę ir padėkite televizorių projektorių, o kita sienų tapyba.
 • 03 darbo vietų, jeigu vietoj kavos staliukas. Perkelti virš sofos, arba teikti mažesnę sofos. Pageidautina sofos dydis 2100 mm, ne mažiau kaip 1800 mm. Vietoj sofos darbovietė netinka man, nes Tai yra pirmas dalykas, žmonės mato, kai jie ateina į butą, ir aš ne visada yra darbo vietoje, kad (švelniai tariant :))) „

Parinktis koncepcija dizainas su sulankstoma lova krito ekspertas dušu ir jis buvo patvirtintas.


 • Galutinis koncepcija dizainas Tatiana Markevich “ Suzy

Priešpaskutinė ekspertas buvo Rugiya Kengerli „Riukas“ su kambario, kuri turėtų organizuoti biuro ir maža erdvė treneriu ir sporto srityje. Tai kaip interjero pagrindas buvo pasirinktas – Kambarių 0602

12345ROOM architektai pasiūlė šias galimybes projekto koncepciją:


Ekspertas pabrėžė įsikūnijimas 1 ir davė šias pastabas:

 • 01 Kušetės vieta kampe prie įėjimo dešinėje;
 • 02 turistams ZENITH pagal žibinto;
 • 03. Ant priešais televizoriaus simuliatorius pridėti sienos. „

Buvo atsižvelgta į reikalavimus. Galutinė versija buvo greitai paruošti ir greitai patvirtinti.


 • Galutinis koncepcija dizainas Rugii Kengerli „Riukas“

Užbaigti penkių ekspertų Jelena „mama“ su virtuve interjerą – Kambarių 0206

Variantai koncepcijos projektų pasirodė šią formą:


Elena sustabdytas 3 įgyvendinimo variante ir pakomentavo taip:

 • Push kriaukle 01 40cm iš šaldytuvo;
 • Skalbimo 02 turi būti ant dviejų plieno dubenys arba viena dubenį su papildoma nuleidimo
 • 03 viršutinių virtuvės spintelių aukštis turi būti 90 cm žemiau lubų, ji pasirodė su „įrengta virtuvė“ efekto;
 • 04 iš išmetimo ortakio yra nustatyta atsižvelgiant į GCR lauke (spintelės tinka tailgating dėžutę GCR);
 • 05 Integruotą Šaldytuvas ir šaldiklis;
 • 06 Darbo duris tarp kambario viduje.
 • 07 Aukštis virtuvėje blizgus, šviesus. Balta, pieno;
 • 08 Hudas pastatytas. Teleskopinis;
 • Elektrinė viryklė 09, stiklas 4 degikliai;
 • 10 medžiaga tarp viršutinės ir apatinės spintelės virtuvėje dabar – Dėl resursų, tačiau ji gali būti pakeista, kai naujas sprendimas atrodys harmoningai. Mūsų pasirinkimai;
 • Už 11, nebūtinai, darbinis paviršius tarp kriauklės ir kepimo paviršiaus – ne mažiau kaip 1 metro. Grįžtant prie funkcionalumo klausimu ir pan, nenoriu archajiškų ro koldūnais ir slapukai ant stalo, veikia visoje virtuvėje su ingredientų ir dubuo formų. Vis dėlto, „prilimpa“ iš kepimo lange – taip pat įtartina malonumą švarus, ty būtina atstumas nuo virimo į ne mažiau kaip 50 cm langų.
 • 12 langai be užuolaidų. Lodžija bus pakabinti vazonai
 • 13 Akrilo dažai ant sienos, su silikono danga (galimam pašalinimo žymėto pėdsakų). Pusiau blizgus, baltos spalvos;
 • 14 Ant sienos keletas šeimos nuotraukos, ypač vaikai, iš plonos minimalistinio pilka rėmo su motina. “

Buvo imtasi visų pastabas atsižvelgta ir įtrauktos į galutinę projekto koncepcija

Patvirtinus ekspertų sąvoka projektų, dizaineriai 12345ROOM pradėjo kurti techninius dokumentus ir 3D vizualizacija. Skaityti apie tai kitame mūsų straipsnyje.

Comments are closed.