Paplūdimiai Sevastopol. Apžvalga iš geriausių vietų apsistoti

Krymo pusiasalis kurortai yra labai populiarus ne tik ukrainiečiai, bet ir gyventojai arti ir toli užsienyje. Čia jūs galite mėgautis gražus gamtovaizdis, kvėpuoti kvapni miško oru, lipti kalnus, pakankamai nakupatsya jūroje. Vienas iš tų miestų, kurie nusipelno ypatingo dėmesio, yra Sevastopolio. Paplūdimiai, kurie atsiliepimai yra daugiausia teigiami, yra pateikiami čia visiems: miesto betono, smėlėtas, akmenuotas, akmenukas. Be to, visi jie yra visiškai nemokamai.

Sevastopolis trijų pusių prie jūros, todėl vietų likti čia gausu. Mieste galima pamatyti ne tik architektūrinių ir istorinių paminklų, bet ir atsipalaiduoti į paplūdimį. Dauguma jų yra puikiai įrengtas ir tinka malonaus laisvalaikio praleidimo už suaugusiųjų bendrovė, ir šeimoms, turinčioms kelioniu agentura vaikų.

Sevastopol paplūdimiai yra įsikūręs miesto centre, ir per gana nuošalus vietose, todėl turistai būtų pateikiamas platus pasirinkimas. Gerbėjai peršokti į vandens kostiumas “Hrustalka” arba “Crystal”. Paplūdimyje yra įsikūrusi Sevastopolio centre Artilerijos įlankoje, prie Žaliojo Crystal pėsčiomis. Vaikai čia ne atsipalaiduoti, nes vandens gylis prie kranto apie 2 m, tinka tik keliautojų, kurie gali plaukti.

Sevastopol paplūdimiai yra ne tik patogus ir patogioje vietoje, tačiau arti įdomių vietų. Patvirtinimas yra šalia smėlio įlankos paplūdimys, kuris siūlo nuostabų vaizdą į Chersonese griuvėsiai. Paplūdimys “Saulės” dažnai perkrautas, nes nuo pakrantės ilgis yra mažesnis nei keliones i alanija 200 m, bet į jūrą čia dugnas smėlėtas, akmenys yra labai reti. Vaikams idealiai Paplūdimys “Smėlis”, įsikūręs šalia lauro muškietininkai.

Sevastopol paplūdimiai yra labai patogūs ir įrengta visa reikalinga: angarai, medinės estakados lovos, prieinamumas pramogų, kavinių ir restoranų. Miestų populiarus pakrantėje “Pergalė Park”. Yra saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, platus pasirinkimas pramogų, vanduo visada švarus, nes jis ateina iš atviroje jūroje. Daugiausia uolėtas krantas, rasti akmenukai.

Geriausiai, didžiausių ir dažniausiai lankomų paplūdimiai Sevastopolyje – tai “Omega” ir “Uchkuevka.” Ant žemės yra daugybė kurortų, moteliai, vaikų stovyklos, jachtų klubų. Pirmoje dienos pusėje galite atsipalaiduoti su vaikais, bet vakare linksmybės prasideda, skirtas suaugusiųjų keliones i tunisa auditorijai. Jūros dugnas smėlėtas, sekli prie kranto. “Uchkuevka” yra įsikūręs šiaurinėje miesto dalyje ir yra laikoma viena iš geriausių smėlio paplūdimių Sevastopol. Čia išvystyta infrastruktūra, jūros vanduo yra labai švarus, ypač ryte.

Geriausi paplūdimiai Sevastopolyje (“Gold” ir “Silver”) yra įsikūręs Balaklava. Tai miesto valtis veikia, bet galite naudoti motorinę valtį ir, jei su valtininkas susitarimas, jis paims paskirtą laiką atgal. Balaklava paplūdimiai apsupti nuostabiai gražus gamtovaizdis: kalnai, kadagių ir pušyną. Išlindęs iš vandens akmenų, smėlio dugnas, kai kuriose vietose uolų. Prieš išvykdami čia už atostogas, jums reikia paklausti apie vandens temperatūrą, nes net ir šilumos, nes šalti jūros srovių netoli kranto gali būti atšaldomas iki 10 °C.