Philips išeiti iš vartotojų elektronikos rinkoje

“Philips” išeiti iš vartotojų elektronikos rinkoje
“Philips Electronics” pārvilcis jo baras visą istoriją vartojimo elektronikos gamybos, praranda konkurencinį pranašumą kitų korporacijų, tokių kaip “Apple”, “Samsung Electronics”, “Sony”, pagal “The Wall Street Journal”.

“Philips” paskelbė antradienį, kad bus parduoti savo kada nors svarbų elektronikos gamybos verslą Japonijoje “Funai Electric Co”, kuri perims garso, vaizdo, multimedijos ir aksesuarų gamybos verslą.

Šiuo metu “Philips” daugiausia gamina medicinos įrangą ir apšvietimą.
Trisdešimtmečiai praėjusio šimtmečio “Philips” tapo didžiausia radijo įrangos gamintojai, kompanija išrado kasetė 1963 metais pagamintas pirmasis vaizdo įrašymo į 1972, o 1983 pradėjo gaminti CD.

Įmonė palaipsniui sumažino tos atstovavimas vartotojų elektronikos verslo, jie nustoja gaminti televizoriai ir mobiliojo ryšio telefonai, už didesnį pelną iš savo verslo diską. “Philips” Frans van Houten, generalinis direktorius sakė, kad atėjo laikas išeiti iš buitinės elektronikos verslo. “Kadangi mes esame internete pramogų, žmonės nenori pirkti daugiau” Blu-ray “ir DVD grotuvai”, sakė generalinis direktorius.

Nors bendrovė ir toliau gaminti kavos aparatai ir skustuvų. Tačiau bendrovės pagrindinis tikslas bus sutelkti dėmesį į konkurencinės medicinos prietaisų gamyba.

Pernai bendrovė buvo 231.000.000 € (164 milijonų eurų) didelis pelnas 2011 buvo “Philips” nuostoliai siekė iki 1,29 milijardo eurų (840,000,000).