Plėsti prieigos mokesčių nuolaidos

Galite teigti, kad stambiems investuotojams teikiamų pelno mokesčio kreditus rugsėjo pabaigoje galės kreiptis dėl įvairesnių tiekėjų.

Seimas ketvirtadienį skubiai priėmė įstatymo pataisas, kurios numato, kad pelno mokesčio kreditai, taip pat atitiks bendrovės, užsiimančios tekstilės, drabužių, odos, popieriaus ir jo gaminių, taip pat Koksas ir rafinuoti naftos produktai.

Be to, mokesčių nuolaidos bus tinkamos finansuoti pirkliai, kurių verslas yra spausdinimas ir įrašytų laikmenų tiražavimas, mašinų ir įrangos remonto ir įrengimo nemetalo mineralinių produktų gamyba arba kitos rūšies produkcijos.

Remiantis įstatymo, kuris numato mokesčių kreditą investicijoms viršija 3 mln nuostatų, jei pinigai būtų investuojami į projektus, kurie deklaravo teisę vyriausybė.

Nuo sausio 1, 2011, kai ji buvo įtraukta į mokesčio kreditą už remiamų investicinių projektų investicijų, Vyriausybė jau suteikė teisę taikyti mokesčio kreditą investicinių projektų, įskaitant tokių gerai žinomų kompanijų kaip “Dobele”, “Staburadze” ir “Lietuvos Mobile” investicijų projektai.

Įėjimai 3.000.000-35.000.000 įmonių teisę į mokesčio nuolaidą 25% investuotos sumos, bet investuota virš 35 mln, nuolaida 15%.

Mokesčių kreditai, tiek bus skiriama tik tiems projektams, kurie atitinka reikalavimus, kad vyriausybė pripažįsta, kad iki šių metų pabaigos.