Pagalba sildymas – syla grindjuostes. Kaip jie veikia?

Žinovai teigia, kad spinduliuojančios šilumą leidžia ne tik infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Taip pat yra pajėgi karšto vandens, kuris gavo specialų apvadai sistemą. Kaip tai įmanoma?

Pagrindinis sprendimas

Paprastumas yra genijus. Tradicinė konvekcija šildymas churned oro kelionės iki ant lubų dulkių yra karštas, bet ant grindų – šaltas, nors ant sienos termometras rodo, kad kambario temperatūra yra “Select Comfort”. Maždaug nuo statistika: vienas gauna pareigūnų daug, antrasis – šiek tiek, bet vidutiniai piliečiai gyvena gana gerai. Šilumos linkęs išspręsti šią problemą, pirmiausia, nes radiatorius ant grindų, o kita vertus, leidžia, kad ji šilumos orą ir priversti šildomą paviršių, kuris tada spinduliuoja šilumą tolygiai kambaryje, pašalinant aštrių temperatūros skirtumus ir saugo keleivių pajusti šiek tiek geriau vėsesnėse kambaryje.

Užduotis nėra taip paprasta. Nors idėja jau prieš keturiasdešimt metų gimė Amerikoje, techniškai tai geriausia atlikti tik ties Italijoje amžiaus pabaigoje, per maža įmonė, kuri atvedė į pradinės grindjuostes šildymo sistemos THERMODUL. Šis produktas yra platinamas dabar visoje Europoje, beveik neturi analoginio atitikmens, nors nėra imitatoriai trūkumas, ypač Kinijoje, bet ir Rusijos pigūs variantai negerbia. Latvijos THERMODUL galima dešimt metų, įskaitant laisvai prieinami specializuotose parduotuvėse, bet iš tikrųjų labai mažai žinomas net tarp specialistų. Ko reikia, yra didelis ligonis ir, svarbiausia, pasitikėjimą rekomenduoti klientui išduoti pinigus už aliuminio kaitinimo elementas, kurio tik 150-200 W/m pajėgumus, o kaina – 60 eurų/m ir net daug spinduliavimo komisiją, kuri tikrai primena paprasta grindjuostės. Ten už priimtiną sumą, bet galima įsigyti puikių plieno radiatoriai!

Miniatiūriniai versija

Pats geriausias šilumos galia, kaip žinome, yra aliuminio radiatoriai. THERMODUL yra miniatiūrinė versija – dvi plonas 14,7 mm variniai vamzdžiai uzvalcētas ploną aliuminio plokštės, kuri grindjuostes parametrai (aukštis – 13,7 cm, storis – 2,9 cm) formuoti gana padoraus kaitvietės plotą. Priešais šio radiatoriaus nebūtinai įdėti spinduliavimo komisiją arba, išdėstyti paprastesnėmis sąvokomis, ploną aliuminio profilis, su siaura atotrūkis viršutiniame kairiajame į orą.

“Sistema yra efektyviausia, kai įeinančio vandens temperatūra neviršija +55 ° C”, sako UAB parduodami butai kaune generalinis direktorius. Tada, tik apie 15% šilumos yra konvekcija, visa kita – skleidžia jei aukštesnė temperatūra vėl prasideda tradicinės oro maišymas. Tai reiškia, kad šildymo sistema taip pat tinka miesto butų, kuris gauna šildyti centralizuotai ir idealiai, pavyzdžiui, privatus nauja dujų kondensacijos katilai, kad darbas žemoje temperatūroje.

Iš tiesų, tai yra įdomus simbiozė dviem šildymo principų. Šiltas oras, kad maži kiekiai, tačiau grindjuostes lėtai pakyla, kaip tradicinės versijos, atidarymo konkrečių profilis tekinimo sūkurį, kuris lieka, tarsi prie sienos, sukurti nematomą šilumos užuolaidą. Todėl, ši sistema yra idealus išorinėms sienoms, kurios paprastai yra žemesnė ir dažniau, kur drėgmės kondensuojasi. Kartais tai net vienintelė išeitis. Pavyzdžiui, privataus namo Mežaparks vasaros verandoje pasirodė pelėsių. Kadangi yra toks už grindjuostės kušetė, prijungtas prie dujų šildymo sistema, meilužės tai jaukesni ištaigingas baras.

Lengva montuoti

Toks šildymo būtinos apvadai bendras ilgis yra nustatoma kaip įprasta – priklausomai nuo to, kaitinimo elemento galios ir kosmoso srityje. Pavyzdžiui, 20 m2 kambario, kur pageidaujama išėjimas yra 2 kW, ji yra pakankamas, kad būtų 8-9 m su nepertraukiamu radiatorius. Tai gali būti sumažinti bet kuriuo metu, atitinkamai sujungti du varinius vamzdžius, bet pati spinduliavimo skydelis arba grindjuostės, kuri yra prieinama bet spalvos tonas, dekoratyviniams tikslams teoriškai reikalingas visą perimetrą, išskyrus, žinoma, durų angų. Išradingas šeimininkai tokios situacijos, kreipkitės dailidė padaryti tuščių etapų daug pigiau medienos vaizdinius bendraamžių! Taip pat už masyvi baldai grindjuostes atšilimo nėra prasmės dėti, bet, pavyzdžiui, virtuvėje gali būti velkami built-in spintos kepurės, sukelia ypatingą malonumą visiems, kurie dirba viryklė. Sistema yra pakankamai lanksti, nes net lenkta spindulių. Montavimas ir prijungimas prie esamo šildymo sistema yra primityvus – tik reikia vamzdžių perėjimo elementus iš didžiausių iki mažiausių ¾ colio ½ colio skersmens.

THERMODUL veikia ne tik su vandeniu, bet ir elektros energiją vamzdžių yra vis dar mažesnis elektros lizdas (rezistorius) pridėta. Ši parinktis yra būtinas pavasario ir rudens laikotarpiais, kai butai nebėra arba centralizuotai neapkurina.

Pagrindinis privalumas

Geri dalykai yra brangūs, bet labai veiksminga naudoti. THERMODUL reklaminė medžiaga narės: mažesnis vandens kiekis sistemoje + tarpas = žemesnė temperatūra bent 30% energijos taupymas, lyginant su kitomis šildymo sistemomis. Apie formulių komponentų nėra jokių abejonių, tai tiesa, tačiau rezultatai gali būti tikrinamas tik praktikoje, taip pat atsižvelgiant į energijos vartojimo efektyvumo rodiklius. Deja, privatūs eksperimentai šioje srityje yra neįmanoma, yra per didelis, pradinės investicijos – apie 120 eurų vienam metrui grindjuostes atšilimo. Tiesiog tikėti ar atrodo kitaip, daugiau normalus. Neginčytina yra vienintelis pagrindinis privalumas – komfortas. Tokioje aplinkoje, kuri yra daugiau ar mažiau vienodas visoje temperatūros ir dulkių nevirmo oras malonesnis ir sveikiau gyventi, ypač tiems, su alergijos ir plaučių ligų.

Galbūt tai yra vienas iš ateityje, į kurią statistiškai vidutinis pilietis vis dar turi sukurti ir mokytis iš savo klaidų technologijos. Pavyzdžiui, taip vadinama šiltas grindis netinka gyvenamųjų kambarių ir miegamieji, kaip statomas į dulkių viršuje bent nosies lygiu. Spinduliavimo šiluma atrodo patrauklesnis nei konvekcijos šilumos, tik kasdieniame gyvenime ateina lėtai, nors žinių ir didelės išlaidos trūkumo.