For Reservation Call : 1.888.222.5847


Home » Be kategorijos » Pakoreguoto remonto etapai ir klaidos, kurių galima išvengti, remiantis paprastomis taisyklėmis

Pakoreguoto remonto etapai ir klaidos, kurių galima išvengti, remiantis paprastomis taisyklėmis

Momentas, kai jūs suprantate, kad jis, remonto metodus, jis tampa tikrai baisu. Tai siaubingai neturiu laiko, nesuprantu visus ir visi, nereikia apskaičiuoti jėgas ir pinigus. Varginantis dalykas, kitaip tariant. Taigi mes nusprendėme padėti jums, apklausos dizaineris, kuriam mes tikime, Alexander Zenevich, apie tai, kur pradėti remontą ir kaip išvengti klasikinių newbie klaidų.

Aleksandro Zenevich- dizaineris, žinomas dėl savo stipraus prisirišimo prie klasikinio stiliaus. Jo interjeras yra visada labai atpažįstamos ir įdomu.

Redaktoriaus pastaba

– Pirmoji tiesa, kuri turėtų pradėti – tai supratimas, kad jūsų namas – tai jūsų gyvenimas, nes kiti dažai remontas netvarkinga ir reikalauja visą dėmesį, energiją ir finansus. Nesvarbu, ką jūsų butą – standartinį skydelį ar nekilnojamojo turto prabanga. Mano patarimas būtų labiau tikėtina tiems, kurie dėl vienos ar kitos priežasties nusprendžiau padaryti be dizainerio pagalbos. Interjerai Alexandra Zenevich

Taisyklė numeris 1 visais laikais. Įsiminti pagrindinį dalyką: iki 90% savo norus, jums reikia siekiant nustatyti, prieš statybos komanda, kitaip jums teks padaryti viską, kaip patogu statybininkai, o ne jūs. Nustatykite pageidaujamą tikrasis remonto laikotarpį, rašyti ratą ir nurodyti biudžetą. Laikykitės drausmės ir iš anksto savo galimybes.

Etapas 1. STILIUS savo namuose

– Žinoma, tai yra nuostabu, kad šiandien interjero dizainas nėra taikomos vieno stiliaus. Dabar madinga visiems. Todėl iš anksto pradėti rinkti nuotraukas iš interneto, iškarpomis iš žurnalų, užsirašinėti. Panašiai susiformavo iš savo namų galva stilių. Kartkartėmis, peržiūrėti savo užrašus, kas jums tikrai patinka, praeis laiko išbandymą.

Taisyklė. Renkantis interjero stilių, būkite atsargūs ne sukurti disonanso su savo architektūra. Prašome gerbti architektūrą. Nuspręskite, kas yra tinkama, kas gali būti pakeista, ir kad – ne.

Klasikinis interjero Alexandra Zenevich

Tipinės klaidos. Planas, kiekviename kambaryje padaryti kažką radikaliai skiriasi nuo to, ką jis būtų kitoje. Atminkite, kad butas – tai viena, o stilistinė perėjimas iš kambario į kambarį, kad būtų harmoningas.

Žingsnis 2 PLANAS

– Projektas turėtų apimti visus savo šeimos narius. Ir daro išdėstymą, puikiai tinka šiuo metu apibrėžti stilių. Aiškiai apibrėžti visų savo šeimos poreikius – atsižvelgti į juos tuo planuojant sienų statybos etape. 

Taisyklė.  Sužinokite sau keletą klausimų.

 • Kas gyvens bute, kokia kambario ir kada?
 • Pagalvokite apie tai, kaip tu gyveni: kaip plauti, kaip valgyti, miegoti, kokie baldai planą, kuris bus perkelti jus į naujus namus. Nereikia svajoti, neapsigaukite.
 • Planas, kur jūs ketinate laikyti buitinius chemikalus, drabužius, dulkių siurbliai, plaušinės šluotos, lyginimo lenta – tai gabaritų ir reikalauja daug vietos.

Apsvarstykite visus savo erdvę, nebijokite neįprastų architektūrinių bruožų jūsų namuose. Kaip taisyklė, gedimų kambariai su deramą dėmesį į gražiausių. 

Tipinės klaidos. Tuo sprendimą dėl išdėstymo laiko galvoti apie tai, kaip ji turės įtakos jūsų turto vertę ateityje. Jūs darote viską savo šeimos gyvenimo momentu. 

Atminkite, kad tai yra saugu atlikti, jums gali ne tik atraminių sienų. Nelieskite angos, kietų ir Wireframe dizainas, išorinių sienų, patartina neturi įtakos santechnikos stovų vietą. Kreiptis į numatomą pertvarkymo vykdomojo komiteto ir gauti leidimą. Tai bus garantija, kad jūs neturite problemų su į ateitį buto eksploatavimo.

– Be to, aš patarčiau ne statybos planavimo sienų laikas atsisakyti sudėtingų dizainų. Tai nėra madinga ir labai brangus. Suasmeninkite savo namų dekoro ir tekstilės medžiagos, tekstūros ir gražus šviestuvai ir baldai. Atminkite, kad apdailos spektaklyje plotas adjacencies stalių išlaidas. Ir jei ten tikrai nežinau, kaip atlikti, pasiduoti. Jei vis dar norite sukurti kažką nestandartinius, kreipkitės statybininkai apie išlaidų ir etapais. Pavyzdžiui, aplink sienos yra labai sunku įdėti duris, nišos apdaila apskaičiuojamas, kaip taisyklė, metro siekimas, dailidžių nestandartinių variantų niekas nenori padaryti, ir dažnai, arba labai brangūs, arba prastos kokybės.

Nuo piešinio sudėtingumo Aleksandro rekomenduoja šiukšlių

Ypatingas dėmesys į sienų statybos planavimo mokėti durų – jų dydį, plotį ir aukštį. Išankstinis pasitarti su tiekėjų ir gamintojų stalių, kitaip jums teks permąstyti ar atsisakyti savo mėgstamą modelį, nes daugelis gamintojų neverskite nestandartinius gaminius. Būtinai patikrinti, ar vadinamoji „pečių“ matomumą tinkamo įrengimo žarnas, kad vėliau nereikėtų genėti. Ir atminkite, kad planas yra planas su baldais.

Žingsnis 3. Talpinimo baldai

– Svarbu mąstyti apie skalę, raznovysotnyh baldų, suprasti, kiek vietos jums reikės atidaryti duris, išsikeroti sofos. Žmonės, kuriems sunku susidoroti su mastu, aš rekomenduoju rankos su kreida ir laikraščių ir bandyti atkreipti grindų arba sienų aukštį. 

Pateikimas baldai, prisiminti keletą taisyklių.

– Pasirengimo-Fix ant fotoaparato ar telefono kamera baldų, kad jūs patenkinti ir kaip: svečias parduotuvėje, žurnale karpymas, internete. Pagalvokite vieną kartą, kad bus perkelti su jumis iš ankstesnių turtą. Periodiškai grįžti į šių patarimų – gal pagaliau kažkas nustoja įtikti, o, priešingai, zapadet sielai. Kas padės pasiimti ir visa kita: durų furnitūros, šviestuvai, tekstilė ir net dekoro. 

– Atkreipkite dėmesį į iš šildytuvai akivaizdoje. Pavyzdžiui, medžio masyvo baldai yra nepageidautina „gyvai“ arti jų. – Atkreipkite ypatingą dėmesį į baldų saugojimui. Nepamirškite, kad drabužius netampa mažesnis. Pagalvokite apie tai, kur dėti batus kiekvieną dieną, ir kur jūs ketinate laikyti sezoninis. 

– Nepamirškite apie dulkių siurblį, plaušinės šluotos, kibirai, lyginimo lentos. Jūs negalite eiti ir pasakyti sau, kad tada kažkur visa tai įdėti. Bendras dalykų reikia dėmesio. 

– priima sprendimus dėl prioritetų. Apsvarstykite, ar jums tikrai reikia kėdė siuvinėjimo ir ar turite laiko jį. Sumažinti viską iki minimumo. Jei turite daug knygų, nepamirškite planuoti vietą juos parduotuvėje.

– Aš visada pasakykite savo klientams, kad jie turi planus planuoti ir bandė „gyvai“ į jį keletą dienų. Įsivaizduokite pabudimas ryte kaip ėjo į tualetą, jie paėmė taurę virtuvėje ir pan.

STEP 4. LUBOS

– Atvirai kalbant, nėra jokių apribojimų į savo laimės, mada ant gipso dėl praeityje lubų dizainas. Ir aš beveik neturiu ilgai sulaikyti vartotojus nuo noro daryti kažką kompleksas su lubomis. Kaip taisyklė, visi sustoti pamušalu arba sumažinti minimalų lubų gipso. Yra dar norėčiau atkreipti dėmesį, kad kartais būtina sumažinti lubas tik paslėpti šiek tiek komunikaciją. Svarbiausia – galvoti pradžių kaip estetiškai tai padaryti. O jei lubos vis dar paliktas, nepamirškite apie baldų sankryžos iki lubų (spintos, pavyzdžiui, reikalauti montavimo nariai).

TIPINĖS KLAIDOS

Piešinio sudėtingumo ant lubų yra geriausia palikti praeityje

Žingsnis 5. Elektra: apšvietimas

– Mes žinome, kad geras apšvietimas gali paversti įprastą erdvę, ir vargšų – sugadinti puikus interjeras. Šiandien ji neapsiriboja tik viena liustra į kambario centrą, pridėti akcentas apšvietimas, grindų lempos kelia – viskas sukurti ypatingą atmosferą namuose. Tačiau tai nereiškia, kad jums nereikėtų atkreipti dėmesį į apšvietimo problemą. Priešingai, turėtų kreiptis į šį klausimą rimtai.

– Pirma, pažvelgti į savo planą su baldais ir tiksliai visose veiklos rūšių savo šeimą, kiekviename kambaryje, kur jūs virėjas, skaityti, taikyti makiažas. Tai padės jums suprasti, kur ir kokios šviesos jums reikia įdiegti. 

– Nepamirškite, kad sietynas, kuris yra pagrindinis šviesos šaltiniai, kiekviename kambaryje turi turėti didesnę maržą šviesos nei reikalaujama. Kad būtų patogiau, galite pakeisti jungiklį przysłonięcia. Be to, siūlau įdiegti kiekviename kambaryje lizdą, kuris yra kontroliuojamas jungikliais. Tai leis jums įdėti Esant poreikiui papildomų šviesos šaltinių ir lengva valdyti grindų lempos, apima namų ūkio prietaisai (drėkintuvai, pavyzdžiui) ir net šviesos girlianda ant Kalėdų eglutės.

Tipinės klaidos. Manau, kad šviestuvai, sconces ir kitos apšvietimo armatūra – šiek tiek išlaidų planas ir jie gali būti labai paskutinis momentas. Nes žmonės linkę pirkti draudimą ties remonto su podyscherpannym biudžeto pabaigoje, aš rekomenduoju manote, kad šis brangus dalykų iš anksto.

Elektra: lizdai

– Taip, realizavimo neatsitinka daug. Bet kiekvienas taškas yra verta pinigų, todėl nereikia planuoti realizavimo vietą be jokio kaip tapti baldai idėją. Privalomas baldų vietą į vietą realizavimo – privalomą taisyklę.

Tipinės klaidos. Netinkamas lizdai, kurie dėl netinkamo planavimo, gali būti už stalčių, sofos ar spintos krūtinės. Įprasta aukštis lizdų – 30 cm nuo grindų – ne visada tinka, būkite atsargūs.

– Nepamirškite karto parašyti visų reikalingų elektrinių prietaisų jums gyvenime, sąrašą. Šie lizdai įdėti planą pirmoje vietoje. Ir dar geriau, su marža. Jei įmanoma, paprašykite sąnaudas ir prieinamumą sistemas už 4 ir 5 kartus kiekis iš gamintojo, kurio mechanizmai jūs planuojate pirkti. Nors yra šiurkštus apdaila, viskas gali būti pridėta ir persikėlė. Baigęs tai yra labai sunku padaryti. Pasirengimo reikia konsultuotis su ekspertais, kurie susiduria su palydovine televizija, internetas, saugumas, šildomos grindys, oro kondicionierius, akustika, žaliuzės už teisingą laidų Visi laidai savo namuose.

6 veiksmas GRINDYS

– Sunku pervertinti ploto svarbą dizainas. Todėl labai svarbu, kad ji išlaikė patrauklią išvaizdą tol, kol įmanoma. Su gera priežiūra ir plytelių, ir medienos yra labai ilgas. Šiandien yra įvairių medžiagų, bet tai yra geriau ne pasiduoti mados tendencijas – vis dar pakeisti grindys yra ne taip paprasta. Dar vienas dalykas – iš plytelių ir medinių grindų derinys. Ji turi būti tobula. Tinkamas grindys bus susieti į vieną visa, kas yra kambaryje. 

PATARIMAS! Norėčiau rekomenduoti renkantis grindis, kurios yra klijuojamos prie pagrindo. Ir jei esate maloniai prašome informuoti statybininkai apie laukiamą aprėpties storio Jūsų namuose, tai leis jums išvengti nepatraukli prijungimas ir jungiamieji elementai.

Žingsnis 7. SIENOS

– Kai apdailos sienos, nepamirškite, kad jums reikia aiškiai žinoti, ko norite patekti į išėjimo – laimėti fone baldais ir dekoruoti arba įmontuotu objekto grožį. Pirmuoju atveju, jūsų pasirinkimas gali būti sutelkti dėmesį į tapybos, tapetai, tekstūros nekrenta į akis sprendimus. Antra – sienos apdaila gali būti ryškesnis: sudėtingą tekstūra ir spalva dekoratyvinis tinkas, plokščių medienos, odos, metalo, susiduria plytų ir akmens. 

PATARIMAS! Aš tikrai patars pirkti nedidelį kiekį jūsų pasirinktą spalvą dažų ir padaryti bandomąją vykraski į montavimo vietą integruoti baldai, pavyzdžiui. Patikėkite, tai padarys jūsų gyvenimą lengviau.

Žingsnis 8. PLUMBING

– Planuojant santechnika rodymas vonios rašyti sau aiškiai, kad ten turėtų būti. Užduoti sau į keletą klausimų. Jūs esate labiau tikėtina, kad naudoti dušas arba vonioje? Kas kriauklė turėtų būti? Ar jums reikia bidė? 

– sanitarinės patalpos turėtų būti kruopščiai išvalyti, todėl gerai apgalvota visas vietas, saugoti daiktus. Tai labiausiai intymus vieta Jūsų namuose, todėl organizuoti jį su maksimalų komfortą. Skirk laiko renkantis šviesos. Be patiekalų disponavimo pasikonsultuoti santechnikai – jie pasakys, kaip organizuoti vandentiekio išvengti podiumai, kaip užtikrinti gerą nutekėtų. Pasirinkite visus santechnikos anksto, nes daug turi būti parengtos iki starto laidų. Tai įrengimas, ir built-in dalis maišytuvas.

Tipinės klaidos. Taupyti vandentiekio. Taigi, jūs negalite išsaugoti vandentiekio. Neskubėkite – eiti aplink kelis salonus ir lyginti kainas. Tikrai rasite geriausias variantas.

Žingsnis 9. VIRTUVĖS

– Maisto gaminimas – tai ne tik vieta, kur jums pasiruošti maistą. Virtuvės dizainas turi atitikti namo dizainą. Eiti į saloną, pažvelgti į parodos išvaizdą, kreipkitės į konsultantą papasakoti apie savo pasirinkto modelio savybes. Pagalvokite apie tai, ką jums reikia jus virtuvėje sąrašą. Geras dizainas jūsų virtuvėje gali atlikti tik specialistas. Salonuose siūlome dirbti virtuvėje prie jos, kad dizainas. 

Tipinės klaidos. Pabandykite savo, arba su statybininkų pagalba nuspręsti, kur padaryti vandentiekio ar elektros jungtis su virtuve. Piešimas su visais apkaustais turi pateikti salonas, kur galėsite mėgautis virtuvė. 

Žingsnis 10. BIUDŽETAS

– Vienas iš svarbiausių momentų – biudžeto. Atminkite, kad tai reiškia, kad jums reikia daug daugiau nei jūs įsivaizduojate. Pabandykite apskaičiuoti viską ir pridėti prie šios sumos 20-30%. Tai bus jūsų saugos neto nenumatytų aplinkybių. Ir, žinoma, noriu patarti labiausiai prilimpa prie biudžeto sistemą dėl paprastos priežasties – ne atidėti statybos laiką. Tai atsitinka gana dažnai. 

Tipinės klaidos. Nemanykite, kad bet koks nedidelis pokytis turės spręsti. Turime surasti rangovų, tiekėjų skirtingų produktų, pasirinkite, apskaičiuoti, dažnai atsitinka ne statybvietėje, spręsti problemas laiku, kontroliuoti laiką, bendrauti su daugeliu žmonių. Ir jei jūs nenorite nereikalingo streso, apie tai galvoti ir planuoti maksimalų laiką.

CONTRACTORS

– Dar kartą sakau, kad 90% visų jūsų norų ir planų, ką jums reikia nustatyti prieš statybos įgula, kitaip daugelis darys taip, kaip tai bus patogu statybininkai, o ne jūs. Ieškoti geros įgulos. Derėtis su Jūsų įrenginio darbą iš anksto statybininkai, nes, kaip taisyklė, turi gerus statybininkus darbas visada jų laukia ilgą laiką.

Original text


 • Pasirinkite statybininkai nuo jūsų draugų ir pažįstamų patarimų, tačiau įsitikinkite, kad eiti į svetainę, kur jie dirbo ir pasikalbėti su buvusiais klientais. Praleiskite pasiūlymą, siekiant suprasti, kas rinkoje kainos. Neskubėkite samdyti pigūs darbuotojai – tikrai supranta, kad tai turės įtakos kokybei.
 • Nurodykite trukmę. Klauskite statybininkai padaryti planuojamų darbų sąrašą, nurodant, kad jums gali prireikti nurodytu laiku nuo jūsų medžiagų pasirinkimas, informacijos, pinigų. Negalima atidėti statybininkų darbą, nes dėl to, kad savo laiku jie gali išeiti iš savo svetainę į kitą praradimą, o tai yra gerokai prailginti gyvenimą.
 • Negalima atiduoti visus pinigus iš karto, laukti savo darbą atlikti. Nekurkite statybos konfliktinių situacijų, švino derybų, būti diplomatais – ne geriausia jūsų labui ginčytis su žmonėmis, iš kurio tiek daug priklauso.
 • Nuotrauka: Aleksey Rybalko, Aleksejus Kaznadey

  Interjerai Alexandra Zenevich:

  Interjero šviesus butas ramioje centro Minsko

  autorius klasika bute šalia Nacionalinės bibliotekos

Comments are closed.